Chemik

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: fred »

$wi@tas, ładnie Cie pojachali :)
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

fred pisze:$wi@tas, ładnie Cie pojachali :)
"Jebie mnie to." Moje ulubione słowa. ha..ha.. :D (O Adninie obym nie dostał za to kolejnego ostrzeżenia. Ale inaczej nie mogłem wyrazić moich odczuć. :hyhy: Wybacz mi :zawstydzony: )


A Ty E4 widziałeś żebym płakał :?: Jak nie to zamknij mor... A tak wogóle to nikt nie widział bo wyssałeś to z palca (jeśli wiesz co to znaczy). I nie groź mi na forum. Mnie takimi sztuczkami nie przestraszysz. Nie jestem tobą żebym się bał. :dobani:

[ Dodano: 30 Październik 2007, 13:31 ]
A właśnie. Gdzie jest Adnim :?: że pół forum mi grozi że mi wpier.... i wyzywa mnie od Cweli i Ciot a on nie reaguje. Ja raz kogoś lekko obraziłem to od razu dostałem ostrzeżenie a tu co :?: Mam nadzieję że to nie korupcja :suchy:
4E
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 października 2007, 08:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: 4E »

$wi@tas pisze:Właśnie że moja bo Szopa chodził ze mną do klasy i troche go znam. I ciekawi mnie co kierowało jego zachowaniem.
TY TEMPY PROSTAKU ! HAHAHAHA ! Przecież on z tobą nie zamienił ani słowa przez ten cały rok :D :D żeś sie pochwalił :D !!!!!!!!! Może jeszcze z nim na kiboluwe chodziłeś, do baru i na imprezy ? BUHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!

Palant...
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

Ja stąd znikam bo jakieś [...] położyły swoje przeszczepy na klawiaturze i cwaniakują. :dobani: Poza tym widzę że ty zaczyna panować bezprawie. :cisza: Żegnam.
4E pisze:TY TEMPY PROSTAKU !
4E pisze:Palant...
Mam tylko nadzieję że Administrator tej strony zagląda tu czasem. Zdało by sie. :chytry:

Pozdro dla niego :padam:
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: fred »

$wi@tas, jak narazie to Ty sie powinieneś trzymać regulaminu. Pozwole sobie przytoczyć punkt 2 regulaminu: "Na forum nie wolno publicznie kwestionować poleceń oraz decyzji Moderatorów i Administratorów" !!!!

[ Dodano: 30 Październik 2007, 13:31 ]
A właśnie. Gdzie jest Adnim :?: że pół forum mi grozi że mi wpier.... i wyzywa mnie od Cweli i Ciot a on nie reaguje. Ja raz kogoś lekko obraziłem to od razu dostałem ostrzeżenie a tu co :?: Mam nadzieję że to nie korupcja :suchy:
adamuuusss
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 15 sierpnia 2007, 22:04
Lokalizacja: zewsząd

Re: Chemik

Post autor: adamuuusss »

4E i Rokwell jak macie coś sensownego do powiedzenia na temat Chemika to walcie, a jak nie to sie głupio nie odzywajcie w tym temacie :cisza: !!
4E Nabijaczem postów to ty jesteś, bo nie potrafisz sklecić dwóch zdań na temat tylko nawalasz jaki kto jest głupi i co to on nie robił :zly:
Rockwell
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 października 2007, 14:00
Lokalizacja: jasło

Re: Chemik

Post autor: Rockwell »

adamuuusss masz racje poniekąd ten temat jest głupi tak jak opisywana w nim osoba :super: widzisz to jest ciekawostka z chemika bo ostatnio w 4e z chemika ( chodzi mi o klasę) tylko o tym mowa nie lubię (i chyba nie tylko ja) gośći którzy kłamią i sprzedają kumpli tak jak on to zrobił więc to trzeba było poruszyć ale skoro kolo opuścił forum to już ten temat nie będzie poruszony Ale jak ktoś chce wiedzieć jak to jest z Nim na serio to pytajcie :hyhy: A ponadto przepraszam wszystkich spox użytkowników jeśli któregoś uraziło moje słowo wszystkich spox czyli Nie Ciebie $wi@tas :rotfl: pozdro

[ Dodano: 30 Październik 2007, 19:11 ]
a 4E nie pisze jaki kto jest głupi tylko jaki głupi jest $wi@tas i podejrzewam że to jednorazowe i nie będzie obrażał normalnych postowiczów 4E jestem z Tobą :krzeslem: dziada :)
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Chemik

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Huhu... :niepewny: I po co tyle huku? Tak dobre forum schodzi na psy. Niepotrzebnie... :(
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

ahahahahahahahahahahhaahahahahahah

chlopaki jakie lubicie palic papierosy ? tak na wszelki wypadek pytam bo az strach przez ta bamke przechodzic bez papierosa :rotfl:

az sie musialem zalogowac ;d

ciumkaski brutale okrutniki i inne fajtery ;d
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

Czy ktoś mi może wyjaśnić te nowe śmieszne przepisy odnośnie zamykania szkoły na przerwach :?: :wstyd: Może zrobimy zakłady ile to potrwa :?: Tydzień czy mniej :?: :super: Przecież to nie przejdzie. Już były takie próby okiełznania nas i nic z tego nie wyszło. Po co oni to robią :?: :dobani:
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

nie ma co srac... nie przejdzie to... Zreszta powinni szerzej drzwi otowrzyc, zamiast zamykac niech [...] ida palic na pole a nie w kiblu jebie jak w wedzarni...
adamuuusss
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 15 sierpnia 2007, 22:04
Lokalizacja: zewsząd

Re: Chemik

Post autor: adamuuusss »

Niech sie w d*pe pocałują i tak będziemy palić, tyle tylko że w kiblach. Zresztą Św. Trójca i tak może wychodzić :hyhy: Ale to już nie to samo jak pół szkoły szło na zewnątrz dotlenić płuca :zdegustowany:
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Chemik

Post autor: $wi@tas »

adamuuusss pisze:Św. Trójca
A kto to taki :?: Podziel się tą informacją :D
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

adamuuusss pisze:Św. Trójca
Nie cukruj sobie ... zwykly stefan jestes pewnie a o jakis trojcach pierodlisz...

Wychodzic moze kazdy tylko troche krzyczy pani sprzataczka , no chyba ze ja tez jestem ze swietej trojcy ...
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Chemik

Post autor: Jaślanka »

No na szczęście szkoła jest juz otwarta na przerwach:)
ODPOWIEDZ