nowa pizzeria vesouvius

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
beyock
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 16:22

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: beyock »

Bunkier pisze:Też nie pojmuję tych narzekań i argumentów które są bez sensu, to wygląda tak jakby te negatywne komentarze pisali ludzie z konkurencji :) Według mnie jeśli chcę się nażreć jak świnia to jem obiad, a pizzę chcę zjeść dla smaku a tam jest najlepsza i jeśli chodzi o mnie nie zamówie nigdzie indziej :)
A ja nie pojmuję dlaczego staracie się na siłę bronić nowego lokalu, nie można złego słowa napisać bo po kilku chwilach pojawiają się posty atakujące ludzi którzy się z wami nie zgadzają. Jeśli komuś nie pasuje lokal/jedzenie to dobrze, jeśli komuś pasuje to też dobrze ale po co wmawiać innym, że są w błędzie?

Forum służy do wyrażania swoich opinii, jeśli ktoś napisał że jedzenie/wystrój/obsługa mu nie pasowało to jest to jego zdanie, nie musicie się z tym zgadzać ale powinniście to uszanować a nie starać się dokopać temu komuś bo "TYLKO JA MAM RACJE A RESZTA TO BANDA BEZMÓZGÓW"

+
Przeglądając tematy na forum dotyczące pizzerii, restauracji oraz barów zauważyłem, że zawsze jest to samo. Jeśli ktoś zachwala lokal to musi tam pracować a jeśli mu nie odpowiada to musi być z konkurencji, idąc tym tokiem myślenia z forum jaslo4u korzystają tylko ludzie którzy są powiązani z lokalami gastronomicznymi....
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Bibendoo »

:dobani: Cudowna w tej pizzy to chyba tylko jest cena, więc raczej stąd ta ogólna euforia. Nie będą wozić bo po przywiezieniu do domu jest gumowata i nie smaczna. Wystrój i higiena sali konsumpcyjnej pozostawia wiele do życzenia, wolę nie wiedzieć jak jest na zapleczu kuchennym i co Włoch robi z rękami po skasowaniu pieniędzy od klienta, bo mam nadzieje, że je myje. Włosi raczej są znani ze swojego niechlujstwa i brudu, kto był w Neapolu to wie o czym pisze, nie tłumaczy ich to że są na "dorobku" . Cena tego "czegoś" przyćmiła dobrą włoską pizzę z Toscani, z pieca na drewno, gdzie jest czysto i pachnąco.
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Bunkier »

crazywolf pisze:
Jeśli jesteś świnią to i włoską pizzą możesz się nażreć :hyhy:
Specjalnie założyłeś konto żeby mi odpisać ? Nie mam nic do ludzi którzy komentują tutaj już długi czas i powiedzą że im po prostu nie smakuje bo wiem że to nikt z konkurencji i nie każdemu musi podchodzić, ale tacy co to dopiero założyli konta i odpisują negatywnie to tylko i wyłącznie z konkurencji.. :) A komentuje tutaj takich wielu...
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: jaselko »

crazywolf pisze:
Nie podoba mi sie wnetrze tej jak mozna to nazwac pizzerii okropnie.
Co do wnętrza, są dopiero na dorobku, a po drugie, to jak wygląda klasyczne wnętrze "prawdziwej pizzerii"? Może jak się odkują to i wnętrze "ubogacą".
Przy takiej cenie pizzy to on się może dorobić ale tylko garba :hyhy:
Też nie pojmuję tych narzekań i argumentów które są bez sensu, to wygląda tak jakby te negatywne komentarze pisali ludzie z konkurencji Według mnie jeśli chcę się nażreć jak świnia to jem obiad, a pizzę chcę zjeść dla smaku a tam jest najlepsza i jeśli chodzi o mnie nie zamówie nigdzie indziej
Jeśli jesteś świnią to i włoską pizzą możesz się nażreć :hyhy:
Nieżle zaczynasz na tym forum od krytyki i obrażania -ciekawe z której Jasielskiej pizzeri jesteś?
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Sabina88 »

Byłam wczoraj. Jak na taką cenę za pizzę to nie ma co narzekać ;) . Ciasto cienkie, pizza ogólnie ok. Zamówiłam ostrą i była naprawdę ostra :) . Jedynym minusem był czas oczekiwania. Zamówiłam pizzę o 17 i ponad godzinę czekania, ale brałam na wynos, nie wiem ile czekali ludzie w pizzerii, a zaznaczę, że wszystkie stoliki były zajęte! Ale nie dziwię się, że tyle musiałam czekać, bo ruch naprawdę mają! Włoch ledwie wyrabiał z kręceniem ciasta :) . I jeśli o tej godzinie już nie wyrabiają to coś musi być na rzeczy :) . Żona Włocha - miła, sympatyczna kobieta :) . Wystrój wnętrza ok - zwykły, prosty. Nie wiem czemu ktoś wcześniej napisał, że jest obskurnie, skoro jest w porządku... Chyba, że ten ktoś oczekiwał rozłożonego czerwonego dywanu, bukietu róż na przywitanie i Bóg wie co jeszcze :D . Spodobało się mi też jeszcze to, że widać jak Włoch przygotowuje pizze.

Teraz będę musiała spróbować lasagne :)
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: paulyna11 »

Byłam tam wczoraj ... moim zdaniem to najlepsza pizza w Jaśle jaka jadłam !
na pizze czekałam ok 10 minut na pewno będę tam wpadać częściej :) ciekawa jestem jakie maja makarony :P
POLECAM !!!!
Matti66
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 6 marca 2012, 14:29

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Matti66 »

a wiecie kto to prowadzi (kto jest właścicielem)?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Pemek94 »

Jakiś Włoch :)
nemo23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:26

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: nemo23 »

gdzie ta pizzeria sie znajduje?? jestem smakoszem pizz na jakiej ulicy?
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Sabina88 »

nemo23 pisze:gdzie ta pizzeria sie znajduje?? jestem smakoszem pizz na jakiej ulicy?
ul. Krasińskiego 41. Jadąc od ul. Szkolnej to po prawej stronie się znajduje.
zakopce30
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 6 marca 2013, 12:40

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: zakopce30 »

to tutaj jak bylo dawniej pod papugami??
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Sabina88 »

zakopce30 pisze:to tutaj jak bylo dawniej pod papugami??
Pemek94 tak wcześniej pisał:
ul. Krasińskiego, jeśli idziesz od Jagiełły to za papugami po lewej stronie jakieś 100 metrów, a jeśli od Szkolnej to po prawej stronie jakieś 200 metrów od skrzyżowania, dawna Arabella, na przeciw ulicy M. Curie-Skłodowskiej :)
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Daria2 »

Dzisiaj skuszona Waszymi pozytywnymi komentarzami zamówiłam dwie pizze ( diavolo i z mascarpone) na wynos - rewelacyjne w smaku!!! Polecam
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: lukk »

Do której czynne?
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Daria2 »

Nie jestem pewna ale na drzwiach było pokreślone - chyba do 22.30
ODPOWIEDZ