Nightquest - film jasielskiej produkcji MWF Films

Filmy polskie i zagraniczne, kino niezależne, seriale ,radio i telewizja.

Moderatorzy: paul_proteus, President

kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Re: Nightquest - film jasielskiej produkcji MWF Films

Post autor: kasiuńcia » 10 grudnia 2009, 10:58

Interpretuj lepiej czytany tekst wojkup . "Lepiej nie robić nic" to znaczy lepiej zrobić coś bardzo dobrze - Niż byle jak. To kwestia ambicji.
Nie neguję jak już pisałam powstawania takich filmów - To przecież Wasz film," Wasz cyrk, Wasze małpy" :] Po prostu stwierdziłam, bo miałam takie prawo ( Jeśli nie chcesz przyjmować krytyki to dlaczego umieszczasz link na forum? ), że film jest kiepski, może nie konkretnie fabuła, ale najbardziej chodziło mi o sztuczną grę aktorów.
No ale, jak ktoś już to napisał - " To jest Jasło, nie Hollywood" :)
Pozdrawiam.

Konto usunięte

Post autor: Konto usunięte » 12 marca 2010, 11:09

W ogóle wyszedł już pełnometrażowy film??? ;)

kroopson
Debiutant
Debiutant

Post autor: kroopson » 12 marca 2010, 15:43

Hehe - gruba sprawa, fajnie że ktoś nadal w Jasełku coś kombinuje bo teraz jest i sprzęt i oprogramowanie i ogólnie wszystko pod ręką, tylko kręcić.
Jeśli chodzi o sam trailer to oczywiście że jest to prościutkie, a w swym patosie bywa wręcz śmieszne, ale o to właśnie chodzi w tego typu produkcjach i ludzie którzy to robią to nie profesjonaliści.
Cudo to to nie jest ale fajnie że ktoś coś konkretnego robi ze swoim życiem, czegoś się uczy zamiast siedzieć tępo przed kompem i umieszczać zdjęcia na naszej klasie.

wojkup
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: wojkup » 7 czerwca 2010, 14:01

Hej!
Chciałem tylko zakomunikować, że po wieeelu tygodniach spędzonych w plenerze i studiu ( :) ) film Nightquest jest już dostępny na Youtube.
Link poniżej. Jest to playlista złożona z 8 partów, a więc nie trzeba szukać i przełączać, wszystko leci automatycznie. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim którzy byli obecni na premierze filmu! :)

http://tnij.org/nightquest

Pozdrawiam.

Konto usunięte

Post autor: Konto usunięte » 7 czerwca 2010, 14:34

wojkup pisze:Hej!
Chciałem tylko zakomunikować, że po wieeelu tygodniach spędzonych w plenerze i studiu ( :) ) film Nightquest jest już dostępny na Youtube.
Link poniżej. Jest to playlista złożona z 8 partów, a więc nie trzeba szukać i przełączać, wszystko leci automatycznie. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim którzy byli obecni na premierze filmu! :)

http://tnij.org/nightquest

Pozdrawiam.
Lux... :p

pastel
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: pastel » 7 czerwca 2010, 16:46

Najlepiej wg mnie gra gośc grający czarny charakter panujący nad tymi mocami. Ma gośc fajne wyczucie, a reszta to trochę sztywno. Może nie jest to coś nadzwyczajnego, bo tv przyzwyczaiło nas do nieco innej jakości, ale fajnie, że coś się w Jaśle dzieje, że coś próbujecie. Życzę powodzenia w przyszłości i ciągłego pokonywania myślę, że wysoko zawieszonej poprzeczki.

ODPOWIEDZ