DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
dom_na_stawie
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 21:44

DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: dom_na_stawie »

DOM NA STAWIE to nowo otwarty obiekt w Dębowcu, gdzie gwarantujemy mile spędzony czas i coś dla podniebienia;)
Na terenie znajduje się:
-ŁOWISKO o powierzchni 1ha ( łowienie płatne 10zł/doba, wypożyczenie wędki 10zł/doba, możliwość kupienia złowionych ryb)
- DOM NA STAWIE, a konkretnie wyżej wymienionym łowisku ( obiekt w ciągłej budowie- prace wewnątrz budynku)
-ŁOWISKO PSTRĄGA, o mniejszej powierzchni ( możliwość osobistego złowienia- łowienie bezpłatne, złowione pstrągi można kupić ( 23zl/kg ; 25zl/kg z patroszeniem) lub skorzystać z naszej kuchni i skosztować na miejscu prosto z pieca;))
-SMAŻALNIA PSTRĄGA , gdzie oferujemy zawsze świeżą rybę , przygotowaną w piecu konwekcyjno-parowym, co gwarantuje smaczną i nietłustą potrawę. Pstrąg podawany z frytkami i surówkami ( surówki podawane jako szwedzki stół)
- PLAC ZABAW DLA DZIECI, czyli coś dla najmłodszych,
- TOALETY bezpłatne
- PARKING dla gości
- DOSTĘP DO POBLISKIEJ RZEKI , zaraz przy granicy działki , z kamienistą plażą

Cały kompleks rozmieszczony jest na rozległym obszarze, gdzie oprócz wędkowania, można rozpalić ognisko, zorganizować grilla i spędzić dzień na świeżym powietrzu ;))

Organizujemy IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, udostępniamy teren na SESJE ŚLUBNE.

Ponadto co tydzień w SOBOTY zapraszamy na ZABAWĘ TANECZNĄ, z zespołem FINEZJA !!! Bawimy się do ostatniego klienta ;))

LOKALIZACJA:
Obiekt znajduję się w niedaleko Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu i stadionu ( na wysokości stadionu należy skręcić w lewo).

Odwiedzajcie nasze konto na Facebook’u :
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ow ... 00?fref=ts

Strona internetowa w przygotowaniu!!
dom_na_stawie
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 21:44

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: dom_na_stawie »

261.jpg
Załączniki
871.jpg
89_g11.jpg
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: noisey »

Byłem dwa razy i szczerze polecam.
Teren ładnie zagospodarowany, jest mini plac zabaw dla dzieci, sporo przestrzeni. Smacznie i niedrogo (pstrąg, świeże surówki).
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: dyna »

Jak dla mnie za bardzo komercyjnie a ryba przekarmiona bo kiepsko z braniami. Ale wszedzie kiepsko. Ale teren fakt ladny
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: wieśniak »

dyna pisze:Jak dla mnie za bardzo komercyjnie a ryba przekarmiona bo kiepsko z braniami. Ale wszedzie kiepsko. Ale teren fakt ladny
Podjedź na stawy wcześniejsze ,tam nikt nie karmi :P ale nie złapiesz nic :hyhy:
Zależne od pogody brania są ,a nie od tego ile maja karmy rybki :P
sovain
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: sovain »

"Podjedź na stawy wcześniejsze ,tam nikt nie karmi :P ale nie złapiesz nic :hyhy:
Zależne od pogody brania są ,a nie od tego ile maja karmy rybki :P[/quote]"

wcześniejsze stawy to teren prywatny i tam nie można łowić ryb. Ale pewnie lepiej się wpierniczyć komuś na prywatny teren niż zapłacić 10 zł na łowisku obok
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: wieśniak »

Prywatny ,ale wystarczy zapytać o pozwolenie i łowisz do woli , jeśli tego nie zrobisz może Cię spotkać przykra niespodzianka ze strony policji :P
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: _WHISKEY_ »

dom_na_stawie pisze:
261.jpg
Ale masz Waść syfy na matrycy aparatu.....

A z innej beki. Czy reklama dotyczy starego łowiska czy coś, nowego ?
Zero rzeczowej informacji to ogłoszenie nic nie wnosi.
Napiszcie konkretnie i po ludzku, gdzie, co oferujecie i kiedy.
marko72
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 września 2013, 23:06

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: marko72 »

Ryba nie przekarmiona tylko trzeba umiec lowic. Zas dla tych co nie potrafia staw obok z pstragami gdzie same na wedke wlaza.
Jeden gosc ktory wie jak to sie robi na kazdych zawodach wyciaga po pare kg karpii - ostatnio 7 kg.

