Rasizm i STERYDY JASŁO

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

Batman pisze: Ślepota nie boli
Glupota jak widac tez...
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

wuju pisze:
Batman pisze: Ślepota nie boli
Glupota jak widac tez...
Jakiego masz znajomego OP, że po chwili usunął odpowiedz moją na Twoje stwierdzenie, że głupota nie boli, więc powtórzę jeszcze raz. Po pierwsze chlupota to nie choroba a ślepota tak, Ty jesteś ślepy i uważaj żeby Cię na ulicy ktoś nie rozjechał, bo ślepym się to zdarza – dalszej części nie będzie bo OP zaraz zrobi DELETE hahaha :D P.S lekarzem nie jesteś wiec jak możesz się znać na chorobach i w sumie coś Ty mógł w Anglii widzieć jak jechałeś ładnie na zmywaku :D
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

Batman pisze:Jakiego masz znajomego OP, że po chwili usunął odpowiedz moją na Twoje stwierdzenie, że głupota nie boli, więc powtórzę jeszcze raz. Po pierwsze chlupota to nie choroba a ślepota tak, Ty jesteś ślepy i uważaj żeby Cię na ulicy ktoś nie rozjechał, bo ślepym się to zdarza – dalszej części nie będzie bo OP zaraz zrobi DELETE hahaha :D P.S lekarzem nie jesteś wiec jak możesz się znać na chorobach i w sumie coś Ty mógł w Anglii widzieć jak jechałeś ładnie na zmywaku :D
:hyhy: :hyhy: :hyhy: Szkoda mi slow, za to setnie sie usmialem Panie Wszechwiedzacy!

1.Kto powiedzial, ze glupota to choroba??
2.Kim jest OP?? :znudzony:
3.Na zmywaku widzialem tyle co i Ty bo skoro ja na nim stalem to i Ty stales kolo mnie.
4. Skad wiesz, ze nie jestem lekarzem??
5. Slepote powinno sie leczyc. Glupote w Twoim przypadku tez jest zalecane.
6. Nietoperze znane sa ze slabe wzroku, ale ze z braku inteligencji to nie wiedzialem...

Boze, co za poziom dyskusji... :rozpacz:

Ja koncze Panie Nietoperek, ale chetnie sie jeszcze posmieje, wiec pisz, pisz.... Moze sie znowu czegos dowiem :hyhy:
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

Wuju 25 lat masz emociki strzelasz jak 10 latek, żałosny jesteś jak 15 latek, a to, że brak Ci inteligencji to już wina szkoły, rodziców, a może Ty po prostu jesteś niedorozwój? P.S jak nie wiesz, co oznaczają różne skróty to się wróć do podstawówki tylko, że w Transylwanii nie ma szkół. Tyś był w Anglii dobre - pewnie jakiś arab miał przyjemność kimś z twoich bliskich i się tu udzielasz broniąc znajomego mułzumaninka
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

Czy ktoś może zakończyć tę farsę i obrażanie użytkowników?
Batman, zły dotyk boli przez całe życie ... (?)
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

sylvuska pisze:Czy ktoś może zakończyć tę farsę i obrażanie użytkowników?
Batman, zły dotyk boli przez całe życie ... (?)
Ja jestem, za ale wypytałem się o Wujka i się dowiedziałem, że tym zawsze musi swoje bezsensowne 5 groszy wpakować w dyskusje, ja wyraziłem pogląd na temat, ale On dziwnym trafem chyba tematu nie rozumie no, ale mając tyle lat ile on to już cos jest nie tak. Dla mnie temat spaczony, ale znając życie znów wpakuje swoje parę słów. P.S tych, których pytałem o Ciebie a są to ludzie powiązani z jasło4u zbrechali Ciebie.
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

A Ty co tak o wszystkich wypytujesz? I musisz wszystkich obrażać? Czerpiesz z tego jakąś wewnętrzną przyjemność? Kończę, dyskusją z Tobą jest na Twoim, jakże niskim poziomie.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

Batman pisze:Wuju 25 lat masz emociki strzelasz jak 10 latek, żałosny jesteś jak 15 latek, a to, że brak Ci inteligencji to już wina szkoły, rodziców, a może Ty po prostu jesteś niedorozwój? P.S jak nie wiesz, co oznaczają różne skróty to się wróć do podstawówki tylko, że w Transylwanii nie ma szkół. Tyś był w Anglii dobre - pewnie jakiś arab miał przyjemność kimś z twoich bliskich i się tu udzielasz broniąc znajomego mułzumaninka
Batman pisze:Ja jestem, za ale wypytałem się o Wujka i się dowiedziałem, że tym zawsze musi swoje bezsensowne 5 groszy wpakować w dyskusje, ja wyraziłem pogląd na temat, ale On dziwnym trafem chyba tematu nie rozumie no, ale mając tyle lat ile on to już cos jest nie tak. Dla mnie temat spaczony, ale znając życie znów wpakuje swoje parę słów. P.S tych, których pytałem o Ciebie a są to ludzie powiązani z jasło4u zbrechali Ciebie.
:spi:
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

