AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Forum o Jasielskich szkołach
Homster
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 marca 2011, 22:18

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: Homster »

Witam! Nie polecam tej szkoły!Mam złe wspomnienie chcieli nas wyrolować w końcu wylądowaliśmy na PRZ w Rzeszowie. Nie polecam!!!
Awatar użytkownika
BiałoczarneSerce
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 28 maja 2010, 18:31
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: BiałoczarneSerce »

Coś komuś tutaj bardzo zależy na ośmieszeniu AHE.
Byłem, widziałem zaliczyłem i chwalę sobie. Faktycznie zawirowania były i niepewność wisiała w powietrzu, ale atmosfera bardzo dobra. Może to zależy od kierunku i od grupy, a raczej samych osób na wybranym kierunku. Bo student a student duża różnica. Co do wykładowców, to tak jak i w szkole średniej. Byli lepsi i gorsi. były takie osoby, które jak przedstawiały temat to grupa słuchała w skupieniu gdyż było to bardzo ciekawie przedstawione i przekazane, ale byli i tacy wykładowcy, że spać się chciało.
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: marionetk »

Nikomu nie zależy na ośmieszeniu AHE. W końcu każdy z nas wybrał tę uczelnie wierząc,że stworzy dla nas jakieś perspektywy,że przekaże nam dużą wiedzę oraz wiele innych pozytywnych aspektów. Płaciliśmy duże pieniądze ( przynajmniej dla mnie). Niestety rzeczywistość bardzo zweryfikowała nasze wielkie nadzieje.. Poza tym w moim mniemaniu jeśli chcielibyśmy ośmieszyć uczelnię, ośmieszalibyśmy sami siebie. Nie sądzisz ? W tym przypadku raczej każdy z nas wyraża swoją subiektywną opinię na temat odczuć dotyczących tej Akademii..
Bulinka24
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 października 2012, 18:46

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: Bulinka24 »

hejka ja się wybieram na pedagogikę ;)
pierniczkowa24
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2013, 10:37

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: pierniczkowa24 »

ja jestem już praktycznie po pierwszym semestrze politologii jest okej. ktoś tu może jeszcze jest też? :)
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: abgb »

Przed podjęciem nauki w tej szkole nalezy odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekuje się - czy tylko zdobycia wyższego wykształcenia, czy faktycznej wiedzy potrzebnej do wykonywania danego zawodu. Z praktyki mogę powiedzieć, że AHE (studia licencjackie) i Uniwersytet Jagielloński (uzupełniające studia magisterskie) - kierunek politologia - dzieli przepaść pod każdym względem (wykładowcy, poziom nauczania, zaliczenia, egzaminy, itd...). O kwestiach czesnego nie wspomnę.
Plusem AHE w Jaśle jest jedynie to, że odpadają koszty dojazdów i noclegów.
pierniczkowa24
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2013, 10:37

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: pierniczkowa24 »

a studiowałaś na AHE politologię? powiem ci, że w sumie nie odczuwam tego, o czym mówisz :) a na UJ nie szłam, bo właśnie słyszałam, że politologia troszkę tam kuleje. ja póki co jestem bardzo zadowolona :)
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: szlapt »

ludzie....gdzie wy znajdziecie prace po politologi? :mur: , jedynie osoby, które mają plecy po urzedach i dostana prace przez 'sprawiedliwe' przejscie procesu rekrutacji
Ostatnio zmieniony 9 stycznia 2013, 18:32 przez szlapt, łącznie zmieniany 1 raz.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: AHE w Łodzi / Zamiejscowy Ośrodek w Jaśle

Post autor: juve_fan »

pierniczkowa24 pisze:a studiowałaś na AHE politologię? powiem ci, że w sumie nie odczuwam tego, o czym mówisz :) a na UJ nie szłam, bo właśnie słyszałam, że politologia troszkę tam kuleje. ja póki co jestem bardzo zadowolona :)
Na UJ politologia kuleje? Może i tak, ale nawet w postaci kadłubka jest o niebo lepsza niż na AHE. Nie porównujmy tych dwóch uczelni, bo to trochę niepoważne. Z twojego zdania wynika, że AHE to alternatywa dla UJ.
ODPOWIEDZ