2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: Gołąb »

jest idealna szkoła :rotfl: i ja wiem która to jest ale głośno nie powiem :P wuju wie, sylvuska również o Dixel'u to już nawet nie wspominam :D
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: wuju »

W końcu Gołąb, adminem jest, więc nie wypada protestować. Dla Nas idealne było II LO, jestemy tzw. betonem z Floriańskiej :D
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: anka »

Skoro Wy mówicie "2lo górą" i ja tego nie neguję, to ja powiem "ILO górą" i Wy tego nie negujcie...
I co z tego, że to się wzajemnie wyklucza? Mhm... jak to było "każda szkoła ma swoje plusy i minusy..." ;)

Błędne koło?
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: wuju »

To teraz możemy zacząć dochodzenie w sprawie: Która góra jest wyższa? :hyhy:

Tak, aniu, błedne koło i nie neguję, że możesz mieć wrażenie, że I LO jest górą.
Awatar użytkownika
Dixel
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 30 marca 2006, 16:07
Lokalizacja: Wolica city

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: Dixel »

Widzieliscie ze sa juz fundamenty nowej sali gimnastycznej- IILO rozrasta sie w chwale
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: wuju »

A przedszkolaki dalej płaczą?? :hyhy:
Awatar użytkownika
Dixel
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 30 marca 2006, 16:07
Lokalizacja: Wolica city

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: Dixel »

Podobno juz dawno sprawa jest zalatwiona, ale jak widac przedszkole nie daje za wygrana...Juz dawno temu planowano tam sale lekcyjne :)
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: sylvuska »

No nie żartujcie że będzie wyższa sala, przecież tak fajnie się piłka wbijała w sufit ;) a o tym przedszkolu też słyszałam jeszcze jak chodziłam do lo ... szkoda dzieci a na przedszkolu się też działo nieraz :P
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: wuju »

Na przedszkole nieraz Swiety Mikolaj (Nicolaus) przyjezdzal ze Slowacji z sasiedzka wizyta :hyhy:

[ Dodano: 21 Kwiecień 2007, 22:27 ]
Czy mogę się dowiedzieć co się stało z moim ostatnim postem i poprzedzającym go?????? :cenzura: :!:

Gołąb, :?:

[ Dodano: 23 Kwiecień 2007, 13:12 ]
Mam nadzieję, że tym razem cenzury nie będzie.... :cenzura: !!

Chciałem z tego miejsca przeprosić moją panią od angielskiego a zarazem wychowawcę za to, że spożywaliśmy alkohol wysokoprocentowy na jej lekcji. :hyhy:
No i tutaj zwracam się też z prośbą o wybaczenie do moich przyjaciół: Ch..... i B...., za to że to ich zapytała właśnie tego dnia :P

Chmielu, nie łam się, może już Cię Gołab nie wytnie :hyhy:
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: natalijka »

Rekrutacja już za nami, czy są może na forum osoby, które zostały przyjęte w tym roku do szkoly :)?
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: Gołąb »

wuju, i Ty przeciwko mnie ;) ja od ponad 2 miesięcy nic tutaj na forum nie usuwałem to już nie moja działka :P

PS.
Ponawiam pytanie natalijki :D
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: wuju »

Gołąb, don't worry :D Spojrz lepiej na date napisania tamtego postu... 26 marca... Wtedy mieliscie problemy i wycielo Wam polowe postow i kilku nowych userow, ale sprawa juz dawno wyjasniona, wiec jak to mowia "zero napinki" :hyhy:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: Insomnia »

Uch... Temat stary, przez dwa lata ani jednego postu.. :]
No cóż, przyznać muszę, że ja też chodziłam do tej szkoły i to w tym samym czasie co natalijka, z tym że ona do "fu", ja do "c" :]
Najmilej wspominam prof.Sz*** od języka. Może nie będę tu operować nazwiskami, ale ta kobieta jest po prostu świetna! Kadra wych.-fiz. również.. Oj tęskni się za szkołą, tęskni..
Prof. od fizyki, który niestety w latach mojej edukacji w tej szkole odszedł, ale już powrócił jako dyrektor szkoły też jest :ok: :ok:. Pozwolę sobie przytoczyć jego słynny tekst: "My musimy się umówić na kartkówkę niezapowiedzianą".. Hehe :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich Absolwentów i obecnych Uczniów 2LO oraz całe Grono Pedagogiczne :padam:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: Insomnia »

I jeszcze jeden tekst: "Tu chyba nie ma przyzwoitych ludzi, pojęcie przyzwoitości zdechło..."
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ech... tęsknię za tą szkoła :(
Na studiach już nie to samo, wszyscy poważni.. A i wina nikt się nie napije w toalecie na przerwie... :]
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: 2 LO górą i niech mi ktoś zaprzeczy ;)

Post autor: natalijka »

Oj racja, racja :) Szkoła dostarczyła mi miłych przeżyć :) Miło jest wspominać, gdy ma się co wspominać :P
A co do studiów, to na moim kierunku nie ma jakichś bardzo poważnych ludzi :P Jasne są w jakimś stopniu, ale w przypadku mojej specjalności trzeba zachować dystans, no bo mamy po 20-ścia, 20- kilka lat, a śpiewamy do pianinka, tańczymy, układamy gry dla dzieciaczków do piosenek, malujemy, rysujemy, kleimy ;]
ODPOWIEDZ