Seriale

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
kolorowaanka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 1 sierpnia 2013, 13:45

Re: Seriale

Post autor: kolorowaanka »

Utopia to serial nie dla każdego, ale mi się bardzo podobał. Zresztą "Stranger Things" też. Teraz się wciągnęłam w oglądanie "Into the Badlands", bardzo ładnie jest zrobiony.
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: Seriale

Post autor: amatorski »

"American Gods" (oparty na książce Neila Gaimana) nieźle się zapowiada.
Awatar użytkownika
SerZloty
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2017, 09:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: SerZloty »

Ostatnio od 2 tygodni Orange is a new black :ok:
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Seriale

Post autor: Tish »

Wentworth. :)
Awatar użytkownika
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 17 listopada 2015, 15:36

Re: Seriale

Post autor: Kofi »

salaterka00 pisze:Belfer fajny ;) A oglądacie belle epoque?
Oglądałam belle epoque - bardzo podobał mi się klimat stworzony przez ten serial, ale fabuła strasznie przewidywalna. Ale przyjemnie się oglądało. Oglądałam też drugą szansę i singielkę - fajne do obejrzenia.
Teraz wciągnęłam się w "once upon a time" - bardzo mi się podoba, codziennie oglądam przynajmniej jeden odcinek.
Ogólnie lubię oglądać seriale, bo są krótsze od filmu. Czasem trudno w ciągu dnia znaleźć półtora godziny wolnego, a 20-40 minut już prościej - chociażby przy przygotowywaniu obiadu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Seriale

Post autor: dragoness »

Tish pisze:Wentworth. :)
To twierdza w Szkocji, a serial to chyba "Westworld"? Nota bene, świetny. Dla lubiących klimaty Vikingów polecam "kontynuację" - "Ostatnie królestwo". Syn Ragnara próbuje podbić angielskie królestwa, czoło stawia mu Alfred.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Seriale

Post autor: jajaślanin »

dragoness pisze:
Tish pisze:Wentworth. :)
... Dla lubiących klimaty Vikingów polecam "kontynuację" - "Ostatnie królestwo". Syn Ragnara próbuje podbić angielskie królestwa, czoło stawia mu Alfred.
Ale to przecież nie jest serial tylko cykl książek ( niezły zresztą ) Bernarda Cromwella - o serialu na podstawie tej serii nie słyszałem .

A seriali to ostatnio "Mgłę" oglądnąłem - nie do końca mnie przekonał , ale dla lubiących Stephena Kinga pozycja prawie obowiązkowa.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Seriale

Post autor: dragoness »

jajaślanin pisze:
dragoness pisze:
Tish pisze:Wentworth. :)
... Dla lubiących klimaty Vikingów polecam "kontynuację" - "Ostatnie królestwo". Syn Ragnara próbuje podbić angielskie królestwa, czoło stawia mu Alfred.
Ale to przecież nie jest serial tylko cykl książek ( niezły zresztą ) Bernarda Cromwella - o serialu na podstawie tej serii nie słyszałem .

A seriali to ostatnio "Mgłę" oglądnąłem - nie do końca mnie przekonał , ale dla lubiących Stephena Kinga pozycja prawie obowiązkowa.
Cóż, nie dość, że to JEST serial, to ma już dwa sezony. Polecam.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Seriale

Post autor: jajaślanin »

Jest "Upadek Królestwa" ... i faktycznie to adaptacja Cornwella , czego wcześniej się nie doczytałem . Ale teraz pewno go poszukam .
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Seriale

Post autor: dragoness »

jajaślanin pisze:Jest "Upadek Królestwa" ... i faktycznie to adaptacja Cornwella , czego wcześniej się nie doczytałem . Ale teraz pewno go poszukam .
www.filmy.to
Ania_870
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 15:46

Re: Seriale

Post autor: Ania_870 »

a ja niedawno oglądałam „Dark” i bardzo polecam. Najgorsze jest to, że w przypadku tych seriali które najbardziej mi się podobają, to muszę czekać dość długo na kolejne sezony
Awatar użytkownika
Markadiusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 grudnia 2017, 15:22

Re: Seriale

Post autor: Markadiusz »

A widzieliście Rick & Morty??? Polecam :cwaniak:
Pisaliście widzę o Netfliksie. Ma ktoś wykupiony VIP i może powiedzieć czy się opłaca, czy nie? Dużo jest do oglądania?
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: Seriale

Post autor: amatorski »

Markadiusz pisze: Pisaliście widzę o Netfliksie. Ma ktoś wykupiony VIP i może powiedzieć czy się opłaca, czy nie? Dużo jest do oglądania?
Wypróbuj a sam się przekonasz - pierwszy miesiąc jest bez opłat. Możesz zrezygnować w każdej chwili.
Ania_870
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 15:46

Re: Seriale

Post autor: Ania_870 »

Ja przyznaje, ze nie oglądałam ale z tego co widziałam recenzje to godne zainteresowania. A czy ktoś może widział 1922? Jednak fakt, ze to na podstawie Kinga mocno mnie zachęca, a bo jego twórczość zawsze jest utrzymana w takim specyficznym klimacie.
Krzysztof123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 15:59

Re: Seriale

Post autor: Krzysztof123 »

LUTHER oraz inne polecam Gre o tron oraz inne chyba ze polskie ale bardziej amerykańskie.
ODPOWIEDZ