ILO w Jaśle

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
beskidnik
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2006, 17:14
Lokalizacja: z beskidu...

Re: ILO w Jaśle

Post autor: beskidnik »

hehe ostatnio tez kolor czarny w modzie, to u tych co preferuja styl emo , hehe dzieci doby mtv:x :D nie no ale fakt faktem, ludzi z wyobraznia to juz tam.. nie bedzie..;-/ ale jakies wyjatki potwierdzjaa regule no...
Natalia919
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 15:44
Lokalizacja: z pokoju:)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: Natalia919 »

Nie no znam ludzi co idą do ILO a są bardzo bardzo fajni, więc moze nie będzie tak źle :) No a poza tym, to ja też może tam się wybiorę, skoro tak dobrze? hmm.. no nie mam pojęcie gdzie się wybrać :kwasny: chciałabym, zeby fajnie się do tej szkoły chodziło :]
Awatar użytkownika
FILAR mniejszy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 marca 2007, 21:58
Lokalizacja: Jasło

Re: ILO w Jaśle

Post autor: FILAR mniejszy »

jesli moge wtrącic to 1 lo jest dobre dla ludzi lubicych duzo naulki mozna w sumie nie przykladac sie do tego ale .... ;/ sama zadecyduj ja nie narzekam bardzo ale decyzje i tak sama podejmiesz pozdrawiam :)
Natalia919
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 15:44
Lokalizacja: z pokoju:)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: Natalia919 »

Kurcze, no to może rzeczywiście iść do ILO :) Normalnie nie wiem :kwasny: Gdyby mi ktos powiedział: "idź do ILO, bo fajnie jest ludzie spoko, nauczyciele też, uczysz się tego co chcesz...idź do ILO - nie pozałujesz" :) to od razu idę :D a tak to różne głosy chodzą :)
Jedni mówią idź do Ekonoma, inni idź do ILO, no a ja codziennie zmieniam zdanie :) Dziś w sumie bliżej mi do ILO :) No bo ja na tych szkołach to się wogóle nie znam... :(
Awatar użytkownika
FILAR mniejszy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 marca 2007, 21:58
Lokalizacja: Jasło

Re: ILO w Jaśle

Post autor: FILAR mniejszy »

no wiesz rozni ludzie roznie odbiaraja rozne rzeczy ;) rozumie CIe ze masz problem z wyborem, zalezy czego chcesz sie uczyc to tez jest wazne pierwsze faktycznie oferuje szeroka oferte mozliwosci nauki ;)
Natalia919
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 15:44
Lokalizacja: z pokoju:)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: Natalia919 »

No więc mnie interesują tylko języki - oprócz niemieckiego, dlatego wybrałabym francuski :) No i nie wiem gdzie mi bedzie, że tak powiem "lepiej" :)
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: anka »

Natalia919 pisze:Kurcze, no to może rzeczywiście iść do ILO :) Normalnie nie wiem :kwasny: Gdyby mi ktos powiedział: "idź do ILO, bo fajnie jest ludzie spoko, nauczyciele też, uczysz się tego co chcesz...idź do ILO - nie pozałujesz" :) to od razu idę :D a tak to różne głosy chodzą :)
Jedni mówią idź do Ekonoma, inni idź do ILO, no a ja codziennie zmieniam zdanie :) Dziś w sumie bliżej mi do ILO :) No bo ja na tych szkołach to się wogóle nie znam... :(
Rozmawiałam dzisiaj z chłopakiem z 1Gim, który zamierza przyjść do ILO i powiedział plus-minus coś takiego: "Mało kto teraz decyduje się na "pierwsze", dużo osób ode mnie obstawia Ekonomik i IILO, bo mówią, że tam się nie trzeba uczyć..."
Mhm... według mnie wszędzie trzeba się uczyć, bo przecież wszyscy realizujemy mniej więcej ten sam materiał, czyż nie? ;-)
Awatar użytkownika
FILAR mniejszy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 marca 2007, 21:58
Lokalizacja: Jasło

Re: ILO w Jaśle

Post autor: FILAR mniejszy »

a moze szanowna Pani Redaktor wezmie sie troszke do nauki ;) bo koncowka tego tygodnia nie zapowiada sie kolorowo :/
Awatar użytkownika
Dziecko Kury
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 28 lipca 2006, 08:41
Lokalizacja: Z cementowni

Re: ILO w Jaśle

Post autor: Dziecko Kury »

Ej, ja też chcę się nauczyć oceniać atrakcyjność intelektualną i ciekawość ludzi po ich ubiorze! Nauczcie mnie! Ciekawi ludzie są wszędzie wokół, czasem ubrani w pierwszy lepszy ciuch. Wystarczy tylko otworzyć umysł, nie oczy.
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: anka »

FILAR mniejszy pisze:a moze szanowna Pani Redaktor wezmie sie troszke do nauki ;) bo koncowka tego tygodnia nie zapowiada sie kolorowo :/
Działajmy zatem, a "nagroda będzie najwyższa..." ;)
Dziecko Kury pisze:Wystarczy tylko otworzyć umysł, nie oczy.
Święte słowa!
dziadrynga
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 01:13
Lokalizacja: z koziej pipki

Re: ILO w Jaśle

Post autor: dziadrynga »

gdziekolwiek pojdziecie i tak nauczycie sie tylko jak sciagac i kombinowac co przyda wam sie na studiach. Naprawde nie wiem jak dla was, ale dla mnie i wogole jak teraz rozmawiam z ludziami na studiami ;P to wszyscy przyznaja ze ich LO to bylo jedno wielkie kombinowanie, malo w tym bylo nauki. I tak potem wygladaja studia, cos odpisac, wziascpytania od staszego rocznika....wiec nie przejmujcie sie, gdziekolwiek pojdziecie Polsce dalej bedzue grozic martwica mózgu.
Awatar użytkownika
beskidnik
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2006, 17:14
Lokalizacja: z beskidu...

Re: ILO w Jaśle

Post autor: beskidnik »

ehh, czy chca sie uczyc czy nie chca i tak beda musieli kombinowac:D a wszystko zalezy od nauczyciela na jakiego sie trafi... :) ja nie zaluje ze poszlam do 1 :P:D i polecam to liceum... bo jest smieszne;p;d
Natalia919
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 15:44
Lokalizacja: z pokoju:)

Re: ILO w Jaśle

Post autor: Natalia919 »

No to moze się tam wybiorę :) A raczej na pewno :D Troche sie puntów nazbiera, więc liczę że mnie przyjmą :P :) Dzęki, bo przekonaliście mnie :D
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: ILO w Jaśle

Post autor: kokos »

Ja tez uwazam ze 1lo to najlepszy wybor :) Ani troszke nie zaluje ze poszedlem do tej szkoly :P i dlatego szkoda mi sie z nia zegnac :P Jeszcze tylko maturka i koniec :)
bulwa ziemniaka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 17:44
Lokalizacja: z polskiej ziemi

Re: ILO w Jaśle

Post autor: bulwa ziemniaka »

JE**ć TO ZAKICHANA SZKOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