PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Najbardziej szkoda, że przez to nie są poruszane sprawy istotne dla siły naszej gospodarki. Szkoda... to powinien być główny temat..
Tutaj poniżej wklejam ci link z porządkiem obrad Sejmu w dniach 15-16 grudnia. Sam sobie zobacz, czym się zajmuje większość sejmowa, a co jest przedstawiane w mediach...

http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PorzadekObrad.xsp

p.s.

gara - pytania powinny być dostosowane do poziomu intelektualnego odbiorców. Jak wszyscy wiemy, fani PO czy Ryśka Swetru do zbyt inteligentnych nie należą...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Joziiiin pisze:Lepszy sort pozdrawia gorszy sort...

Obrazek
A Ty dalej swoje? Proszę... to już taki odgrzewany kotlet.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

pisowski obciągacz pisze:Jozin sklej wary platformerski sługusie.
Garusie, malśnij wazeliny pisowski obciągaczu...
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dax »

Krótko i na temat:

https://www.youtube.com/watch?v=MvOejcCrKVQ

Dziwię się że ktoś sili się jeszcze po ośmiu latach anty-rządów platformy, wspominać tą partię z nostalgią :) .
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Kolejny cios dla Agory. Ministerstwo Skarbu rezygnuje z ogłoszeń w prasie - szacowany zysk dla budżetu to nawet 8 mln złotych!
http://wpolityce.pl/polityka/275406-kol ... ln-zlotych
Zanosi się na ciężkie dni dla Agory i kilku innych wydawnictw medialnych zblatowanych z rządzącym w latach 2007-2015 układem, który z każdym dniem coraz wyraźniej odchodzi w przeszłość. Jak poinformowało Ministerstwo Skarbu Państwa, tworzone są przepisy, które znoszą obowiązek publikowania komunikatów i ogłoszeń w prasie ogólnopolskiej przez resort i spółki Skarbu Państwa.

Według szacunków zmiany mają pozwolić na zaoszczędzenie około 6-8 mln złotych rocznie.


a teraz odgrzany kotlet, bo jak widać większość nie wie o co chodzi:
Telewizja Republika - Jarosław Kaczyński (PiS) - W Punkt 2015-12-11
https://www.youtube.com/watch?v=LCK_biZe_KU
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: emigrant77 »

duda.jpg
duda.jpg (29.3 KiB) Przejrzano 3302 razy
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

"Polska nie jest krajem sprawiedliwym"


bez kadrowania:
Bylem w Niemczech, rozmawiałem z prezydentem Gauckiem, pytał o Polskę i jej rozwój. Trudno tego nie zauważyć, każdy widzi że się wiele zmieniło – jest wiele dróg, nowych budynków, Polska stała się nowocześniejsza. Ale Polska nie jest państwem sprawiedliwym, bo jest wielu ludzi, którzy tego powiewu nowoczesności, wolności i poprawy jakości życia nie odczuli. To jest niestety problem – mówił. – Trzeba Polskę przywrócić na drogę rozwoju, myślę o takim rozwoju, którego beneficjentami będzie zdecydowana większość, a nie mniejszość polskiego społeczeństwa. I to jest wielkie wyzwanie – dodał.
http://telewizjarepublika.pl/duda-w-szc ... 23187.html
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

emigrant77 pisze:
duda.jpg
Ty wstrętny plaformiany sługusie Ty.....polaku gorszego sortu.... :wstyd:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Jest szansa, że Rzeczpospolita nie będzie ślepa na niemiecką soft-power. Sejm powołał Instytut Zachodni im. Z. Wojciechowskiego
http://wpolityce.pl/polityka/275434-jes ... chowskiego
Działający dotychczas w Poznaniu Instytut Zachodni przestaje istnieć, a od nowego roku w jego miejsce zacznie działać nowy ośrodek niemcoznawczy, analogiczny do Ośrodka Studiów Wschodnich, podlegający bezpośrednio premierowi - zdecydował w czwartek Sejm
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Tylko czekać na powołanie Ośrodka Sortowania Obywateli podległego bezpośrednio Naczelnikowi państwa....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Jebłem.............. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Jurgieltnicy: rosyjska lista płac
421 655 dukatów- tyle rosyjska ambasada zapłaciła za rozbiory i zniszczenie Konstytucji 3 maja.
Kwota przeszło 400 tys. dukatów, jakie ambasada rosyjska wydała na rozbiory i zniszczenie Konstytucji 3 maja, jest zaniżona. Należy doliczyć do niej wydatki na przekupywanie posłów i dostojników, o których nie zachowały się żadne informacje. A także koszta likwidacji konfederacji barskiej, wojny o konstytucję w roku 1792 i stłumienia powstania kościuszkowskiego. 421 655 dukatów to ponad 7,5 mln ówczesnych złotych polskich – suma na tamte czasy ogromna. Jeden z najbogatszych magnatów w Koronie – Stanisław Szczęsny Potocki – miał 3 mln zł rocznego dochodu. Średnio zamożna rodzina szlachecka utrzymywała się za około 3 tys. zł rocznie, a cieśla zarabiał ponad 300 zł rocznie. (...)
http://dorzeczy.pl/id,4013/Jurgieltnicy ... -plac.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Smucisz się joziiin, że już tak nie będzie?

Obrazek
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Joziiiin pisze:Jebłem.............. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


[img]img[/img]

Jowite Kacik "spod Krzyża" znasz?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

Joziiiin pisze:Jebłem.............. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
Ja rozumiem,że jesteś Pan dużo starszy ode mnie,ale byś się Pan nie przyznawał Joziiinie.Raz - żona może z odwetu zagłosować na PiS.Dwa: wydaje mi się,że na zdjęciu to raczej takie sobie w najlepszym razie te panie... :P

Poza tym co w tym nowego :?: Złodziei wymieniono na kabaret, ludziom bez powiązań na razie jest śmieszno, tym z powiązaniami - straszno.A co będzie dalej - pewnie wiadomo.Zważywszy na niezwykłe kompetencje partii z ludźmi przeznaczonymi do rządzenia zapewne będzie to i to. Ostatni rekord PiS w sprawowaniu rządów to 2 lata,ale wtedy to nie byli pod takim ostrzałem mediów i PO jak dziś.
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2015, 22:51 przez luc, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