Rasizm i STERYDY JASŁO

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
michał76
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 lipca 2007, 15:35
Lokalizacja: jasło

Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: michał76 »

Nasze Miasto robi się niebezpieczne
w sobote byłem pod europą Byłem Świadkiem pobicia obcokrajowca
przez gnoja co najadł sie sterydów o imieniu Kamil.H (bujana Szmata) a najgorsze jest to ze inni patrzyli jak go bije i nic nie zrobili a było ich tam trochę miedzy innymi Jarek i Rafał i co wy nato
Awatar użytkownika
Nasti
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 listopada 2006, 17:58
Lokalizacja: jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Nasti »

to nie pierwszy taki incydent STERYDÓW, oni przywłaszczyli sobie Europe, Grosar - robią co im sie podoba i nikt im za to nic nie robi ....nikt nie reaguje!! jak tu czuć się bezpiecznie w jaśle!!najsmieszniejsze jest to ze wszyscy o tym wiedza ale policja chyba nie .... :dobani: to są bezmozgi :/
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

Obawiam się, że policja o nich wie, kwestia tego żeby taki ich wyczyny zgłaszać... Sama miałam raz z nimi nieprzyjemność i swoje kroki skierowałam na policję. wiedzieli o kogo chodzi, ale obawy przed podaniem jego nazwiska są chyba w pełni uzasadnione, bo strach go na ulicy spotkać :kwasny: . Takim jak on trzeba powiedzieć głośne i zdecydowane NIE ! A propos europy, to ochroniarze go znają, mówią mu po imieniu, ale nie potrafią go uspokoić... Tragedia po prostu...
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

http://bigpaker.net/

Polecam ta stronke - po przeczytaniu i zastosowaniu porad, nie bedziecie mieli zadnego problemu ze STERYDAMI :hyhy:
tiger75
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2007, 17:45
Lokalizacja: jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: tiger75 »

ten Kamil to Bandyta i świnia i złodziej? Pobił tego araba i ukradł mu Pieniądze bije tez
dziewczyny ja tylko nie wiem po co znim zadaje Jarek Gdyby nie oni, to on byłby biedny ale ma tych kolegów pytanie jak długo aha ciekawe czemu policja nie zainteresuje się skąd mają STERYDY
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

Ale wy ludzie jestescie smieszni!!! "Nasze Miasto robi się niebezpieczne" to stwierdzenie jest poprostu znakomite! W wiekszych miastach takie zdarzenia sa codzinnoscia wiec co bys powiedzial gdybys tam mieszkal?? Pewnie zakupy robilbys przez internet a w niedziele jezdzilbys taksowka do kosciola, bo przecierz strach na ulice wyjsc :rotfl:
Pózniej piszesz ze nikt niezareagowal! Byles tam? Widzialeś? Trzeba bylo zareagowac dalbyś przykład innym jak maja postepować! Z twojego postu wynika że wile rzeczy ci niepasuje.
Co ci do tego czy ktos sie buja czy nie?? czy ktos najadl sie sterydow czy nie?? Ciebie ktos sie czepia jesli chodzi o styl chodzenia?? Wyzywa cie ktoś?? A jesli chodzi o sterydy to tez mozesz sie ich nażrec nikt ci tego niezabroni, twoja sprawa!!
"jak tu czuć się bezpiecznie w jaśle" ja sie jakos czuje bezpiecznie w Jaśle. Nieraz mijam ich na miesci, w europie i jakos nic mi sie niestalo!!
" ciekawe czemu policja nie zainteresuje się skąd mają STERYDY" s skad wiesz ze maja?? ty taki swiety jesteś?? Na ciebie tez by sie cos znalazlo!!
Jeszcze jedno. Najlepiej jest zwyzywac kogos na forum. Nikt niewie kim jestescie, nikt was nieznajdzie. Czujcie sie dumni jestescie wladcami tego miasta!! Jak jestescie tacy cwani to podejdzcie do niego i powiedzcie mu to prosto w oczy. Wiekszośc z was dopiero wczoraj zalogowala sie na tym forum tylko po to, aby go zbesztac. Śmieszni jesteście!!!!!!!!!! :rotfl:
marianek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, 10:09
Lokalizacja: z nikad

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: marianek »

witam,

Jaślanin troche przesadzasz, jak bys pomyslał to byś takich glupot nie pisał, po co oni go pobili zrobil im cos czy jak? tu nie chodzi o to zeby nie wychodzic na ulice , tylko o to ze jak juz wyjde i ktos mnie zaczepia i ewentualnie pobije to zeby ktos na to zareagowal i zeby ten ktos wiedzial ze jezeli zrobi to jeszcze raz to ktos zareaguje i nie bedzie to bezkarne, co do podejscia do nich na ulicy, spoko ja moge podejsc do nich, ale gdyby sie z nimi dało normalnie porozmawiac, a podejzewam ze to jest nie mozliwe bo w takim przypadku licza sie mięśnie, swoja droga, jezeli juz ktos taki jest w jasle to lepiej znac ich osobiscie niz nie znac, albo znac przynajmniej kogos kto ich zna, Jaślanin jeszcze jedno, pisząc "śmieszni jestescie" przeczysz temu co napisałeś w ostatnim akapicie o władcach miasta itp, pozdrawiam ;]
tsenre
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 lipca 2007, 08:58
Lokalizacja: jasło

odp michal76

Post autor: tsenre »

sam nawołujesz do tego że nikt nic nie zrobił a sam stałeś z boku i się przyglądałeś. wiec dziwię się że do kogoś masz pretensje. jeżeli chcesz od kogoś wymagać zacznij od siebie. szczerze mówiąc jak chciałeś coś zrobić to przynajmniej trzeba było zadzwonić po gliny a nie czekać aż skatują chłopaka. pozdrówki
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

Mam propozycje zbesztajcie jeszcze mnie :P przecierz to najlepiej wam wychodzi!!
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

a Tobie najlepiej wychodzi doradzanie innym, jak jesteś taki kozak to idź z kimś do europy i mu pomóż jak dojdzie do jakiejś miłej sytuacji z palantami którzy stoją pod imprezą i nie wiem co sobą symbolizują :wstyd:
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

a czemu ja mam komus pomagac?? jak sobie zasluzyl to go leja!!do mnie jakos nigdy o nic pretensji niemieli!!
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

Gorzej jeśli sobie ktoś nie zasłużył. I jeśli tak jak Ty ktoś mówi że nie musi komuś pomagać. I to nie chodzi o to czy biorą sterydy czy noszą majtki w kropki, chodzi o to że wszyscy się w jaśle znają w jakiś sposób, a nade wszystko, wszyscy sa ludźmi, a załatwianie czegokolwiek przemocą nie świadczy o naszym człowieczeństwie. Chodzi o to, że z nimi nie ma mozliwości rozmowy a jeśli się ktoś w takową wda, to będzie ich omijał z daleka, bo nic do powiedzenia nie mają
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

A skad wiesz ze ten arab sobie niezasluzyl??
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

Nie mówię o tym przypadku, mówię co wiem z doświadczenia. Tyle
michał76
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 lipca 2007, 15:35
Lokalizacja: jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: michał76 »

masz racje mogłem coś zrobić ale byłem z dziewczyną, i bałem sie o Dziewczyne a po drugie dużo bym nie narobił moja waga ciała to tylko 55kg a ich waga to powyżej 100kg
a jeżeli chodzi o policji to dzwoniłem ale już było za późno kiedy przyjechali to ich tam już nie było po prostu bojo się policji
Zablokowany