ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Forum o Jasielskich szkołach
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Post autor: krolik »

Obecnie koncze gimnazjum i wybieram sie do ZSR w Trzcinicy, chcialbym sie dowiedziec jaki jest tam poziom nauczani . Słyszalam rozne opinie. Czy to jest dobra szkola itd.
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Post autor: PL_ »

Poziom nauczania - myślę, że daleko za ILO, IILO czy Ekonomikiem, ale wiadomo jak nie osiągasz dobrych wyników w nauce to do w/w szkół nie pójdziesz, a Trzcinica poziom nauczania słaby, bez wysiłku można przejść, dla kogoś komu gorzej idzie w nauce lub olewa (wie, że po LO i studiach roboty w zawodzie może nie mieć) jest ok.
Jednak proponowałbym Ci jakieś technikum z konkretnym zawodem, może jest coś co lubisz i co chciałbyś ( chciałabyś) robić.
Niestety nie wiem jaka płeć, bo raz napisane "chcialbym" a raz "Słyszalam"
Określ też na co do tej trzcinicy, jakie inne szkoły wchodzą w grę.
rafian
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 23 kwietnia 2014, 18:27

Re: ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Post autor: rafian »

Możliwe ,że moja opinia jest już nieaktualna, niemniej była to szkoła z tradycjami, na poziomie. Nauczyciele rzetelni i wymagający.
PL_ pisze, że poziom nauczania słaby, szkoła dla osób bez aspiracji... nie uważam tak.
Odwiedz ich stronę http://www.zstrzcinica.pl/ , poczytaj o sukcesach ...
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Post autor: krolik »

Kuzynka chodzi do ekonomika z uczniem ktory w gimn mial 2 i 3 i tak przechodzi z klasy do klasy. I taka szkola wymagajaca. Kazdy sobie da rade. Ale za piekne oczy nie daja piatek. W tej szkole sa fajne profile.
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Post autor: PL_ »

rafian pisze:Możliwe ,że moja opinia jest już nieaktualna, niemniej była to szkoła z tradycjami, na poziomie. Nauczyciele rzetelni i wymagający.
PL_ pisze, że poziom nauczania słaby, szkoła dla osób bez aspiracji... nie uważam tak.
Odwiedz ich stronę http://www.zstrzcinica.pl/ , poczytaj o sukcesach ...
Sukcesy mają, ale w większości w sporcie, co do poziomu nauczania : chodzi o to, że jeśli będziesz chodził na zajęcia, na poprawki itd to przejdziesz, wielu nauczycieli się zmieniło niedawno więc może coś się zmieniło (na stronie jest aktualna kadra.)
I na koniec dalej uważam, że poziom nauczania jest daleki od idealnego, co nie znaczy, że odradzam tą szkołę.
Jak już wybierzesz, przykładaj się do przedmiotów maturalnych + jak technikum to do najważniejszych zawodowych a maturę zdasz spokojnie, a jak się przyłożysz to i egzamin zawodowy.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Post autor: krolik »

Slyszalam ze po tej szkole i UJ w Krakowie konczyli. Czyli musieli miec cos w glowie. Zachecaja mnie jedynie fajne profile.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: ZESPÓŁ SZKÓL ROLNICZYCH TRZCINICA

Post autor: krolik »

Z wynikow matur, ZSR w Trzcinicy nie wypadlo najgorzej. Po niej gorzej napisaly jeszcze 4 szkoly. Czyli wynika ze nie jest taka slaba szkolo jak co nie ktorzy uwazaja. Wyniki mowia za siebie.
ODPOWIEDZ