RJS-PIZZA

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: RJS-PIZZA

Post autor: nev »

shift1 pisze:Otti a co to ma wspólnego z tą pizzerią mógłbyś mnie uświadomić..... nie wspomnę że jeszcze z pięć tematów tym samym zawalasz :zly:
No tak...a moderator znowu śpi...
ilum
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 4 marca 2013, 18:24

Re: RJS-PIZZA

Post autor: ilum »

Ciekawy pomysl na nazwy pizz
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: RJS-PIZZA

Post autor: Mecenas »

emilia1 pisze:Znalazłam dziś ich ulotkę i zamówiłam.... mega fajna pizza składników bardzo dużo,cieplutka i bardzo pyszny sos czosnkowy :hurra: a patrząc na ich stronę w opiniach nie jestem odosobniona,polecam
Też spróbowałem od nich pizzy, jestem bardzo zadowolony, w tym momencie już mam przetestowane następujące rodzaje - Legia Warszawa, Wisłoka Niegłowice, Nieplanka Niepla, Sandecja Nowy Sącz, Widzew Łódź - jak do tej pory wszystkie smaczne :) Będę powoli próbował kolejne :]
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: RJS-PIZZA

Post autor: antykieckowy »

Otti pisze:Zapraszamy już dziś na WIELKIE otwarcie pizzerii VESUVIO !!! Nowy adres !!! Nowe miejsce !!! NOWY PIEC !!! NAJLEPSZA PIZZA W MIEŚCIE :) Nowy lokal przy starej ul. Floriańskiej 56. ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ OD 16:00 !!! Obrazek
Ktoś poskąpił na grafika... jeśli już spamujesz to chociaż takimi obrazkami, które nie sprawiają, że ludziom smutno się robi.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: RJS-PIZZA

Post autor: rkoh »

Jestem po 3 pizzach z RJS-PIZZA. Dwie pierwsze były rewelacyjne, trzecia taka sobie. Nie wiem czym było to spowodowane, ale ciasto inaczej smakowało i cała pizza była taka bez wyrazu. Dodatkowo po otwarciu pudełka przywitały mnie dwa długie ciemne włosy na pizzy. Nie wiem, kto to pakował, ale chyba ma problemy ze wzrokiem, bo pakując nie można było tych włosów nie zauważyć. Drobna rzecz, ale trochę zniechęca :/ Poza ostatnią pizzą wszystko na plus, szczególnie ilość składników.

Jeszcze jedno, na stronie jest napisane "zbierz 9 kuponów, 10 pizza jedzie do Ciebie w prezencie", dostajecie te kupony? Zamawiałem już 3 razy, w różnych okresach czasu i ani razu nie dostałem żadnego kuponu :wsciekly: Nie znoszę takich działań!
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: RJS-PIZZA

Post autor: shift1 »

Teraz to już pewnie za pózno bo wyrzuciłeś ale kupony masz nabite na pudełkach (pieczątka ) ;)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: RJS-PIZZA

Post autor: rkoh »

tak się składa, że mam dwa ostatnie pudełka i nic nie mam tam nabitego, zresztą za każdym razem dokładnie sprawdziłem cała pudła i nic nie było :/
RJS-PIZZA
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:50

Re: RJS-PIZZA

Post autor: RJS-PIZZA »

rkoh pisze:tak się składa, że mam dwa ostatnie pudełka i nic nie mam tam nabitego, zresztą za każdym razem dokładnie sprawdziłem cała pudła i nic nie było :/
proszę sprawdzić pocztę pyiv.pozdrawiam
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: RJS-PIZZA

Post autor: rkoh »

dostałem info, że zaległe kupony dostanę przy następnym zamówieniu, zobaczymy ile w tym prawdy, ale to miło, że się tym ktoś interesuje;)
RJS-PIZZA
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:50

Re: RJS-PIZZA

Post autor: RJS-PIZZA »

Witam wszystkich.....mała zabawa na dziś a w przyszłości pewnie też .... pierwsza osoba która dziś zadzwoni po mega pizzę drugą (32 cm) otrzyma gratis,kolejne dwie osoby do dowolnego zamówienia mogą dobrać sobie bułeczki z dowolnym sosem :P pozdrowionka
RJS-PIZZA
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:50

Re: RJS-PIZZA

Post autor: RJS-PIZZA »

Witam ,sory że na forum ale w ogłoszeniach nie mogę się przebić od wczoraj...SZUKAMY KIEROWCY NA 5 DNI info tel.600567333 sms -oddzwonimy :)
tylefun
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 29 sierpnia 2014, 22:17

Re: RJS-PIZZA

Post autor: tylefun »

pizza na wypasie!:)
ODPOWIEDZ