PWSZ w Krośnie

Forum o Jasielskich szkołach
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

PWSZ w Krośnie

Post autor: gosiak19 »

Czy ktoś wie jakie są wymagania, aby dostać się na pielęgniarstwo lub pedagogikę?
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: PWSZ w Krośnie

Post autor: solaris »

pogmeraj :wstyd: w internecie ;) to nie boli :)

http://www.pwsz.krosno.pl

Kierunek: PEDAGOGIKA (studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne)

Egzamin maturalny (nowa matura) - konkurs świadectw z uwzględnieniem pisemnego egzaminu z języka polskiego i języka obcego.
Egzamin dojrzałości (stara matura) – konkurs świadectw obejmujący wyniki ukończenia szkoły średniej z języka polskiego i języka obcego.

Z pominięciem postępowania rekrutacyjnego o przyjęcie na studia ubiegać się mogą laureaci i finaliści stopnia centralnego i okręgowego olimpiady w zakresie literatury i języka polskiego, bądź dziedzin artystycznych.

Kierunek: PIELĘGNIARSTWO

Studia stacjonarne I stopnia
Egzamin maturalny (nowa matura) - konkurs świadectw z uwzględnieniem sumy punktów uzyskanych z egzaminu pisemnego na poziomie podstawowym z trzech przedmiotów wskazanych przez kandydata objętych egzaminem maturalnym.
Egzamin dojrzałości (stara matura) - konkurs świadectw obejmujący wyniki ukończenia szkoły średniej z języka polskiego, języka obcego i biologii albo chemii.

Z pominięciem postępowania rekrutacyjnego o przyjęcie na studia stacjonarne ubiegać się mogą laureaci i finaliści olimpiad szczebla centralnego i wojewódzkiego z zakresu biologii.


Rozmowa sprawdzająca wiedzę z zakresu propedeutyki pielęgniarstwa.
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: PWSZ w Krośnie

Post autor: gosiak19 »

no to wiem ale chodzi m o to czy trudno sie tam dostać? :zalamany:
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: PWSZ w Krośnie

Post autor: solaris »

To już zależy tylko od poziomu na jaki zdałaś maturkę :) jak będziesz miała (lub masz) wszystko na 100% zdane to na 100% się dostaniesz :ok: bo nie sądzę że ktoś ma takie dobre wyniki :) Jeśli masz trochę niższe wyniki to musisz zrobić sondaż, kto tam się wybiera, i jaką ma maturkę :)

Ja zauważyłem że ostatnimi czasy coraz mniej facetów idzie na studia, bo nie ma już wojska :wstyd: ale nie wiem jak jest z dziewczynami...

Najlepiej zadzwoń do sekretariatu i zapytaj ile miejsc przewidują na tych kierunkach... Jeśli około 120 to z maturą zdaną średnio na 70% według mnie zostaniesz bez niczego przyjęta.

A tak całkiem na boku to mi się wydaje że przyjmą ile się da :hyhy: tylko, że potem zrobią odsiew...
majeczka__89
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 czerwca 2012, 12:06

Re: PWSZ w Krośnie

Post autor: majeczka__89 »

Witam trochę z innej beczki ale może ktoś będzie zainteresowany. Mam do sprzedania mundurek pielęgniarski rozmiar XS kolor niebieski używany kilka razy podczas praktyki w szpitalu. Zdjęcia i dodatkowe informacje mogę udzielić na maila [email protected]
ODPOWIEDZ