Prison break

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Prison break

Post autor: mLoDa »

Obrazek


produkcja: USA
gatunek: Dramat, Kryminał, Przygodowy, Thriller
Serial opowiada historię Michael'a Scofield'a - brata Lincolna Burrows'a oskarżonego o zabójstwo brata wiceprezydenta i skazanego na karę śmierci w więzieniu stanowym Fox River. Scolfield przekonany o niewinności brata - pomimo jednoznacznych dowodów wskazujących na Burrows's - postanawia dostać się do więzienia i uwolnić go. Nikt jednak nie spodziewa się, że Michael wcześniej projektował plany więzienia. Z wytatułowanym na ciele planem więzienia pod postacią nic nie znaczącej grafiki oraz ze ściśle sprecyzowanym planem Scofield dokonuje napadu na bank, po którym dostaje się do więzienia. Z każdym odcinkiem poznajemy geniusz Micheal'a a wraz z nim kolejne elementy układanki wielkiej ucieczki.
Cholernie wciągający serial. Przynajmniej ja mam bzika na jego punkcie. a Wy? Oglądał ktoś? jakieś wrażenia?
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Prison break

Post autor: wuju »

Ja ogladelem i faktycznie przez pierwsze pare odcinkow nie moglem sie oderwac, ale z czasem akcja zaczyna troche za bardzo sie komplikowac...A teraz jeszcze musi byc druga seria (to info dla tych co nie widzieli odcinka numer 22:P)
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Prison break

Post autor: mLoDa »

no tak, już przy 15 odcinku za bardzo cały świat był przeciwko nim :] i oczywiście te momenty, w których cała ekipa spogląda na scofield'a w oczekiwaniu na jego reakcje, a ten.... rozgląda się tylko nieobecnym wzrokiem.
ale tak czy siak baaardzo mi się podoba serial :D:D
POLECAM :hyhy:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Prison break

Post autor: wuju »

Ja rowniez serdecznie polecam! Zdecydowanie ciekawsza akcja niz w Lostach, ktorzy zaczynaja mi wygladac na druga "Mode na sukces"! Nikt nic nie wie i konca nie widac!
Awatar użytkownika
beskidnik
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2006, 17:14
Lokalizacja: z beskidu...

Re: Prison break

Post autor: beskidnik »

tak tak tak.. serial trzymajacy cały czas w napieciu... pod koniec owszem.. juz te komplikacje sa meczące... no ale druga seria prosze panstwa.. i juz 21 sierpnia w fox5... czyli.. hmm.. nastepnego dnia w naszych machinach :) tj.komuterkach

[ Dodano: Wto 22 Sie, 06 ]
no i jak sie podobal odcinek z nowej serii??:)
Awatar użytkownika
Head
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 13:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Prison break

Post autor: Head »

prison
Ostatnio zmieniony 26 września 2006, 20:08 przez Head, łącznie zmieniany 1 raz.
213374U
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 1 września 2006, 20:52
Lokalizacja: ztont

Re: Prison break

Post autor: 213374U »

Prison break wciaga od pierwsze odcinka :) Jak juz napisal wuju, tam akcja caly czas idzie do przodu, a losta troche za bardzo przeciagaja. Drugi sezon zapowiada sie bardzo ciekawie, ale nie bede spoilowal tym ktorzy jeszcze dwoch pierwszych odcinkow nie widzieli :P POLECAM!

@beskidnik
Zajebisty, ale szkoda ze tak dlugo trzeba czekac na nastepne :P PB moglbym ogladac na okraglo.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Prison break

Post autor: wuju »

Mnie te dwa pierwsze odcinki nowej serii nie zaskoczyly za bardzo. Akcja zaczyna byc troche naciagana (patrz akcja z synem Linca:)), ale jedno jest pozytywne: ktos z bohaterow zginal z czego bardzo sie ciesze!!!:)
Zapraszam do ogladania!!:)
Awatar użytkownika
Head
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 13:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Prison break

Post autor: Head »

no i w końcu dotarł do nas prison. Szkoda tylko że tytuł taki inny :kwasny:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Prison break

Post autor: wuju »

...a w drugiej serii nudaaaa, a może raczej cuda w iście amerykańskim stylu :hyhy:
AngelAgnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 09:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Prison break

Post autor: AngelAgnes »

oglądalam dzis.. hm... podoba mi sie :D
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Prison break

Post autor: Darkness »

mnie sie druga seria bardzo podobala,tak samo jak i pierwsza no i teraz codziennie szukam czy juz sie 3cia nie pojawila :D a druga seria ma troche inny ze tak powiem styl niz pierwsza ale to dlatego ze glowna akcja przeniosla sie z wiezienia na zewnatrz :D ale dalej trzymajaca w napieciu :super:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Prison break

Post autor: wuju »

Według mnie to powinno trwac 13 odcinków... Później producenci zobaczyli, że ludzie szaleją za tym serialem i teraz zrobią druga Moda na Sukces:)
Ale co mi tam podobnie jak Ty DARKNES, z niecierpliwością wypatruję kolejnych odcinków, bo ja też to "kupiłem"!
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Prison break

Post autor: mLoDa »

halo, halo!
mam tylko prośbę : NIE PISZCIE TU CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO/lub juz sie stało :D , bo zniszczycie całą zabawe dla tych którzy są skazani na tv. :P rozumie ,e rzucacie pojedyńcze zdania ,ale jadnak... hiehie to jest zbyt fajne ,żeby opowiadać - trzeba zobaczyć! (a przynajmniej pierwszą serię!)
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: Prison break

Post autor: Meaglar »

A ja tam nie widziałem. Kumpel do mnie podniecony w szkole: "Widziałeś ostatniego Posionbreaka?". Ja na niego oczy i "o co chodzi". Kumpel tylko załamał ręce...
Na czym to jest tak w ogóle, bo ja się nie orientuję :)?
ODPOWIEDZ