Ekonomik, opinie

Forum o Jasielskich szkołach
domciaa4
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 17:22

Ekonomik, opinie

Post autor: domciaa4 »

Trudno się tam dostać? I jaka jest atmosfera ? :)
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Ekonomik!!

Post autor: COCONUT »

chodziłam tam 4 lata temu to wtedy jeszcze było sie trudno dostac bo brali tych z najlepszymi swiadectwami i punktami ateraz... wiadomo ze niz demograficzny wiec mysle ze wszyscy sie dostana tam gdzie chca... nawet za 2 razem bo wiadomo ze podania niektorzy składaja nawet w 3 miejsca a potem wybieraja jedno A szkoła jak szkoła mi sie podobało nauczyciele spoko najgorszy 1 rok bo straszyli i sie człowiek uczył a potem to juz luuzzz:)
ladygaga36
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 20:56

Re: Ekonomik!!

Post autor: ladygaga36 »

ja rok temu dostałam się tak jakby za 1wszym razem :D bo najpierw byłam na rezerwowej ale od razu dałam świadectwo i to wszystko co jest potrzebne :D 2 dni później byłam na liscie przyjętych :D miałam bodajże 114 pkt :) więc nie było tak trudno ;p oczywiście wszystko zależy od tego jak wypadną tegoroczne testy :P
pastel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 4 kwietnia 2009, 22:23

Re: Ekonomik!!

Post autor: pastel »

I zależy od profilu. Bo 114 pkt raczej nie wystarczy na mat-infa.
Awatar użytkownika
MMiki
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 5 sierpnia 2009, 00:47

Re: Ekonomik!!

Post autor: MMiki »

Moim zdaniem najlepsza szkoła, jestem absolwentem i bardzo dobrze wspominam :) chętnie bym się tam wróciła :):) Jeśli chodzi o dostanie się to chyba nie ma problemów, w sumie ja się dostałam za drugim razem po złożeniu odwołania ale nie pamietam za cholere ile mialam punktów- skleroza :)
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Ekonomik!!

Post autor: kaPsel »

ja za kilka dni będę absolwentem jasielskiego Ekonoma i każdemu polecam tę szkołę :) gdybym miał ponownie wybierać szkołę średnią bez zastanowienia wybrałbym Ekonomik :)
celuloza
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 19 lutego 2011, 10:34

Re: Ekonomik!!

Post autor: celuloza »

Jestem w pierwszej klasie i EKOMONIK
uważam za bardzo dobry wybór.
Atmosfera jest naprawdę świetna -
mili nauczyciele, fajni znajomi.
Polecam wszystkim tą szkołę.
Pozdrawiam *:
ladygaga36
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 20:56

Re: Ekonomik!!

Post autor: ladygaga36 »

pastel pisze:I zależy od profilu. Bo 114 pkt raczej nie wystarczy na mat-infa.
no tak ;p ja chciałam na językowy ;)
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Ekonomik, opinie

Post autor: LookingForAngels »

Ja również polecam jak najbardziej, jestem zeszłoroczną absolwentką i nie wyobrażam sobie innego liceum :). Co do punktów- sądze, że nie ma co dywagowac o ich ilości, bo progi punktowe są ustalane zależnie od średniej egzaminów gimnazjalnych. Ogólnie rzecz biorąc - szkoła cudowna wrecz, nauczyciele owszem, wymagają, ale nie chcą cudów - wszystko w granicach rozsądku :). Przygotowanie do matury - bardzo dobre, o czym świadczą wyniki absolwentów :P. Atmosfera również bardzo pozytywna :)
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: Ekonomik, opinie

Post autor: demon666 »

O atmosfera jest niepowtarzalna :)
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: Ekonomik, opinie

Post autor: ~~Patrycja~~ »

za około tydzień będę absolwentką tej o to szkoły i mogę powiedzieć,że to były najwspanialsze 4 lata mojego życia :]
Nauczyciele ogólnie spoko,wyjątki są , bo wszędzie się takowe znajdą,ale na prawdę szkoła warta polecenia..
;)
4everYoung
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 czerwca 2010, 20:54

Re: Ekonomik, opinie

Post autor: 4everYoung »

Ja właśnie jestem w pierwszej klasie. Dostałam się za pierwszym razem, nie było tak źle ;p A atmosfera naprawdę ok. Wiadomo, trafi się czasem jakiś nieciekawy nauczyciel (jak żywa legenda Ekonomika, która uczy mnie niemieckiego...) czy uczeń w klasie, ale tak musi być zawsze. Najlepsza szkoła ponadgimnazjalna w Jaśle, tyle :P
Awatar użytkownika
MMiki
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 5 sierpnia 2009, 00:47

Re: Ekonomik, opinie

Post autor: MMiki »

Zapewniam że jak skończysz tą szkołe to będziesz najmilej wspominać Pana który uczy Cie niemieckiego :P Jeżeli to o niego chodzi ;) Na początku tez traktowałam Go jak postrach ekonoma ale poźniej ... a co będe gadać sama się przekonasz hehe ;)
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Ekonomik, opinie

Post autor: LookingForAngels »

MMiki pisze:Zapewniam że jak skończysz tą szkołe to będziesz najmilej wspominać Pana który uczy Cie niemieckiego :P Jeżeli to o niego chodzi ;) Na początku tez traktowałam Go jak postrach ekonoma ale poźniej ... a co będe gadać sama się przekonasz hehe ;)
Aaaa pan L.? Nie miałam tej przyjemności uczeszczania na jego zajecia, ale gdy już sie zdarzyly zastepstwa, to zawsze przebiegały w ciekawej i wesołej atmosferze ;). Chyba każda klasa oglądała u niego film o piercingu xD. Miło wspomina sie ich wszystkich, gdybym tylko mogła - cofnełabym czas, żeby przeżyc to raz jeszcze ;)
ODPOWIEDZ