Rasizm i STERYDY JASŁO

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

:D Co jeszcze ciekawego napiszesz?? A co takiego w piatek ma sie dziac??
marianek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, 10:09
Lokalizacja: z nikad

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: marianek »

jaślanin sorry ze to napisze ale piszesz jak jakas 13stka, ... pozdrawiam
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

marianek, też tak uważam, więc zakończyłam tę wymianę zdań
zzakov
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 lipca 2007, 02:57
Lokalizacja: piekielnisko dolne

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: zzakov »

etam niemacie sie kim przejmowac tylko jakims sterem :P wiesio mu cipnlo w euro z prostego to sie nogawica nakryl o taki z niego kozak. dobrze ze ja pacyfista jestem
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

Teraz musisz mnie dopasc, pobic mnie i juz bedzie nastepny temat na forum. Ludzie napisza marianek to bandyta, swinia tak jak pisza w przypadku pewnej osoby w tym temacie :hyhy:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

jaślanin pisze:Teraz musisz mnie dopasc, pobic mnie i juz bedzie nastepny temat na forum. Ludzie napisza marianek to bandyta, swinia tak jak pisza w przypadku pewnej osoby w tym temacie :hyhy:
No i prawda bedzie jesli cie pobije i tak napisza.
marianek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, 10:09
Lokalizacja: z nikad

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: marianek »

nie martwcie sie nikt tak nie napisze, bo tak nie zrobie, bo nie mam po co, tez jestem pacyfista ;)

i nie chodzi o to ze sa bandytami czy cos bo nie pamietam zeby ktos tak napisał(a jezeli napisał to widocznie takie jest jego zdanie, wkoncy zyjemy chyba w wolnym kraju), tylko chodzi o to zeby chłopaki sie troche opamietali, bo moze sie to skonczyć tragicznie któregoś dnia, pozdrawiam
Niepoprawny1910
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 00:27
Lokalizacja: Z domu:-)

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Niepoprawny1910 »

Ale jak Jajo z cyganami araba pobił to takiej afery tu nierobiliscie :mad: nie mam zamiaru sie rozpisywac na ten temat bo nigdy do ładu nie dojdzie,Np: Ja lubie sobie postac pod euro to podejdzcie do Mnie pogadajcie ze Mna jak z nimi sie nie da,a Ja przekaze wasze wiesci ;)
kasiulka21
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: kasiulka21 »

Czesc wszystkim.Po 1 jakim prawem gadacie na forum o kims kogo nie znacie?po 2 zastanawiam sie czy Kamil o tym wie.po3 podejrzewam ze Kamil nie uderzyl kogos tak poprostu zreszta to chyba ich sprawa. kazdy wie gdzie jest posterunek wiec jesli chce moze tam isc i to zglosic.wiec jesli pobity arab nie ma z tym problemow to czemu wy go macie??to troche denne obgadywac ludzi zwlaszcza na forum moim zdaniem.zastanowcie sie czy chcieli byscie byc obiektem plotek<bo uwazam ze zadne z was nie widzialo tego co podobno zrobil Kamil> na forum.nie jestescie święci dlatego myślcie co piszecie!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Papii
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2006, 18:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Papii »

kasiulka21 pisze:Czesc wszystkim.Po 1 jakim prawem gadacie na forum o kims kogo nie znacie?po 2 zastanawiam sie czy Kamil o tym wie.po3 podejrzewam ze Kamil nie uderzyl kogos tak poprostu zreszta to chyba ich sprawa. kazdy wie gdzie jest posterunek wiec jesli chce moze tam isc i to zglosic.wiec jesli pobity arab nie ma z tym problemow to czemu wy go macie??to troche denne obgadywac ludzi zwlaszcza na forum moim zdaniem.zastanowcie sie czy chcieli byscie byc obiektem plotek<bo uwazam ze zadne z was nie widzialo tego co podobno zrobil Kamil> na forum.nie jestescie święci dlatego myślcie co piszecie!!!!!!!!!!


