Ekonomik...

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
Elex89
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 14 października 2006, 18:32
Lokalizacja: Cieklin

Re: Ekonomik...

Post autor: Elex89 »

Bania pisze: juz sie nie moge doczekac kiedy tam znow wroce :)
nie no chyba nie ma osob ktore chetnie wracaja do szkoly po wakacjach ... Bania ... niepoznaje cie :D buahahaa niewieze w to
Awatar użytkownika
Bania
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 23:30
Lokalizacja: wyrwac fajne laski?

Re: Ekonomik...

Post autor: Bania »

To miał być post promujacy szkołe... No kurde Elex musiales? Wydalo sie :P
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Ekonomik...

Post autor: rybcia17 »

hehe ja tez chodzę do ekonoma...ogólnie jest fajnie ale bez zastrzeżeń mogę sie przyczepić do kilku frustrujących mnie rzeczy...ale o tym dużo by mówić...powiem krotko nie podobają mi sie czerwona koszulka z moim imieniem, które muszę nosić na lekcji wf=/ co do nauczycieli to są spoko=) zwłaszcza pan Langer....serio mowie :D :D :D :D :D :D

[ Dodano: 30 Sierpień 2007, 10:25 ]
sorki trochę źle stylistycznie ułożyłam zdanie :kwasny: ...no cóż zdarza sie :D ...chciałam napisać : `powiem krotko nie podoba mi sie czerwona koszulka z moim imieniem, którą muszę nosić (...)` nom :]
lolalola23
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 września 2007, 13:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Ekonomik...

Post autor: lolalola23 »

Skonczyłam ekonoma rok temu i teraz chętnie wspominam stare dobre dzieje:
polski z prof. Świerz, niemiecki z prof. Langerem, bilogie z prof. Wróblem i oczywiście chemie z prof. Dołęgą....... matma też była spoko => chociaż zawsze z matmy noga byłam :P co do języków obcych dzięki pani Adamik zdałam rozszerzona maturę z angielskiego /pisemna i ustna/ bez większego zakuwania....... Szkoda że już nie ma siostry Karinki............ ;D ========== fajnie byłoby wrócic na jakis czas do tamtych chwil.....
:hyhy:
josefs
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 20 października 2007, 21:54
Lokalizacja: z bliska

Re: Ekonomik...

Post autor: josefs »

Skoro tyle tu dobrego o Ekonomiku to i mnie wypadało by coś dodać. Choć było to juz lat...chyba 5 temu ciągle miło wspominam Bożene Ćwik/Gogosz oczywiście stary dobry Niziołek (pamieta go ktos jeszcze?) Krokowski też niczego sobie i siostra Leonia!!!! Naprawde było swietnie a to czego sie tam nauczyłem przydaje sie do dziś... ;)

[ Dodano: 21 Październik 2007, 20:16 ]
Klasa 5 th to było najlepsze co spotkało tą szkołe w ostatnich 20 latach. A to że juz wyszliśmy jest najlepsze od poczatku istnienia tej szkoły.
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Ekonomik...

Post autor: rybcia17 »

josefs pisze:Krokowski
jako czlowiek jest bardzo wartosciowy ale jako nauczyciel-wole sie nie wypowiadac :kwasny:
josefs
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 20 października 2007, 21:54
Lokalizacja: z bliska

Re: Ekonomik...

Post autor: josefs »

Czyzby zalazł Ci za skore czy moze powszechny problem ze zrozumieniem o czym on wogole mowi? To chyba było powszechne :) Ale naprawde ciekawy człowiek
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Ekonomik...

Post autor: rybcia17 »

powszechny problem ze zrozumieniem o czym on wogole mowi?
miedzy innymi o to mi chodzi...ale w ogole nie prowadzi lekcji na temat
ostatnio podawal nam sklad wody mineralnej :kwasny: nie wiem czy moze to nam sie przydac na egzamin zawodowy... :looka:
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Ekonomik...

Post autor: sieno »

ogólenie szkoła jest fajna
ale nie którzy nauczyciele w niej pracujący mnie dobijają
w szczegoonsci pani od zasad rachunkowosći

najlepsze lekcje w tej szkole są na chemii - pan dołęga potrafi dać czadu i wszczegolnosci jak śpiewa

a na marketingu to mozna powiedziec ze pan krokowski mówi o wszystkim tylko nie na temat i do tego nie idzie zrozumiec o czym on mówi

ogólnie to zajebista szkoła - ciesze sie ze ją wybrałem
josefs
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 20 października 2007, 21:54
Lokalizacja: z bliska

Re: Ekonomik...

Post autor: josefs »

Nie mam pojęcia jak wygląda teraz egzamin zawodowy ale widze, że nie przeszło mu z ta wodą :) ale umiejetnośc mówieniawszystkim i nie na temat jest całkiem przydatna :) Robiłem to przez całe studia :D Kto teraz uczy rachunkowości? Bo kiedyś to Pani Wójcik i było OK.
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Ekonomik...

Post autor: sieno »

rachunkowosći uczy pani Skórska
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Ekonomik...

Post autor: rybcia17 »

sieno pisze:a na marketingu to mozna powiedziec ze pan krokowski mówi o wszystkim tylko nie na temat i do tego nie idzie zrozumiec o czym on mówi
dokladnie :kwasny:
josefs pisze:Bo kiedyś to Pani Wójcik i było OK
pani wójcik już nie uczy ale miałam okazje miec z nia rachunkowosc rok temu...czulam sie na tych lekcjach troche jak w sredniowieczu :znudzony:
sieno pisze:rachunkowosći uczy pani Skórska
a pani skórska uczy mnie teraz nie narzekam jest spoko...przynajmniej mowi dosc interesujaco
sieno pisze:pan dołęga potrafi dać czadu i wszczegolnosci jak śpiewa
mnie sie podoba jak tanczy :rotfl:
suchywj
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 15 października 2007, 20:14
Lokalizacja: Nowy Żmigród

Re: Ekonomik...

Post autor: suchywj »

ciekawa szkoła :D 6 osob sie dostalo legalnie a pozostale 24 dzieki znajomosciom :padam: juz przesada z ochroniarzami co w takiej szkole moze sie dziac najpredzej cwaniakow mozna szukac w chemiku w budowlance i w mechaniku tam sie duzo dzieje i powinni byc ochroniarze:p w sumie w u mnie w budowlance byli tylko ze sie wystraszyli uczniow troche :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Ekonomik...

Post autor: rybcia17 »

suchywj pisze:6 osob sie dostalo legalnie a pozostale 24 dzieki znajomosciom
wiekszosci szkół o takim prestiżu ma ciemne strony swojej działalnosci :kwasny:
SweetInvisible
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 7 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Re: Ekonomik...

Post autor: SweetInvisible »

Ja jestem tegoroczną, nową uczennicą Ekonomika i muszę przyznać, że naprawdę nie żałuję swojego wyboru odnośnie tej szkoły. No fakt, może niektórzy nauczyciele to nie przypadli mi od razu do gustu, ale przecież to nie o to chodzi, ważne, żeby umieli przekazać swoją wiedzę :) Jeśli chodzi o atmosferę to jest naprawdę w jak najlepszym porządku :) Nie wiem, może inni sądzą inaczej, ale takie jest moje zdanie i na pewno z radością w przyszłości będę wspominała te lata tutaj spędzone, a w szczególności tą "ukochaną" chemię z profesorem Dołęgą :) nie ma to jak troszkę rosyjskiego i niemieckiego w jednym, hehehehe
ODPOWIEDZ