ŻAK w JAŚLE

Forum o Jasielskich szkołach
m3r4inka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 16 września 2012, 22:59

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: m3r4inka »

nie macie juz innych problemow tylko klocic sie na forum
piter333
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 22 maja 2012, 17:47

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: piter333 »

m3r4inka pisze:nie macie juz innych problemow tylko klocic sie na forum
Co niektórzy chyba tylko po to tu zaglądają.
jaro9900
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 18 września 2012, 10:15

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: jaro9900 »

piter333 pisze:
m3r4inka pisze:nie macie juz innych problemow tylko klocic sie na forum
Co niektórzy chyba tylko po to tu zaglądają.
to są zwykli spamerzy i działają z konkurencji aby oczerniać naszego ZAKA !

boli ich to że u nas jest naprawdę OK i że szkoła jest w całości za darmo!
m3r4inka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 16 września 2012, 22:59

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: m3r4inka »

z tym ze za darmo to sie z tym nie zgodze,chcialam zapisac sie na kosmetyczke i ten kierunek jest platny
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: szybki5151 »

jaro a materiały ( książki ) też są za darmo do wypożyczenia czy trzeba kupować ?
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: Emily »

Przepraszam bardzo, czyli mam się zamknąć raz na zawsze, okej. Nauczyciele de facto niektórzy nie są "fajni", ale tutaj nijak się ma do nauki. Pewnie, wszystko, co powiem, świadczy o mnie. Najwidoczniej mogę mieć chwilkę czasu, by kogoś upomnieć.
Wolność słowa. Mogę robić, co chcę.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: wiolka666 »

dla mnie to zbędna dysusja i nie na temat...kazdy ma swoje życie i niech robi co chce niech studiuje niech chodzi do żaka to miała być duskusja na temat raczej jak jest w żaku a wypowiadaja się tutaj osoby które nigdy tam nie były nie wiedza jaka jest nauka nie wiedzą jacy sa nauczyciele wieć nie decydujcie za kogos kto ma gdzie chodzi bo nikt za nas zył i nie bedzie tyle ode mnie
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: obiektywnyObserwator »

Wszedłem na stronę Zaka, myślałem że padnę ze śmiechu jak zobaczyłem ofertę policealnych szkół,
dwuletnich i rocznych.
Te najbardziej zabawne na jakie trafiłem to:
-asystent zarządu
-instruktor sztuk walki
-kierownik biura
-ekspedytor sprzedaży wysyłkowej
-asystent kierownika produkcji filmowej
-technik turystyki wiejskiej
Są jeszcze inne "perełki" ale pozostawiam ich odkrywanie każdemu kto zdecyduję się wejść na ich stronę.
Mnie by śmiechem zabili w każdej firmie do której bym poszedł i chciał się przyjąć na np. asystenta
zarządu. Całkiem inaczej wygląda praca gdzieś przy zarządzie w każdej normalnej firmie. Nikt z ulicy
nie będzie pracował na takim stanowisku. W firmach są to osoby zaufane pracujące od dawna w danej firmie.
Albo instruktor sztuk walki, ciekawe czy w rok nauczą karate albo judo albo krav magi? :rotfl:
No i kolejna firam gdzie zabili by mnie śmiechem jak bym z takim papierem przyszedł. Wchodze na salę
gdzie odbywają się zajęcia z karate i mówię: mam papier z zaka, mogę u was być instruktorem karate.
Pospadali by ze śmiechu wszyscy, instruktorzy którzy siedzą w tym od lat i kursanci na matach. Na to trzeba
mieć lata praktyki i po prostu cały czas uprawiać taki sport. Ciekawe czy jak bym ważył 130 kg to też by
mnie przyjęli na instuktora sztuk walki? Chyba tylko sumo :rotfl:
A po "asystencie kierownika produkcji filmowej" to od razu do Wajdy, Camerona i Kutza biorą :szok:
trypton
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 7 marca 2012, 10:34

