Naftówka Krosno

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
matik94
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 6 czerwca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Naftówka Krosno

Post autor: matik94 »

Siema.. myślę o wyborze szkoły i zastanawiam się pomiędzy Geodezją w Budowlanej, a Naftówką Jasło.. Do Krosna troche lipa bo trzeba dojezdzac i jest kosa z jasłem takzee nie mile widziany bede pewnie... kto chodzil lub zamierza isc na geodezje? trudno jest i wogole? co mam wybrac.. pzdr
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Naftówka Krosno

Post autor: Mała_Miczitanka »

Jestes uprzedzony jeli chodzi o Krosno. Wcale nie jest tak, że jak jestes z Jasła, to masz przerąbane. Sama studiuje w Krosnie i nie spotkałam sie z żadną przykroscia z tego powodu.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Naftówka Krosno

Post autor: lato »

Niejest uprzedzony tylko sie asekuruje i ma racje.Co innego dziewczyny,które z róznych wzgledów sa przez krosnian bardzo lubiane.
Łukasz
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 28 lipca 2009, 10:23

Re: Naftówka Krosno

Post autor: Łukasz »

Ja też uczyłem się w Krośnie i nie spotkałem się absolutnie z żadnymi uprzedzeniami z tego powodu że jestem z Jasła! W sumie to pewnie zależy od szkoły, tak ze może być rożnie.. Pozdrawiam
matias
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 28 marca 2006, 16:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Naftówka Krosno

Post autor: matias »

chodze do krosna do turaszówki - technikum. Nie miałem raczej problemów jak narazie z "kibolami". Wszystko zależy też od charakteru ;)
Awatar użytkownika
heroinka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 13 marca 2010, 02:59

Re: Naftówka Krosno

Post autor: heroinka »

matik94 pisze:Siema.. myślę o wyborze szkoły i zastanawiam się pomiędzy Geodezją w Budowlanej, a Naftówką Jasło.. Do Krosna troche lipa bo trzeba dojezdzac i jest kosa z jasłem takzee nie mile widziany bede pewnie... kto chodzil lub zamierza isc na geodezje? trudno jest i wogole? co mam wybrac.. pzdr
ja chodzę do ZSB na geodezje już drugi rok. ;P i powiem Ci że nie jest źle, ogólnie nauczyciele wyrozumiali i są po stronie ucznia, poziom jest taki na jaki sobie zapracujesz. Ogólnie nie narzekam, więc jeśli wybierzesz ZSB to nie pożałujesz. Ręczę za to. ;P
ODPOWIEDZ