ILO w Jaśle

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: ILO w Jaśle

Post autor: milenka »

Toż mówię, że strasznie dawno temu. I tak określiła to osoba postronna, która nie chodziła do tej szkoły. Czyli może tak postrzegano kiedyś pierwsze LO?
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: anka »

wuju pisze:I LO wylegarnia pankow i rockmenow?? Pierwsze slysze :zdziwko:
A to dziwne, że pierwszy raz słyszysz... Zwłaszcza biorąc pod uwagę datę urodzenia, jaką podałeś w profilu. Tożto przecież na te czasu mniej więcej przypada.
milenka pisze:Teraz to wylęgarnia fikaczek i skejtów... =/
Racja, racja, racja... Tylko powiedz mi jedno, gdzie zasłyszałaś słowo "fikaczka"? ;)
Tak czystej ciekawości (i nie tylko) pytam...
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: ILO w Jaśle

Post autor: weronikoslawa »

oj nie ma też co "wsadzać" wszystkich do jednego wora...
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: ILO w Jaśle

Post autor: milenka »

anka pisze:Tylko powiedz mi jedno, gdzie zasłyszałaś słowo "fikaczka"? ;)
Skądś mi się w głowie wzięło... Może ktoś kiedyś tak przy mnie określił "słodkie laseczki" i już tak zostało... Naprawdę nie wiem.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: ILO w Jaśle

Post autor: wuju »

anka pisze:A to dziwne, że pierwszy raz słyszysz... Zwłaszcza biorąc pod uwagę datę urodzenia, jaką podałeś w profilu. Tożto przecież na te czasu mniej więcej przypada.
Szczerze mowiac zawsze bylo tam troche ludzi w czarnych koszulkach ;) ale przeciez tak jest w kazdej szkole tyle, ze w roznym natezeniu. Moze i racja, ze w ILO bylo ich wiecej, ale w tych pradawnych czasach (sadzac po mojej dacie urodzenia :D ) nie bylo za wielkiego wyboru wsrod liceow w Jasle. IIgie sie dopiero rozkrecalo, a reszta srednich szkol byla wypelniona raczej mieszanka wybuchowa wielbicieli wszelkich gatunkow muzyki.
Awatar użytkownika
beskidnik
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2006, 17:14
Lokalizacja: z beskidu...

Re: ILO w Jaśle

Post autor: beskidnik »

ja chodze do 1 lo i tez uwazam ze kiedys to było inne liceum nie chodzi mi tylko o muzyke.. muzyka muzyką, ale myślałam ze chodzą tam ludzie ciekawi, rzadni przygód, z wyobraznia, ze w tej szkole ciagle sie cos dzieje!! a tu nic.. ciaaagła melancholia.. coraz mlodsze ludzie to coraz nudniejsze... :kwasny:

a ja chce sie bawić!!! :hyhy: nie chce zeby liceum kojarzyło mi sie tylko z nauka.. :/
Awatar użytkownika
Dziecko Kury
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 28 lipca 2006, 08:41
Lokalizacja: Z cementowni

Re: ILO w Jaśle

Post autor: Dziecko Kury »

Ojej. W tym roku dojdzie tam zoo. To znaczy Heloderma i Wombat. Czyli ja i Czahrrrrna Rhian. A my normalni nie jesteśmy. Oj nie.
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: anka »

beskidnik pisze:a ja chce sie bawić!!! :hyhy: nie chce zeby liceum kojarzyło mi sie tylko z nauka.. :/
To ja chyba jakaś inna jestem, bo mnie się tak (póki co) nie kojarzy. Ale to już inna kwestia. Trzeba umiec sobie radzić... ;)
Dziecko Kury pisze:A my normalni nie jesteśmy. Oj nie.
Teraz jeszcze tak sądzicie, ale szybko "znormalniejecie". Znacznie, nieznacznie... ale "znormalniejecie".

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: ILO w Jaśle

Post autor: milenka »

beskidnik pisze:z wyobraznia, ze w tej szkole ciagle sie cos dzieje!!
Ależ dzieje się. I ja jestem tego świadkiem. Ileż to w zeszłym roku było fenomenalnych akcji.. :hyhy:
Zabawy również nie brakuje. Nie narzekam przynajmniej na jej brak. Do innej szkoły za skarby wszechświata bym nie poszła, choćby mnie nawet Thor gromem poganiał. :P
A co do młodszych roczników... No fakt... te "pierwszaki" są straszne... ;)

Dziecko Kury, liczę, że będziecie jakimiś wesołymi kotkami. ;)
Awatar użytkownika
Dziecko Kury
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 28 lipca 2006, 08:41
Lokalizacja: Z cementowni

Re: ILO w Jaśle

Post autor: Dziecko Kury »

No cóż...czy znormalniejemy? Wątpię. Na pewno będziemy mniej się błaźnić. W szkole. Czy to czyni nas normalnymi? Małpa ubrana w kostium baletnicy cały czas jest małpą...;]

Na pewno będziemy weseli. Oj na pewno. A kotami to jeszcze bardziej na pewno będziemy. :]

A tak na marginesie, to ja tam się nie przejmuję, czy szkoła jest lepsza czy gorsza...nie wiem też jaka jest ogólna mentalność uczniów - nie znam ich. Do tej szkoły chodził mój ojciec, cała trójka jego braci i mój starszy o trzy latka braciszek, którego, jak znam życie, Milenka zna. Ja się tam nie lubię wdawać w dyskusje, co lepsze a co gorsze.

A co do pogarszania się poziomu uczniów z każdym rocznikiem...czy to powinno dziwić...? Przecież tak jest wszędzie - to nie jest problem I LO, to jest ogólny "problem". Dziś typowa 15-latka to wypindrzona na maksa plastikowa dziewczynka, której główny problem to "jak poderwać chłopaka?" i "chodzić z nim dwa czy trzy tygodnie?"...no, może przesadzam. Może nie typowa...ale niestety, poziom społeczeństwa cały czas się zmienia. To oczywiste, że w szkołach młodzieży, której to tak bardzo dotyczy, jest więcej. Co nie sprawia że to problem danej szkoły...
DarkAngel
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 13:30
Lokalizacja: skołyszyn

Re: ILO w Jaśle

Post autor: DarkAngel »

Hmmm..... I LO? Kiedy zastanawiałam się nad wyborem liceum wszyscy dookoła namawiali mnie do pojścia własnie tam. Ale efekt był odwrotny- te zachęty sprawiły, że coś mnie coraz bardziej zniechęcało do tej szkoły. W efekce wylądowałam w Ekonomiku :) i uwierzcie mi, nie żałuję! O nauczycielach z jasielskich szkół duzo się słyszy, i w każdej można znaleźć tych dobrych i takich którzy nie powinni uczyć. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: ILO w Jaśle

Post autor: milenka »

A zna ktoś Damiana Czubika?

A Dziecko Kury, czy Twój brat to Kuba Flak?
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: ILO w Jaśle

Post autor: kokos »

milenka pisze:A zna ktoś Damiana Czubika?
Ja znam.
Awatar użytkownika
beskidnik
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2006, 17:14
Lokalizacja: z beskidu...

Re: ILO w Jaśle

Post autor: beskidnik »

Milenko znamy znamy.. :>:P my sie tez znamy.. ;):P
Awatar użytkownika
beskidnik
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2006, 17:14
Lokalizacja: z beskidu...

Re: ILO w Jaśle

Post autor: beskidnik »

damian sie stanie nastepna legenda po wodzu w 1lo :P:D
ODPOWIEDZ