oo jaaaa bez kitu kolezanko!! chcesz wiedziec jakim prawem komentuja zachowanie pana duzego? mowisz ze go nie znaja? przeciez kazdy widzi jego niepoprawne zachowanie ze tak to grzecznie ujme ! i to nie jest tylko sprawa panow napompowanych!! bo jak <****>wkoncu kogos <*****> a w tym jasle to tez wszyscy maja na to oczy przymrozac?! jak nasze jasielskie psy? daj spokoj i reszta ktora go broni! chyba nie sadzisz ze wiekszosc osob pisze to z kaprysu lub nie maja co robic! moze pomysl w ten sposob no chyba ze ci sie podoba jak <******> bez powodu co drugiego ! jak mozna pobic skopac kogos i zostawic jak psa i uciec (choc sie jest tak duzym i niepokonywalnym:D uhuh)? tez niedawno sie dziwilam tym opiniom..a teraz juz nawet nie chce znac ani jednego z nich po ost incydentach! <****> im w morde!!!

[ Dodano: 17 Lipiec 2007, 19:37 ]
zachowuja sie jak zwierzeta i mysla ze im wszystko wolno... :niepewny: moze do czasu ..taaak ...ale kiedys beda wygladac sami jak dawniej i jak dawniej wszyscy ich beda kopac po <***> :) w sensie ze stare dobre czasy powroca hehe ;) i soory ale taka prawda no coz...
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2007, 14:11 przez Papii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

Czesc wszystkim.Po 1 jakim prawem gadacie na forum o kims kogo nie znacie?po 2 zastanawiam sie czy Kamil o tym wie.po3 podejrzewam ze Kamil nie uderzyl kogos tak poprostu zreszta to chyba ich sprawa. kazdy wie gdzie jest posterunek wiec jesli chce moze tam isc i to zglosic.wiec jesli pobity arab nie ma z tym problemow to czemu wy go macie??to troche denne obgadywac ludzi zwlaszcza na forum moim zdaniem.zastanowcie sie czy chcieli byscie byc obiektem plotek<bo uwazam ze zadne z was nie widzialo tego co podobno zrobil Kamil> na forum.nie jestescie święci dlatego myślcie co piszecie!!!!!!!!!!
Kolezanko droga, forum jest od tego zeby na nim pisac i wymieniac swoje uwagi, a jesli ktos sie czuje tym urazony to, jak to napisalas: "kazdy wie gdzie jest posterunek"...
Niepoprawny1910
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 00:27
Lokalizacja: Z domu:-)

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Niepoprawny1910 »

ok ale temat jest chyba Rasizm i STERYDY tak ?? a nie Kamil H,i tak sie składa ze pobicie araba nie było dokonane przez niego,a wiec winnych szukajcie wsród czarnych (cyganow)
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

Wreszcie jakcys normalni ludzie :padam: Niepoprawny 1910 i Kasiulka21.
holahola
VIP
VIP
Posty: 179
Rejestracja: 12 września 2006, 21:01
Lokalizacja: z krainy hazardu

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: holahola »

polska dla polakow : ) co was nagle tak bardzo obchodzi los jakiegos araba : O unicef czy co? trzeba bylo go bronic .... ; )
kasiulka21
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: kasiulka21 »

Kolego i kolezanko uwazam ze forum nie jest po to by obgadywac na nim ludzi ktorych sie nie zna.dlaczego nie obra\biacie tylkow waszych znajomych>?/hm?byles przy tym jak to zrobil widziales? moze pzrez chwile byles w ich umyslach?a moze tylko slyszales a teraz zapusciles temat?bo jest fajnie bo masz z kims pogadac?to nie jest twoj problem jak kiedys kamil cie uderzy to zagraj kozaka i o tym napisz jak bylo a teraz nie <******>.nie pochwalam bicia sie przemocy ale sorry ludzie czy to jest wasza sprawa?
nigdy nie zrobiliscie nic zlego?o czym mogli bysmy tu pogadac?moze utworzcie swoje strony i tam wypisujcie glupoty moze zdobezdiecie popularnosc bo ajk na razie kiepsko wam to idzie

[ Dodano: 18 Lipiec 2007, 00:01 ]
wiecie co?moze zbierzecie swoje sily i pogadacie z nim bezdie was tak wielu ze na pewno nie odwazy sei was uderzyc zreszta.moze mu przegadacie nawrocicie na dobra droge .hm>?moze wy sie z powolaniem mineliscie?do jakiegos seminarium trzeba bylo ludzi nawracac.???????rozejrzyjcie sie w okol siebie proponuje moze tam wiecej zdzialacie:)pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2007, 14:14 przez kasiulka21, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany