nowa pizzeria vesouvius

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
strenght
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 12:47

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: strenght »

pizza pyszna tylko maly lokal
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: juve_fan »

Większość ludzi, którzy zjedliby "prawdziwą włoską pizzę" stwierdziłaby, że to tragedia, ponieważ poszukują ich na najpopularniejszych ulicach Rzymu czy Mediolanu. Problem w tym, że ta "kultowa" pizza spotykana jest raczej na południu Włoch a bar, który jest chyba najbardziej "wiarygodny" (150 lat tradycji) jest zwykłą speluną na jednej z najniebezpieczniejszych ulic w tym mieście brudasów i zwie się Da Michele. Co ciekawe na to by tam wejść trzeba czasami czekać kilka godzin.

Jak ktoś tutaj pisze, że zjadł włoską pizzę w Toskanii czy innym barze w Jaśle to śmiech człowieka ogarnia.
AbsurdB
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 23:39

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: AbsurdB »

tu popieram Starą Damę.Mamy polskie podejście do pizzy- ta we Włoszech jest dla Polaków prawie niejadalna.
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: herbata87 »

tak tak poświęcie trzy strony z forum by wypowiadać się na temat "prawdziwej włoskiej pizzy" ile znawców tyle opini:D a moja jest jak najbardziej na plus byłam dziś wystrój troszkę surowy jak na dzisiejsze standardy no ale podobno typowo włoski odrazu mówie nie wiem nie znam się:P ale pizza jak najbardziej na plus lekka(nie lubie tych cięzkich i tłustych) właściel bardzo symatyczny, pizza robiona w expresowym tempie, niedroga. Teraz powtórka w próbowaniu makaronów:) życze mu rozkręcenia biznesu w naszej metropoli
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Gabusia »

bylam raz we "wloskiej pizzeri" we Wroclawiu i jezeli pizze wloskie smakuja tak jak tamta, ktora zjadlam to masakra... pizza byla ledwo co ciepla, skladnikow bylo malo, dodatkowo poprosilismy o ketchup(oczywiscie wczesniej ze znajomymi nie wiedzielismy ze w takich wloskich pizzeriach ketchupu nie podaja:D) to pani powiedziala, ze dadza nam sos pomidorowy, ktorego i tak nie dostalismy. Za pizze zaplacilismy troche a mile dla podniebienia to nie bylo. Mam nadzieje, ze ta "wloska pizza" w Jasle bedzie lepiej smakowala :D
i mam pytanko :) czy ta pizzeria przyjmuje zamowienia na dowoz?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: juve_fan »

Gabusia pisze:bylam raz we "wloskiej pizzeri" we Wroclawiu i jezeli pizze wloskie smakuja tak jak tamta, ktora zjadlam to masakra... pizza byla ledwo co ciepla, skladnikow bylo malo, dodatkowo poprosilismy o ketchup(oczywiscie wczesniej ze znajomymi nie wiedzielismy ze w takich wloskich pizzeriach ketchupu nie podaja:D) to pani powiedziala, ze dadza nam sos pomidorowy, ktorego i tak nie dostalismy. Za pizze zaplacilismy troche a mile dla podniebienia to nie bylo. Mam nadzieje, ze ta "wloska pizza" w Jasle bedzie lepiej smakowala :D
i mam pytanko :) czy ta pizzeria przyjmuje zamowienia na dowoz?
Marinara i margharita to tradycyjne włoskie pizzy, więc i składników nie za dużo.
krolik20
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 lutego 2013, 20:30

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: krolik20 »

Pizzeria poki co nie przyjmuje zamówień na wynos. Koszt pizzy to 10 zł i jest to duża pizza jak na jasielskie standardy. Pizz nie jest przepełniona składnikami, jest bardzo smaczna i lekka. Zrobiona ze świeżych składników. Ogólnie na plus.. pozatym rewelacyjna cena piwa 4 zl/0,5l ! Z góry mówie ze nie jestem związany z włascicielem poprostu byłem spróbowłem i według mnie jest smacznie. Pizza jest zupełnie inna niż w jasielskich pizzeriach, na cienkim cieście, dużo sosu pomidorowego, coś co lubie.
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: lilijka »

pizza jest pyszna i cena :super:
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: ŚmIaŁeK »

:mur: :super: :cisza: :rotfl: Może podacie średnice pizzy to każdy bd wiedział o jaką lata. :rotfl: :cisza: :super: :mur:
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Bunkier »

Byłem dzisiaj i się wypowiem ! W końcu w Jaśle jest pizza z prawdziwego znaczenia ! PRZE-PYSZNA ! Wielkość to ok 30 cm, czyli tak jak normalna duża w każdej pizzeri w Jaśle.
Aż szkoda ją paskudzić czymś w stylu ketchup czy sos czosnkowy. Nie byłem jakoś wybitnie głodny, ale była tak dobra że szkoda mi było zostawić ostatni kawałek :)
Składniki oryginał, ser mozarella (!!) a nie jakiś gouda czy cuś (włoch robiący pizze powiedział nam że zużył dzisiaj tylko 14 kg mozarelli więc musi mu się kręcić :) to samo jeśli chodzi o dodatki (np. wędliny) - nie najtańsza habanina z Biedrony za 5 zł kilogram tylko naprawde z prawdziwego zdarzenia :) Nie mogę się nachwalić tej pizzy! :)
Polecam BARDZO!! Szczególnie pizza nr 9 ! Cena pewnie pójdzie w górę z czasem, ale nawet jak podrożeje te 5 zł, to i tak będzie się opłacać bo PALCE LIZAĆ :) Obecnie nr 1 w Jaśle.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: kasiag11 »

pizza dobra, inna niż te które można spotkać w jasielskich pizzeriach, no i cena przyzwoita, szkoda tylko że lokal mały i stoliki bardzo blisko siebie
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: kokos »

Podzielam zdanie poprzedników. Pizza bardzo dobra. Można powiedzieć, że w końcu coś innego. Składniki, których nie znajdziemy w pozostałych jasielskich pizzeriach. Dodatkowo cena 10 zł za każdą pizze również przemawia na plus za tym lokalem.
zdzisek_1992
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2013, 10:58

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: zdzisek_1992 »

Koledzy gdzie dokładnie znajduje się ta pizzeria? ;p bo byłem i nie znalazłem xd i jakie godziny otwarcia?
aneczka26
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lutego 2013, 11:42

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: aneczka26 »

Podłączam się do pytania
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: herbata87 »

pizzeria fakt slaba reklama i ciezko znalesc mimo iz wiedzialam gdzie sie znajdeuje.Jak jedziesz od
strony budowlanki i kierujesz sie na krzyzowke w strone biedronki to na krzyzowce w lewo jedziesz jakies 300m i po prawej stronie lokal z dawnego baru arabela czesto.stoja na chodniku auta wlasciciela na wloskich blachach.
ODPOWIEDZ