nowa pizzeria vesouvius

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: katrina_pi »

Skuszona komentarzami wczoraj kupilam pizze w tej pizzerii na wynos. I tak pizza okreslilabym jako ok malo cos na niej ale ponoc taka ma byc wloska pizza. Nie podoba mi sie wnetrze tej jak mozna to nazwac pizzerii okropnie. Do tego pizzer który robi pizze i w tym sammy czasie przyjmuje kase od ludzi nnie wyglada najlepiej. Nie zrobila na mnie szlu a jednak cemna kusi. Ja mimo wszystko wole dać wiecej kasy i zjesc w alcapone. Napewno nigdynie pojde do vesouvius aby zjesc na miejscu.
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Sabina88 »

mlody1 pisze:Telefon: (+48) 883 474 28
Podany numer jest prawidłowy?
beyock
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 16:22

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: beyock »

Sabina88 pisze:
mlody1 pisze:Telefon: (+48) 883 474 28
Podany numer jest prawidłowy?
883 474 283
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Sabina88 »

Dziękuję ;)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: wiolka666 »

jakie mniej wiecej ceny pizzy ?
beyock
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 16:22

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: beyock »

wiolka666 pisze:jakie mniej wiecej ceny pizzy ?
Kazda pizza 10 pln
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Jozin »

katrina_pi pisze:Skuszona komentarzami wczoraj kupilam pizze w tej pizzerii na wynos. I tak pizza okreslilabym jako ok malo cos na niej ale ponoc taka ma byc wloska pizza. Nie podoba mi sie wnetrze tej jak mozna to nazwac pizzerii okropnie. Do tego pizzer który robi pizze i w tym sammy czasie przyjmuje kase od ludzi nnie wyglada najlepiej. Nie zrobila na mnie szlu a jednak cemna kusi. Ja mimo wszystko wole dać wiecej kasy i zjesc w alcapone. Napewno nigdynie pojde do vesouvius aby zjesc na miejscu.
I nie chodź, przynajmniej będę krócej czekał na pizzę :)
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: trus »

a gdzie dokładnie jest ta pizzeria? warto tam iść posiedzieć?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Pemek94 »

ul. Krasińskiego, jeśli idziesz od Jagiełły to za papugami po lewej stronie jakieś 100 metrów, a jeśli od Szkolnej to po prawej stronie jakieś 200 metrów od skrzyżowania, dawna Arabella, na przeciw ulicy M. Curie-Skłodowskiej :)
abaddon123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 26 września 2012, 20:53

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: abaddon123 »

Byłem jadłem i moim zdaniem kiszka. typowe włoskie cienkie ciasto, średnica pizzy też jakaś mała, prawie niczym się te pizze nie różnią od siebie. Podobną pizze jadłem na słowacji i zastanawiało mnie za co ja płace i tu to samo
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

abaddon123 pisze:Byłem jadłem i moim zdaniem kiszka. typowe włoskie cienkie ciasto, średnica pizzy też jakaś mała, prawie niczym się te pizze nie różnią od siebie. Podobną pizze jadłem na słowacji i zastanawiało mnie za co ja płace i tu to samo
No i właśnie, co kto lubi. Ja tam nie lubię śmietnika na pizzy, więc ta mi smakuje.
Nie podoba mi sie wnetrze tej jak mozna to nazwac pizzerii okropnie.
Co do wnętrza, są dopiero na dorobku, a po drugie, to jak wygląda klasyczne wnętrze "prawdziwej pizzerii"? Może jak się odkują to i wnętrze "ubogacą".
pizzer który robi pizze i w tym sammy czasie przyjmuje kase od ludzi
Fakt, to można by inaczej rozwiązać, bo pieniądze ogólnie brudne są. Ja pocieszam się tylko, że w piecu jednakowoż szlag trafi wszystkie zarazki :hyhy:
michallus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 239
Rejestracja: 2 marca 2013, 11:31

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: michallus »

abaddon123 pisze:typowe włoskie cienkie ciasto, średnica pizzy też jakaś mała
Boże, widzisz i nie grzmisz.. typowe włoskie cienkie ciasto - cóż za zaskoczenie, w końcu to WŁOSKA pizzeria, prowadzona przez WŁOCHA..średnica mała - jak na tą cenę, to średnica jest duża..

:mur:
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Bunkier »

Też nie pojmuję tych narzekań i argumentów które są bez sensu, to wygląda tak jakby te negatywne komentarze pisali ludzie z konkurencji :) Według mnie jeśli chcę się nażreć jak świnia to jem obiad, a pizzę chcę zjeść dla smaku a tam jest najlepsza i jeśli chodzi o mnie nie zamówie nigdzie indziej :)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Jozin »

abaddon123 pisze:Byłem jadłem i moim zdaniem kiszka. typowe włoskie cienkie ciasto, średnica pizzy też jakaś mała, prawie niczym się te pizze nie różnią od siebie. Podobną pizze jadłem na słowacji i zastanawiało mnie za co ja płace i tu to samo
Więc oddaj przysługę reszcie i nie chodź tam- będzie mniejsza kolejka po pizzę :)
crazywolf
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 marca 2013, 16:01

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: crazywolf »

Nie podoba mi sie wnetrze tej jak mozna to nazwac pizzerii okropnie.
Co do wnętrza, są dopiero na dorobku, a po drugie, to jak wygląda klasyczne wnętrze "prawdziwej pizzerii"? Może jak się odkują to i wnętrze "ubogacą".
Przy takiej cenie pizzy to on się może dorobić ale tylko garba :hyhy:
Też nie pojmuję tych narzekań i argumentów które są bez sensu, to wygląda tak jakby te negatywne komentarze pisali ludzie z konkurencji Według mnie jeśli chcę się nażreć jak świnia to jem obiad, a pizzę chcę zjeść dla smaku a tam jest najlepsza i jeśli chodzi o mnie nie zamówie nigdzie indziej
Jeśli jesteś świnią to i włoską pizzą możesz się nażreć :hyhy:
ODPOWIEDZ