Dobrze, że Wy stoicie na wysokim poziomie - gratuluje. Tak dla wiadomości spytałem się, bo chciałem wiedzieć, komu słoma z butów wystaje i ta sama słomę ma zamiast …… zamiast czegoś :D emocików coś brak wujeczku. Dobrze pośmiac z wieczora z inteligencji.
piter74
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2007, 10:29
Lokalizacja: jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: piter74 »

witam wszystkich bardzo ciekawe forum
ja nie wiem po co oni trenujom chyba po to zeby stać pod Europom i ponizac ludzi Nie ważne kto kim jest
kazdy jest człowiekiem biorą te sterydy głowy mają jak dynie i se myślom ze wszystko mi wolno
i co stego ze wazom po wyzej 100kg zachwujom sie jak dzieci niektórzy mają dzieci już powinni zachowywac sie odpowiedzialnie
co to za pakazy którzy biją słabszych powinni dawać przykład innym pszynoszom wstyd sportom siłowym
nie tacy już byli cwaniacy w jaśle i co gdzie teraz są oni wiezenu tam jest ich miejsce
a ten co sie tak buja niech sie buja dalej zobaczym jak długo sie będzie bujał
ludzie jak was biją to musicie się zgłosić na policję lup do prokuratora policia jest po to żeby pomagać
teraz są sądy 24 godziny policia jest ok :hyhy:

powinni on mieć zakaz do europy i na siłownie to by im doszło do myślenia
ja też chodze na siłownię kilka lat ale nie bije nikogo i nie stoje jak debil pod europą
a co do rasizmu rasizm jest choroba Dzięki Bogu uleczalną

Uwazam tak samo jak reszta. To jest poprostu glupota i jak ktos sie wysmiewa z innych narodowosci to ma jakies zaburzenia psychiczne

Rasizm to moim zdaniem najgorsza rzecz jaką mogli wymyślić ludzie. Ogólnie wszyscy uważają, że jestem bardzo tolerancyjny. Nigdy nie przeszkadza mi kolor skóry
Człowiek musi być po prostu fajny, obojętnie kim jest.
Zgadzam się ze wszystkimi tutaj, ze rasizm do niczego nie prowadzi. Nigdy nie zadaję się z ludźmi którzy uważają, że są lepsi od innych obojętnie jaki byłby to powód


Na ofiarę z reguły wybiera się osobę spokojną, która nie będzie się bronić.
Najłatwiej zaatakować bez uprzedzenia, bez powodu, w jak najmniej spodziewanym momencie.
Tylko dlaczego świadkowie boją się być świadkami.
Najważniejsze to nic nie widzieć i nic nie słyszeć.
Na moich oczach człowiek traci zdrowie i nic to mnie nie obchodzi?
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Nebris »

Batman, uważam że Twoja postawa wykracza poza dopuszczalne normy DYSKUSJI dla tego też udzielam Ci ostrzeżenia i zabraniam tymczasowo udziału w dyskusjach.
Dodane przez Ciebie posty w wielu miejscach promują postawy rasistowskie i anty-społeczne, twoje wypowiedzi w wielu miejscach są całkowicie niezgodne nie tylko z regulaminem tego forum, zasadami dobrego smaku i kultury ale także z obowiązującym w Polsce prawem!!!
Wyłącznie z tytułu uprawnień i przeciętnej znajomości regulaminu tego forum udzielam Ci 3ostrzeżeń. Być może inni moderatorzy lub administratorzy nie zgodzą się ze mną aczkolwiek ja proponuje Ci nie prowadzić rozmów interpersonalnych na FORUM bo to nie miejsce ku temu i zastanowić się bardzo poważnie nad swoimi postami w przyszłości.
A wszelkie tego typu ataki na członków wspólnoty forum i prezentowane postawy mogą Cię w przyszłości kosztować o wiele więcej niż jakieś ostrzeżenia a mówię o np. wszczęciu postępowania przez prokuraturę w skrajnych przypadkach kiedy postawisz stopę za daleko.
Pozdrawiam!
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Nebris »

