Galerianki

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
Jo.
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 23:10

Re: Galerianki

Post autor: Jo. »

Rozumiem, że margaryna to lubrykant ? ;)

Nie ma co się dziwić i będzie tylko gorzej. " Podobno" co 9 studentka prostytuuje się. Takie czasy, relatywizm moralny + coraz większe potrzeby materialne = ogłaszanie się na na odpowiednich stronach w celu znalezienia sponsora.

Co do tego czy kobiety, które idą do łóżka z miłości są tańsze w utrzymaniu..- tak może powiedzieć tylko facet, który nie ma żony... :rotfl:

Na dobrą sprawę ( w niektórych przypadkach) małżeństwo nie odbiega bardzo od prostytucji... ale to już temat na inne forum :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Galerianki

Post autor: Miś »

Ja tylko chciałem powiedzieć ze Ryszard co najmniej na moderatora ! :hyhy:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Galerianki

Post autor: kasiuńcia »

To ja wtedy rezygnuję i odchodzę powoli w stronę zachodzącego słońca. Ok, offtopic :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: Galerianki

Post autor: Agness »

Czy to już prima aprilis :wstyd:
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Galerianki

Post autor: e-l-a-n »

Chciałabym tylko napomknąć, że chłopcy czy studenci także robią to za pieniądze ze starszymi kobietami... Coraz częściej się o tym słyszy, tylko na kobietach się "wiesza psy"... :zdegustowany: Sorry za offtop, pzdr. ;)
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Galerianki

Post autor: Ryszard L.S. »

Kasiuńciu - bez Ciebie to forum byłoby tak smutne jak smutne są niespełnione marzenia :zalamany:
Bóg Ci zapłać Dobry Człowieku za te jak podbudowujące słowa. Ale jesteś nie obiektywny :wstyd:
A teraz skupmy się może na temacie."
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Galerianki

Post autor: Insomnia »

Film nie spełnił moich oczekiwań, aczkolwiek należy przyznać, że jest bardzo życiowy..
Tak to już jest. Jak się robi szum - reklamy w tv, wywiady w programach porannych z reżyserką i aktorkami etc... - to zazwyczaj film okazuje się przeciętny..

Ale i tak najlepsza była dwu-sekundówka.. :luka:
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Galerianki

Post autor: Miś »

e-l-a-n pisze:Chciałabym tylko napomknąć, że chłopcy czy studenci także robią to za pieniądze ze starszymi kobietami... Coraz częściej się o tym słyszy, tylko na kobietach się "wiesza psy"... :zdegustowany: Sorry za offtop, pzdr. ;)
No bo to jest tak...jak kluczyk otwiera kilka roznych zamków to znaczy ze jest to dobry kluczyk, natomiast zamek otwierany przez kilka roznych kluczykow jest zamkiem słabym hihi ;)
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Galerianki

Post autor: Insomnia »

Jakby Ryszard był moderatorem, to ludzkość przestałaby istnieć. Dlatego niech pozostanie jak jest.

Miś, sugerujesz, że facet to kluczyk, który otwiera kilka zamków, a kobieta to zamek otwierany przez różne kluczyki?
No to gratuluję głupoty.

Wracając do tematu - mimo, że film nie odniósł na mnie wielkiego wrażenia, jestem ciekawa, jak potoczyły się losy dziewczyn. Być może w przyszłości powstanie druga część...
Szkoda, że ta dziewczyna (Ala), dla głupiego telefonu tak postąpiła... Ale czego się nie robi, aby przypodobać się komuś kto ma w środowisku "uznanie". Chociaż, czy można powiedzieć, że Milenie zazdroszczono tego, że jest taka niezależna i że ma wielu kumpli??
Ech..
Tak w ogóle, to ta Milena śmiesznie przeklinała.Z takim akcentem :rotfl:
Nóż z wódką? GŁUPOTA. Nawet nie będę próbować. Wódka to wódka. Wódkę się pije dobrze schłodzoną i nie jest ostra czy jak to tam ktoś powiedział.
jaślanin

Re: Galerianki

Post autor: jaślanin »

Z tym "kluczykiem" to prawda. Popieram w 100%. A tych "zjeb... zamkow" coraz wiecej :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Galerianki

Post autor: e-l-a-n »

Miś pisze: No bo to jest tak...jak kluczyk otwiera kilka roznych zamków to znaczy ze jest to dobry kluczyk, natomiast zamek otwierany przez kilka roznych kluczykow jest zamkiem słabym hihi ;)
Szowinista... :wstyd:

Wracając do Galerianek - obejrzałam film, chociaż zastrzegałam się, że tego nie zrobię. I załuję, że obejrzałam. Wg mnie film przereklamowany, nie wbudził we mnie większych emocji - myślę, że kwestia reżyserii... Do tego irytujący głos Mileny. Szkoda, myślę, że można by było zrobić ten film lepiej, bo scenariusz był naprawdę dobry. Takie jest przynajmniej moje zdanie. ;)
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Galerianki

Post autor: CZ_1910 »

Ryszard na prezydenta hahahaha :super: :super: :padam:
ilonaolaedyta
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2010, 11:22

Re: Galerianki

Post autor: ilonaolaedyta »

Galerianki to w sumie oglądałam troche temu i końcówki już trochę nie pamiętam :(
jak dla mnie film się powinien skończyć happy endem . hehe
wie ktos może gdzie grał jeszcze franciszek przybylski i czy wogóle , bo nie widziałam go w żadnym innym filmie ??? :)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Galerianki

Post autor: kasiuńcia »

Franciszek Przybylski, czyli chłopak głównej bohaterki, który później tragicznie zmarł, grał swego czasu w "M jak Miłość" Łukasza. Teraz zastąpił go chyba inny aktor.
ilonaolaedyta
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2010, 11:22

Re: Galerianki

Post autor: ilonaolaedyta »

aaahhaa tak właśnie coś słyszłam , ale nie byłam pewna .... strasznie się zmienił :P
w m jak miłość był nawet fajny , ale teraz już nie oglądam i nie znam tego nowego aktora ..
a ta ala to ona gra w na wspólnej ??? :]
ODPOWIEDZ