technik farmaceuta- medyk w Jaśle

Forum o Jasielskich szkołach
mario18
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwietnia 2014, 17:15

technik farmaceuta- medyk w Jaśle

Post autor: mario18 »

Witam. :)
Zwracam się do osób uczących się w Medycznej Szkołe Policealnej im.prof. Rudolfa Weigla w Jaśle na kierunku technik farmaceuta.
Jestem zainteresowana tym kierunkiem.
Nie jestem z Jasła tylko z okolic Jasła dlatego też interesują mnie pewne kwestie.
Jesli lekcje odbywają sie w systemie dziennym to mniej więcej w jakich godzinach. Rano czy wieczorem? Do której godziny najpóźniej?
Jest to ważne dla mnie ze względu na dojazd.
LondonLook
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 19 lipca 2012, 16:52

Re: technik farmaceuta- medyk w Jaśle

Post autor: LondonLook »

Większość osób jest dojezdnych a nie z Jasła, wszystko da się tak ustalić, żeby nie było problemu. Zajęcia są różnie- jedne grupy mają rano, inne do wieczora. Nie ma granicy "najpóźniej"- ostatnia lekcja w szkole kończy się o 20:45 ale myśle, że lekcje kończą się maks o 19 :)
Magda S.
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 19 marca 2014, 18:00

Re: technik farmaceuta- medyk w Jaśle

Post autor: Magda S. »

Ewentualnie można zrobić technika farmacji w Krośnie. Tam funkcjonuje system weekendowy. Nauka od czwartku do soboty, co tydzień. Czwartki i piątki po południu, soboty od rana. Sama zastanawiałam się nad tym kierunkiem, tylko w Jaśle wybitnie nie pasuje mi system stacjonarny.
Przy czym w Krośnie sem. kosztuje niecałe 1300, do tego dochodzi koszt dojazdu i wpisowe 100 zł
mario18
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwietnia 2014, 17:15

Re: technik farmaceuta- medyk w Jaśle

Post autor: mario18 »

To kiepsko. Jesli lekcje są też po południu to do Krosna miała bym jeszcze wiekszy problem z dojazdem.No nic. Dziękuje za informacje.
czarnijas
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 12 listopada 2010, 20:46

Re: technik farmaceuta- medyk w Jaśle

Post autor: czarnijas »

Wg przepisów o zawodzie - technik farmaceutyczny nie ma czegoś takiego jak kształcenie tego kierunku zaocznie, jest to niezgodne z podstawą programowoą, nie podałeś/ałaś tutaj szkoły jaka to organizuje więc jeśli jest to szkoła niepubliczna to omijajcie je szerokim łukiem (Żaki itp.) dlatego że ich szkoły często nie kończą się żadnym egzaminem czyli nie dają żadnych uprawnień
Dla pszykładu - uczelnia WSIZ w Rzeszowie kierunek zdrowie publiczne z fizjoterapią - ludzie się na to zapisują, chodzą płacą po 400 zł miesięcznie nie mając do końca świadomości że nikt ich nie zatrudni jako fizjoterapete bo on robi zdrowie publiczne a nie fizjoterapię
ODPOWIEDZ