Doner King

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Doner King

Post autor: marcel12 »

ja to jadam na co dzień tylko kebaby w keksie , trochę to polska wersja kebaba ale zawsze wszystko świeże, cycuś malinka
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Doner King

Post autor: paulyna11 »

Byłam , jadłam mi smakował duzo mięsa mało sałatki ogólnie smaczny :) u turka lepsze sosy maja i tortille która mi bardziej smakowała :)
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Doner King

Post autor: marcel12 »

a ten cały donier kebap to to samo co Donner king czy zupełnie co innego , bo już się gubie w tym całym kebablandzie
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Doner King

Post autor: lol666 »

Byłem wczoraj po raz drugi... Zdaje się, że ostatnim razem Pani zamiast zamawianego XL'a wcisnęła mi zwykły, bo ten tym razem był nieco większy. Niepotrzebnie pochwaliłem ich, że dają dużo mięsa - tym razem niestety, było z nim bardzo cieniutko. A może dają tyle samo mięsa do "zwykłego" co do XL, przez co "zwykły" jest dość dobrze wypchany, a XL "lipa"? Tego nie wiem. Większość buły naładowana była czerwoną kapuchą, której w kebabie nie znoszę - no, przewinęło się kilka, malutkich kawałków pomidora. Sosu jak poprzednio. Niech zainwestują w jakieś bardziej "kebabowe" surówki, niż sama czerwona kapucha i lepsze sosy, które szczerze mówiąc czuć chemią, bo jak na razie nie zamierzam zbyt prędko u nich coś zamówić.
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Doner King

Post autor: paulyna11 »

kolega wyżej dobrze pisze ja jak jadłam to wg pomidora nie miałam tylko czerwona kapustę ...
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Doner King

Post autor: paulyna11 »

slaby ten kebeb zero przebicia , juz wole isc do turka
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Doner King

Post autor: marcel12 »

ja tez się zgadzam ma być świeżo, czerwonej kapuście mówimy stanowcze nieeee
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Re: Doner King

Post autor: RaSSta_97 »

Ja jadłem koło policji mięso dobre surówki też ale jak dla mnie sosy porażka, takie jakieś "sztuczne" nie zbyt przypadły mi do gustu. Ale ogólnie kebab dobry.
kondzio88
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 września 2013, 11:26

Re: Doner King

Post autor: kondzio88 »

turek ten to dopiero wali kapuchy do kebabów, na dole szczypta mięsa i dowalone na max kapuchy czerwonej i bialej, a całosc zalana sosem z jogurtu z wodą, noi ta jego pseudo baranina nie wiem czy jedliscie baranine ale tam to na pewno nie baran chyba ze 1% zawartosci. Pracowalem u turasa w rzeszowie i wiem jakie oni sciemy walą, mieso składane na kawalku foli na zapleczu, strach jesc.
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Doner King

Post autor: mchloek »

Osobiście bardzo smakuje mi kebab w Doner (ogródek), smak mięska wołowego na 4 :P . Rozumiem prawdopodobne uwagi, że z wołowym to nie kebab, ale niestety baranina mi śmierdzi( jak można nazywać kebabem danie z kurczakiem ??!! )Co do 'Turka' to niestety nie lubię tradycyjnego kebaba z baraniną, także nie oceniam:) Smacznego:)
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Doner King

Post autor: jarkor2013 »

Zamawiałem ostatnio Kebaba u Turka koło biedronki, i jakoś tak się zamyśliłem i na pytanie z jakim mięsem powiedziałem z wołowiną. Na to Pan Turek niemal mnie okrzyczał że nie ma wołowiny i ja się musiałem poprawić i powiedzieć baranina. Jadłem kebaba w wielu miejscach w Polsce i ten smak jakoś specjalnie się nie różnił. Wyjątkiem jest Warszawa ul. Świętokrzyska, nie wiem co to było wołowina baranina czy jakiś pies ale naprawdę mięso było kapitalne.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Doner King

Post autor: marley »

Dzisiaj zamówiłam na staszica (naprzeciwko Sepii) doner kebab w bułce -8zł i muszę przyznać,że bardzo mi smakował.Naprawdę dużo mięcha było także polecam,jedynie zaznaczyłam iż bez czerwonej kapusty :super:
Awatar użytkownika
necia
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2013, 14:06

Re: Doner King

Post autor: necia »

a jakiego rodzaju jest mięso w tym kebabie? drobiowe czy jakies inne?
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Doner King

Post autor: marley »

necia pisze:a jakiego rodzaju jest mięso w tym kebabie? drobiowe czy jakies inne?
wołowe lub drobiowe,ja miałam drobiowe bo wołowiny nie lubie
marion66
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2014, 16:14

Re: Doner King

Post autor: marion66 »

tylko grzymała - najlepsze kebaby i frytki z posypką
ODPOWIEDZ