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: trypton »

obiektywnyObserwator pisze:Wszedłem na stronę Zaka, myślałem że padnę ze śmiechu jak zobaczyłem ofertę policealnych szkół,
dwuletnich i rocznych.
Te najbardziej zabawne na jakie trafiłem to:
-asystent zarządu
-instruktor sztuk walki
-kierownik biura
-ekspedytor sprzedaży wysyłkowej
-asystent kierownika produkcji filmowej
-technik turystyki wiejskiej
Są jeszcze inne "perełki" ale pozostawiam ich odkrywanie każdemu kto zdecyduję się wejść na ich stronę.
Mnie by śmiechem zabili w każdej firmie do której bym poszedł i chciał się przyjąć na np. asystenta
zarządu. Całkiem inaczej wygląda praca gdzieś przy zarządzie w każdej normalnej firmie. Nikt z ulicy
nie będzie pracował na takim stanowisku. W firmach są to osoby zaufane pracujące od dawna w danej firmie.
Albo instruktor sztuk walki, ciekawe czy w rok nauczą karate albo judo albo krav magi? :rotfl:
No i kolejna firam gdzie zabili by mnie śmiechem jak bym z takim papierem przyszedł. Wchodze na salę
gdzie odbywają się zajęcia z karate i mówię: mam papier z zaka, mogę u was być instruktorem karate.
Pospadali by ze śmiechu wszyscy, instruktorzy którzy siedzą w tym od lat i kursanci na matach. Na to trzeba
mieć lata praktyki i po prostu cały czas uprawiać taki sport. Ciekawe czy jak bym ważył 130 kg to też by
mnie przyjęli na instuktora sztuk walki? Chyba tylko sumo :rotfl:
A po "asystencie kierownika produkcji filmowej" to od razu do Wajdy, Camerona i Kutza biorą :szok:

Krótki komentarz do powyższego postu: Lubię to!
joanna0590
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:48

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: joanna0590 »

To samo kiedyś pomyślałam:) byłam w żaku na bhp, wyszłam po godzinie, nie wróciłam i odradzam każdemu. Gdybym była szefem a ktoś przyszedłby do mnie mówiąc: "jestem technikiem bhp, zrobiłem go w żaku" to zaręczam, wyszedłby szybciej niż wszedł;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18466
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: dragoness »

hmmm będę w następnym tygodniu w żaku i powiem im, że lubisz robić reklamę za darmo.
może cię zatrudnią i będziesz tak właśnie bezsensu wypisywał różne brednie
Po co, skoro Ty robisz to o wiele lepiej?
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: 7AmA »

Taki wstępik - miałem tego posta naskrobać już podczas rozmowy o PSW w Jaśle, ale zapomniałem, ten temat gdzieś zaginął i teraz nadarzyła się okazja...

Prawda jest taka, że wyższość swoich szkół i uczelni starają się udowodnić tylko i wyłącznie osoby niespełnione i niedowartościowane. Jak tu się dziwić, skoro dla człowieka po UJ'cie nie ma konkretnej pracy? (szczególnie zdziwieni są studenci, którzy za hajs rodziców huśtali się przez 5 lat, mając w [...] zdobywanie wiedzy i umiejętności) Nie pozostaje nic innego, jak tylko wyśmiać tych, którzy studiowali/uczyli się na mniej renomowanych uczelniach/szkołach i podnieść swoje morale. Co jednego z drugim obchodzi gdzie ktoś zdobywa wiedzę i doświadczenie? Niech każdy zadba lepiej o swój interes i wtedy takie rzeczy nie będą go obchodziły. Spójrzmy prawdzie w oczy, gdyby któreś z Was wyszło na ludzi, to nie zaprzątałoby sobie teraz głowy jakimiś infantylnymi kłótniami na jakiś błahy temat na jasło4u. Znam wielu chłopaków po zawodówkach, którzy mieli trochę oleju w głowie i uwierzcie, żyją tak, że niejedna chodząca encyklopedia, która pozjadała wszystkie rozumy na wyższych uczelniach by pozazdrościła. A znam też takich, którzy śmiali się z tych "zawodówkowiczów" i teraz po I, II LO sortują śmieci na Rafinerii. Każdy ma swoje życie i niech przeżyje je najlepiej jak potrafi. Dziękuję, dobranoc.
on.jaslo:)
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 września 2012, 10:55

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: on.jaslo:) »

dobrze powiedziane :)
kamaro341
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 marca 2013, 19:54

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: kamaro341 »

Witam, wie może ktoś coś na temat nowego semestru w Żak-u o kierunku technik rachunkowości, czy w ogóle będzie ten kierunek i czy jutro są te zajęcia ?
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: a-tatutek »

Z ciekawości ostatnio pytałam o ten kierunek w sekretariacie-zapisy do końca marca, już jest zapisanych ok 15 osób więc nowy semestr ruszy od kwietnia. Rachunkowość jest bardzo fajna choć nie należy do najłatwiejszych ;)
ODPOWIEDZ