Zablokowany BATMAN przesłał wiadomość na moje GG
Odważe sie napisać bo mnie twoje zachowanie zbulwersowalo nazywając mnie podswiadomie rasista bo gorzej sie zachowales niz ja pisac cokolwiek na forum. Miales prawo tak napisac i miales prawo mnie zablokowac po to sa administratorzy i chwała Ci za to - gdybym mial mozliwosc odpowiedzi to bym odpowiedzial a odpowiedz brzmiala by tak
******* 7:30:40
NEBRIS – parę słów wyjaśnienia, bo widzę, że czegoś chyba nie wiesz a mianowicie.
Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – ideologia oraz wypływające z niej zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi. Przetrwanie tych "wyższych" ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami "niższymi". Większość ideologów rasizmu opiera się na różnicach w wyglądzie ludzi.
I teraz jak to wygląda wg. polskiego prawa:, Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 i kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
No i teraz parę moich słów napisałem, że mnie nie obchodzi tego Araba wygląd, wiara – napisałem ze dobrze, że dostał, bo wiem jako oni traktują ludzi nie będę się tu pospisywał, jak bo to już wyjaśniłem, więc gdzie tu rasizm???????????????????? A to, że dostał to jak ktoś napisał, że w większych miastach bójki to normalka. Proszę o chwile refleksji, bo w tej chwili OBRAŻASZ MNIE I BO PODŚWIADOMIE NAZYWASZ MNIE RASISTĄ I TO PUBLICZNIE.
******* 7:31:31
prosze o sprostowanie bo w tym momencie uraziłes mnie jako czlowieka bo uwierz mi znam rasistów bo przesiedzialem dosc długa chwile za granica i naprawdę porównałes mnie to paskudnych osób!!!!
Drogi Batmanie, nie chce mi się i nie będę przytaczał twoich postów jak również niczego Tobie lub innym udowadniał, zainteresowani przeczytają sobie ten temat od początku i zrozumieją. Blokada nie stanowi oceny Ciebie a wyłącznie treści na forum których jesteś autorem, nie interesują mnie postawy GORSZE od Twoich ponieważ Twoje zachowanie jest dla mnie wystarczająco bulwersujące i nie chciałbym używać innych sformułowań.

Nie zmienię swojego zdania i uważam dziś po ponownym przeglądnięciu Twoich postów że całkowicie na ostrzeżenia te zasługujesz. Ja nie porównuje ludzi więc i Ciebie do wspomnianych przez Ciebie paskudnych osób. Nie nazywam Cię rasistom ale uznałem jak we wcześniejszym poście że nie tylko dochodzi do obrażania ludzi ale także do bardzo niepoprawnych wypowiedzi. Forum to nie miejsce na twoje oceny i na prostowanie Twojego kręgosłupa ideologicznego porównaniami z marginesem wyzutym z wszelkich zasad przyzwoitości, w moim odczuciu pisząc o "gorszych" przypadkach wskazujesz już wyłącznie taką grupę ludzi.

Forum to miejsce dyskusji pozbawionej wspomnianych elementów szkodliwych A jeśli miałeś okazje być na wyspach to powinieneś również wiedzieć że za podobne tam byłbyś uznany za rasistę.
Nie jestem koks ale tego araba bym lał jak sie patrzy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze zrobił, że go ostukał. Padło pytanie, za co sobie zasłużył, za co z chęcią bym Ci opowiedział, za co mało tego powinien ostukać i ta laskę, że była z tą gnidą mułzumanską.
DODANE (26 lipiec 2007, 11:30)
Nadmienię iż 10 minut temu koleś podający się za BATMANA pojawił się na moim podwórku i w obecności kilku domowników kierował pod moim adresem groźby, używając w dodatku języka obcesowego i obraźliwego. Jeśli sytuacja ta powtórzy się czy to korespondencyjnie czy personalnie chciałbym zapowiedzieć iż sprawa trafi do prokuratury!

Pozdrawiam! - Nebris :)
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2007, 18:31 przez Nebris, łącznie zmieniany 1 raz.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: lato »

piter 74 spróbuj przeczytac jeszcze raz to co napisałes.Nie to zebym sie czepiał ale ludzie miejciez jakies elementarne podstawy pisowni.
Nebris zablokuj tentemat zamiast kogos wyrzucac bo nie ma on najmniejszego sensu.Mohameda pobili cyganie kilka miesiecy temu to raz a sprawa druga co to ma wspólnego z rasizmem i sterydami?To wszystko bez sensu.Sprawa kolejna to to ze Jasło jest małym miastem i nikt nie jest anonimowy nawet na necie.Zastanowiliscie sie przez chwile że możecie komus zaszkodzic pisząc tutaj takie pierdoły?Jeśli nie to proponuje zastanowic sie 5 razy zanim cos ktos kliknie bo moze to niesc ze soba okreslone konsekwencje.
sparada
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 lipca 2007, 23:25
Lokalizacja: Xandas

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sparada »

chwała adminowi, chociaz jak na moj gust to i tak za duza tolerancje przejawiacie (chyba ze byliscie na wakacjach :)) , tak jak slusznie nebris zauwazyles, .... takie postawy podchodza pod prawo karne.......
Zablokowany