za10groszy.pl

O wszystkim, czyli o niczym...
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

za10groszy.pl

Post autor: areo1234 »

za10groszy.pl
czy miał ktoś z Tym styczność?? licytował ktoś i co o Tym sądzicie?:)
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: za10groszy.pl

Post autor: Wojtq »

Sprawa spoko jak ktoś ma dużo czasu do poświęcenia na licytacje. Mnie osobiście zniechęcają automaty które to raczej nie pozwolą na wygranie licytacji osobie aktywnie licytującej.
Iwona25
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 09:27

Re: za10groszy.pl

Post autor: Iwona25 »

Kiedyś, jak to dopiero raczkowało, udało mi się na automacie wylicytować pendrive'a. Więc jak najbardziej jest to możliwe, tylko faktycznie trzeba trochę posiedzieć. No i nie wiem, jak sprawa wygląda teraz.
Jocker2013
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 13:13

Re: za10groszy.pl

Post autor: Jocker2013 »

Licytowałem na tej stronie i mam pewne doświadczenie,bo bawiłem się w to około roku.Tak jak inni już zauważyli dawniej było o wiele łatwiej coś wylicytować niż obecnie. Były aukcje w których licytowało się wyłącznie "ręcznie" ,nie można było ustawić automatów. Oczywiście strona była też mniej popularna przez co użytkowników było o wiele mniej.Przestrzegam przed hura optymizmem.... i zaznaczam, że na wartościowe przedmioty trzeba poświęcić dużą ilość bidów co oznacza inwestycje dużej ilości złotówek. Powodzenia....
nioelka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2013, 10:54

Re: za10groszy.pl

Post autor: nioelka »

a ja dopiero co dowiedziałam się o stronie od kolegi z pracy, który wylicytował tv za jakieś śmieszne pieniądze. Nie wiem jak to działa, ale zazdroszczę mu trochę.
Jocker2013
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 13:13

Re: za10groszy.pl

Post autor: Jocker2013 »

Musiał mieć ogromne szczęście. Przypuszczam jednak,że wcześniej stracił trochę gotówki na inne aukcje które nie zakończyły się powodzeniem...
Ziajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2013, 10:19

Re: za10groszy.pl

Post autor: Ziajka »

Szczęście- wiadomo zawsze się przyda, ale trzeba też być skrupulatnym na tym portalu. Poobserwować sobie aukcje, zobaczyć jak działa i dopiero przystąpić do przebijania. Mi się udało upolować perfumy i zestaw głośników. Łącznie jak sobie podliczyłam to wyniosło mnie to 400 zł, gdybym chciała to kupić w sklepie dałabym 2 albo nawet 3 razy tyle więc jestem do przodu.
Pawlaczek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 lutego 2013, 13:31

Re: za10groszy.pl

Post autor: Pawlaczek »

areo1234 pisze:za10groszy.pl
czy miał ktoś z Tym styczność?? licytował ktoś i co o Tym sądzicie?:)
To jest spoko serwis, sam wygrałem bidy i perfumy. Można zaufać bo dostarczają produkty szybko i z gwarancją jednak trzeba pamiętać, że są to licytacje więc nie zawsze się udaje. Trzeba z głową licytować a nie przebijać wszystko jak leci a później płakać, że się nie udało :)
gosh
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 marca 2012, 09:05

Re: za10groszy.pl

Post autor: gosh »

nioelka pisze:a ja dopiero co dowiedziałam się o stronie od kolegi z pracy, który wylicytował tv za jakieś śmieszne pieniądze. Nie wiem jak to działa, ale zazdroszczę mu trochę.
to mu nie zazdrość tylko poczytaj jak to działa on wygrał TV za 300zł (wartość rynkowa 2500) a stracił te 300zł+ BID-y o wartości 3500zł co daje kwotę 3800 + koszty przesyłki które sa też nie małe. Trochę logiki i rozsądku przecież to oszuści na tym portalu tylko wygrywa sprzedający.
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: za10groszy.pl

Post autor: niunia2 »

co tam mozna kupic ciekawego? potrzebuje wieze do pokoju jakas fajna malo uzywana
Pawlaczek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 lutego 2013, 13:31

Re: za10groszy.pl

Post autor: Pawlaczek »

niunia2 pisze:co tam mozna kupic ciekawego? potrzebuje wieze do pokoju jakas fajna malo uzywana
na za 10groszy nie masz używanych rzeczy - nowe prosto od producenta z gwarancją. Jest to aukcja, wiec masz szanse kupić sobie wieżę za grosze... Wiadomo, że nie zawsze uda Ci się przebić, ale warto spróbować TYLKO Z GŁOWĄ :)
nioelka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2013, 10:54

Re: za10groszy.pl

Post autor: nioelka »

gosh pisze:
nioelka pisze:a ja dopiero co dowiedziałam się o stronie od kolegi z pracy, który wylicytował tv za jakieś śmieszne pieniądze. Nie wiem jak to działa, ale zazdroszczę mu trochę.
to mu nie zazdrość tylko poczytaj jak to działa on wygrał TV za 300zł (wartość rynkowa 2500) a stracił te 300zł+ BID-y o wartości 3500zł co daje kwotę 3800 + koszty przesyłki które sa też nie małe. Trochę logiki i rozsądku przecież to oszuści na tym portalu tylko wygrywa sprzedający.

Aż takim głąbem nie jest by nie policzyć łącznych kosztów ;)
Dostawa 25 zł jest stała z tego, co widzę.

Portal musi zarabiać, ale licytując rozsądnie można wygrać. U nas w biurze już druga osoba kupiła za grosze.
Buczek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2013, 11:32

Re: za10groszy.pl

Post autor: Buczek »

Mój brat tam licytuje i czasem coś mu się udaje wylicytować i wychodzi to tanio. Ostatnio mówił tylko, że poluje na rower. :)
nioelka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2013, 10:54

Re: za10groszy.pl

Post autor: nioelka »

No niekoniecznie szybko, czasem trzeba właśnie przeczekać cierpliwie do ostatnich sekund.
Pan Woytek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 18:26

Re: za10groszy.pl

Post autor: Pan Woytek »

Też jestem sceptyczny, ale może jak ktos ma naprawdę wielkie szczęście...
Na tym portalu trzeba być cierpliwym, a ja do takich nie należę. Nikt nei da mi gwarancji, że jak utopię troche kasy na nieudanych licytacjach to uda mi się coś później kupić. Wolę poczekać na jakies dobre wyprzedaże, dla takich ludzi jak jak to się bardziej kalkuluje.
ODPOWIEDZ