Generalnie na ten staw najlepiej ustawic sie na karpia, zanecic czyms profesjonalnym i ciagnie sie niezle sztuki.

Natomiast generalnie to sie nazywa "Gospodarstwo rekreacyjne" i cos w tym jest. Bo nie tylko lowisko ze smazalnia. W niedziele bylo tam stado ludzi, rodzinki, dzieciaki na kocykach, kolesie grila palili, ktos sobie lezak nad rzeke zanosil.
Ze trzy tygodnei wczesniej w sobote balanga i ktos tam w aucie i namiotach nocowal. Z gosciem idzie sie dogadac i z niczego problemu nie robi.
Blisko i mozna sie wyluzowac na normalnie udostepnionym terenie.

Moglo by sie rozwinac bo jeszcze widac, ze nie gotowe wszystko.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: dyna »

[quote="marko72"]Ryba nie przekarmiona tylko trzeba umiec lowic.
Ty mi tu o tym ze tarzeba umoec lowic to nie pi... bo mam karte od kilkunastu lat
Pewnie jestes kumplem lub znajomym wlasciciela.
marko72
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 września 2013, 23:06

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: marko72 »

:):):)
kolego, karta sie ryb nie lowi

a poza tym nawet jakbym byl ojcem wlasciciela to moje informacje sa do sprawdzenia - wystarczy dowiedziec sie kto i z jakim wyniekiem wygral zawody ostatnio i wczesniej

a zebys wiedzial czego mozna sie nauczyc - to na tym stawie cala sobota przy piwku spokojnie nad woda, bez wysilku i stawania na glowie z zaneta na 3 wetki i 17 kg ryby do wziecia i nie wiem ile wypuszczone spowrotem bo od razu szly do wody

powodzenia
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: dyna »

Pewnie tydzien przed zawodami racjie zywieniowe dla ryb zostaly wstrzymane to i wyniki byly he he.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: dyna »

marko72 pisze::):):)
kolego, karta sie ryb nie lowi

a poza tym nawet jakbym byl ojcem wlasciciela to moje informacje sa do sprawdzenia - wystarczy dowiedziec sie kto i z jakim wyniekiem wygral zawody ostatnio i wczesniej

a zebys wiedzial czego mozna sie nauczyc - to na tym stawie cala sobota przy piwku spokojnie nad woda, bez wysilku i stawania na glowie z zaneta na 3 wetki i 17 kg ryby do wziecia i nie wiem ile wypuszczone spowrotem bo od razu szly do wody

powodzenia
czego mozna sie nauczyc ?? bylem tam tylko raz i jak rzuciłem federkiem to myslalem ze chlopu okno wybije w tej chatce wiec nie mow mi tu o jakichś zawodach he he chyba zawody na podrywke jesli wiesz co to. Jade dzis na Ujazd tam przynajmniej stawu nie przeżóce. A i jeszcze a te 17kg to chyba wzdregi.
marko72
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 września 2013, 23:06

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: marko72 »

to jedz na Dorsza bedziesz mogl sie namachac ile wlezie,

miejsce jest jakie jest, rekreacyjne
ale pieprzenie, ze ryby sie nie da wyjac, albo ze przekarmiona, albo inne medzenie daja bardziej konkurencyjnym oczernianiem niz ma jakikolwiek sens czy odzwierciedlenie w rzeczywistosci

zwlaszcza, ze gosciowi sie oplaca sprzedawac rybe

a jak byles raz...to nie piernicz tylko to pojedz drugi raz i sie postaraj, wez troche markowej zanenty na karpika, troche truskawki i jak nie wyjmiesz ryby to ja Ci ja wyjme i oddam
dfbhd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 marca 2012, 18:24

Re: DOM NA STAWIE Łowisko wędkarskie i smażalnia pstrąga!!!!

Post autor: dfbhd »

Ryby na tym stawie jest nie mało ale w 80% jest to drobnica do 30cm, ostatnio złapałem tak karpia na 4kg złapał ktoś tam cos większego?
ODPOWIEDZ