Chemik

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
Kresto
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 5 lipca 2006, 13:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: Kresto »

nie twoja sprawa, nie interesuj sie , to nie jest temat na forum
Awatar użytkownika
Elex89
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 14 października 2006, 18:32
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: Elex89 »

[quote="$wi@tas"] Tacy Bramkarze he..he..he.. Jeden (z pierwszej klasy) chciał zgrywać cwaniaka :kijemgo: i pokazać co to on niejest. No ale mu nie wyszło.:[/quote]


ze niedal im tych fajek (bo naprzyklad nie mial) to znaczy ze cwaniak? gosciu poprostu chcial wejsc do szkoly i dostal z bani za nic ...
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

Elex89 pisze:ze niedal im tych fajek (bo naprzyklad nie mial) to znaczy ze cwaniak? gosciu poprostu chcial wejsc do szkoly i dostal z bani za nic ...
Ok. Spoko. Ja tylko mówie jak słyszałem. Nie widziałem tego osobiście. :zakrecony:

Kresto pisze:nie twoja sprawa, nie interesuj sie
Właśnie że moja bo Szopa chodził ze mną do klasy i troche go znam. I ciekawi mnie co kierowało jego zachowaniem.
Kresto pisze:to nie jest temat na forum
Właśnie że jest bo to jest forum o Chemiku jakbyś nie umiał czytać :dobani:
Rockwell
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 października 2007, 14:00
Lokalizacja: jasło

Re: Chemik

Post autor: Rockwell »

A tak na marginesie to Nie Trol mu przywalił a policja nikogo nie zabrała nie mówcie jak nie widzieliście :cenzura: a może pan $wi@tas powie czemu tak na tego trola najeżdża zgadzam się z Kresto to nie temat na forum a przynajmniej nie tak powinien wyglądać możesz za zniesławienie odpowiedzieć !! lepiej zajmij się własnymi sprawami a nie bajkopisaniem podobno cie nikt w klasie nie Lubi :rozpacz:
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

Rockwell pisze:podobno cie nikt w klasie nie Lubi :rozpacz:
No to jest remis bo ja też prawie nikogo nie lubie. :cool: I ja nie płacze tak jak ty :dobani: I wali mnie to czy ktoś mnie lubi czy nie. Lepiej mieć kilku przyjaciół a prawdziwych niż całą bande która i tak cię zostawi w potrzebie. I jak nie umiesz czytać to.... się naucz. Pisałem że tylko tak słyszałem i pytałem czy to prawda. :dobani: :krzeslem: :zly:
Rockwell
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 października 2007, 14:00
Lokalizacja: jasło

Re: Chemik

Post autor: Rockwell »

$wi@tas to po cholere to piszesz jak nie wiesz na 100 a ty może jesteś jakąś starą ciotą co ploty lubi a tylko się podajesz za "nastka" :chytry: :szok: :szok: :?: :?: :?:
adamuuusss
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 15 sierpnia 2007, 22:04
Lokalizacja: zewsząd

Re: Chemik

Post autor: adamuuusss »

Trol już wcześniej chodził ze swoim kumplem po szkole i szukali zaczepki, byli nawaleni to szukali ziomków do bicia, ale z tego co wiem to nie oni przywalili temu kotowi (chyba). Potem przyjechały suki i przesłuchiwali tego kolesia, ale wątpie żeby sie czegoś dowiedzieli bo on ich na pewno nie znał, a chćby znał, to raczej wolałby nikogo nie kablować bo potem by miał na mieście jeszcze bardziej przejebane :/
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

Dobrze powiedziane adamuuusss. A ty Rockwell nie gorączkuj się tak bo Ci może coś w głowie pęknąć i nieszczęście gotowe. :hyhy:

[ Dodano: 27 Październik 2007, 09:35 ]
Rockwell pisze:po cholere to piszesz jak nie wiesz na 100
Dlatego właśnie się pytałem. Żeby być pewnym. Teraz dzięki wam już wiem jak było naprawde. Pozdro :super:
Rockwell
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 października 2007, 14:00
Lokalizacja: jasło

Re: Chemik

Post autor: Rockwell »

A jednak Ciota $wi@tas martwiłbym się o swój "zadek" a moją głową się nie interesuj :hyhy:
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

Brak mi słów to takich ludzi jak ty :wstyd:
Rockwell
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 października 2007, 14:00
Lokalizacja: jasło

Re: Chemik

Post autor: Rockwell »

masz racje wstydź się ubogiego słownictwa szczerze współczuje :rotfl:
Agrafka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 25 stycznia 2007, 13:13
Lokalizacja: wścieklin

Re: Chemik

Post autor: Agrafka »

Rockwell pisze:$wi@tas to po cholere to piszesz jak nie wiesz na 100 a ty może jesteś jakąś starą ciotą co ploty lubi a tylko się podajesz za "nastka" :chytry: :szok: :szok: :?: :?: :?:
Twoje zachowanie jest karygodne... O Adminie przybądź tu i zrób co swoje...
Ps. Nie mogę niestety na ciebie najechać a już dawno bym to zrobiła bo już mam 2 ostrzeżenia a po trzecim BAN! :dobani:
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

Rockwell pisze:wstydź się ubogiego słownictwa
Moje słownictwo jest dużo bogatsze do twojego. Tylko się boje że jak coś napisze to będziesz musiał siedzieć pół godziny ze słownikiem żeby zrozumieć moje przesłanie do ciebie. :zakrecony: Więc nie będę cię męczył. Papapa :hurra:
Rockwell
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 października 2007, 14:00
Lokalizacja: jasło

Re: Chemik

Post autor: Rockwell »

Widzisz ja bym powiedział że ty się boisz ale że cię zablokują na forum bo twój zakres słów kończy się na przekleństwach i sam dajesz o tym świadectwo (...) a ja nie potrzebuje słownika a jeśli nawet to nie do tłumaczenia słów homose.........w pozdro 600 :hyhy:

[ Dodano: 28 Październik 2007, 13:08 ]
[quote="keviner"]haha Chemik szkoła ćpunów i matek w ciaży :D jak ploty głosza.. :)

czyżby chemik poprawiał przyrost naturalny NA PODKARPACIU POWINNA BYć Z TO NAGRODA A ćpuny są wszędzie :rotfl:

[ Dodano: 28 Październik 2007, 13:14 ]
Agrafka nie denerwuj się tak wiem że Ci kolegę ze wsi obrażam ale wiesz to nie jest tylko moje zdanie ja to tylko wyciągnąłem na światło dzienne pozdro :rotfl:
4E
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 października 2007, 08:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: 4E »

Świątek zmień ten nick bo wyglądasz jak dziecko neo. Jesteś nabijaczem postów. Nie graj cwaniaka bo cała klasa pamięta jak się rozpłakałeś na religii po tym jak dostałeś banie a wszyscy z ciebie śmiali. Sean Paulu chowany na wiejskim podwórku...Sypiesz się jak ... z drogich dyskotek pełen tanich błyskotek jak choinka w święta dla mnie każdy post na forum to na twoją szyje pętla. :rotfl:
ODPOWIEDZ