Polskie Seriale

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: wojnarjaslo »

jeszcze troche i telewizor trzeba bedzie wyniesc na strych :znudzony: bo nie bedzie co w nim ogladac. jak nie reklamy to wiadomosci , jak nie wiadomosci to puste seriale :P
Awatar użytkownika
aNia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 2 maja 2006, 13:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: aNia »

na reklamy ja nie narzekam ...lubie szczególnie te przygłupawe z Plusa :rotfl: a co do telewizjii to żadko cos oglądam, bo mam niewygodny teraz telewizor <średni , stary,ale kolorowy i z telegazetą :hyhy: ... w poprzednim wielgaśnym ...moim ukochanym.. prawdopodobnie wypalił się kineskop? :( był ..bum i smród o! ...i to wszystko od "pustych seriali " !! :zawstydzony:
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Polskie Seriale

Post autor: milenka »

A ja telewizji ni w ząb... wiem, że są jakieś seriale, babcia ogląda ciągle i się tym ekscytuje, ale nic poza tym... Ostatni raz "oglądałam" tv z nudów w sylwestra... Na niemieckim kanale muzycznym leciały wyjątkowo fajne piosenki - Gunsi, AC/DC, Metallica... :) Ale to był mój ostatni raz... ;)
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: sasza »

Ja pamiętam że jakieś 2-3 lata temu to ogladałem klan ale teraz ten serial to zeszedl na psy....

by bitelz: omg!
Ostatnio zmieniony 28 maja 2006, 00:47 przez sasza, łącznie zmieniany 1 raz.
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Polskie Seriale

Post autor: natalijka »

Ja pamiętam dawniej jak byłam taka mała to oglądałam "Esmeraldę " :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i się kruca nie śmiać :D ale to dawno było... od paru lat praktycznie mój telewizor w pokoju robi za półkę, tudzież dekorację :P
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Polskie Seriale

Post autor: Mentos »

a najlepsze to są Anime (jeżeli to sie do seriali zalicza:P)
ale w polskiej tv mało tego...
no chociaz...na Hyper...
:padam:
Pawlus
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 14 listopada 2006, 12:41
Lokalizacja: okolica

Re: Polskie Seriale

Post autor: Pawlus »

wojnarjaslo pisze:będąc dzieckiem oglądałem to :P przestałem około 600 odcinka ale gdybym teraz to obejrzał pewnie bylbym na bieżąco :D

to nie jest polski serial:>

[ Dodano: Nie 19 Lis, 06 ]
clinton*fucker pisze:Seriale, tasiemce, telenowele, szkoda zycia na to ;) Jedyny serial polski jaki oglądam, to nadawany teraz "Pit bull" w odcinkach :niepewny: Jakoś nie kręcą mnie te nasze płaczliwe opowiastki z zycia wzięte.
a zapomnieliscie juz o klasykach sprzed lat??!! alterantywy 4. serial niezniszczalny na wieki. miodzio.
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Polskie Seriale

Post autor: e-l-a-n »

Najlepsze polskie "seriale" (wpradzie animowane) na 4fun'ie
Kartony :super:
Miś Push'upek, Piesek Leszek, Generał Italia i cała reszta wymiatają!
Nie mówiąc już o Andrzeju Strzelbie i jego tok szoł :rotfl:
Suuuuuuuper! :hurra:

A tak na serio, to kiedyś było Na Wspólnej, przez jakiś czas Emka, a teraz tak rzadko oglądam Tv, że nie wiem co leci nawet. Aha! Z kumplą mamy zabawę o 15 czasami w TVN oglądamy meksykańską telenowelę (ale siara!) i liczymy ile razy kto płakał, ile sie kłócił, ile się bił, ile machał rękami, a nawet porównujemy niektórych ludków do naszych znajomych i mamy ubaw (np."Ty patrz, Twój były ugania się za tą kulawą") :rotfl: . Tam to przynajmniej "kino akcji" jest, a nie jak w nudnych jak flaki z olejem polskich telenowelach. ;) Oszalałam :rotfl:

Pozdro!
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: Limona »

"Odwróceni" niewiedzieć czemu wciagnął mnie ten serial
olica
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2007, 19:20
Lokalizacja: z puszczy

Re: Polskie Seriale

Post autor: olica »

a ja nie oglam polskich seriali bo mi sie już znudziły :]
Rydzu
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: Rydzu »

Zdecydowanie najlepszym polskim serialem ostatnich lat jest Pitbull. Świetna gra Grabowskiego i Dorocińskiego, szybka akcja, nawet sie to kupy trzyma, no i trzy ostatnie odcinki na faktach (Magdalenka ;)). Polecam ;)
Kakunia
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 11:54

Re: Polskie Seriale

Post autor: Kakunia »

Alternatywy 4 :)
dziadrynga
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 01:13
Lokalizacja: z koziej pipki

Re: Polskie Seriale

Post autor: dziadrynga »

sasza pisze:Ja pamiętam że jakieś 2-3 lata temu to ogladałem klan ale teraz ten serial to zeszedl na psy....

by bitelz: omg!
ma byc zszedł

by japer : wtf?

a kto pamieta : UserPaole, Zbuntowanego albo chociaz Pokolenia? poprzednik modki na sukces ;P
kakusia225
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 30 lipca 2007, 13:08

Re: Polskie Seriale

Post autor: kakusia225 »

Może czas odświerzyć troszkę ten temacik co??

A jak tam ta moda ogląda jeszcze ktoś?? Bo chyba jeszcze leci... Ale nie wiem, bo teraz są wakacje...
ODPOWIEDZ