Spalony kebab w This is it

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
piotrekwilk
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2013, 16:09

Spalony kebab w This is it

Post autor: piotrekwilk »

Miałem wczoraj przyjemność zamówić kebaba w tortilli w this is it. Rozczarowałem się okrutnie,płacąc 10 zł,otrzymałem kebaba spalonego,z małą ilością mięsa,ze zgnitym pomidorem,ale za to kapusty było co niemiara :zdegustowany: Królikiem nie jestem a jak będę potrzebował węgiel to pójde do apteki. Uczcie się od TURKA :ok: A jeśli nie macie pojęcia o tym co robicie to przejdzcie jakieś szkolenie. :wstyd:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: ananasek »

Czemu nie zgłosiłeś zażalenia w this is it tylko tu wylewasz swoje żale? :rotfl:

A Turek wcale nie taki idealny (przynajmniej dla mnie). Ja jak zamawiałam tam kebaba to dostałam tłuste mięso, dużo kapusty i sos koperkowy ...
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: szybki5151 »

U ciapaka jakieś małe te kebaby i wcale nie są dobre , lepsze są w dębowcu .
piotrekwilk
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2013, 16:09

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: piotrekwilk »

A komu niby miałem to zgłosić???? Kelnerce przez telefon??!!! Masz numer do szefa to bardzo prosze. A z tej kapusty to niech gotują bigos.
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: lol666 »

ananasek pisze:A Turek wcale nie taki idealny (przynajmniej dla mnie). Ja jak zamawiałam tam kebaba to dostałam tłuste mięso, dużo kapusty i sos koperkowy ...
Wystarczy mu powiedzieć, żeby kapuchy nie dawał, a zamiast niej np. więcej pomidora czy ogórka. ;) Co do sosu - ja polecam mieszany i też wystarczy powiedzieć jaki się życzy (chociaż ja preferuję ostry). Ale czepiania się mięsa to nie rozumiem, jest właśnie takie jakie powinno być w kebabie.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: sylwula13 »

co to za reklama Turka ??
piotrekwilk
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2013, 16:09

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: piotrekwilk »

No tak spalenizna jest smaczna i zdrowa,zgniły pomidor też!!!! To nie jest żadna reklama,jedzcie gdzie chcecie.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: Kudłaty »

No ja też zawsze u turka powiem co ma być w kebabie i jest tak jak mówie i wszytsko jest Ok
hahj
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: Gabusia »

jakies 2 tygodnie temu tez jadlam kebaba w this is it i potwierdzam, ze byl spalony, miesa ledwo co, za to kapusty hohohoh.. zepsul im sie tam kebab, kiedys mieli lepszego :)
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: _WHISKEY_ »

piotrekwilk pisze:No tak spalenizna jest smaczna i zdrowa,zgniły pomidor też!!!! To nie jest żadna reklama,jedzcie gdzie chcecie.
Ogarnij się małolacie, ortograficznie i emocjonalnie.
Co za czasy....
mikas15
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 18:06

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: mikas15 »

piotrekwilk pisze:Miałem wczoraj przyjemność zamówić kebaba w tortilli w this is it. Rozczarowałem się okrutnie,płacąc 10 zł,otrzymałem kebaba spalonego,z małą ilością mięsa,ze zgnitym pomidorem,ale za to kapusty było co niemiara :zdegustowany: Królikiem nie jestem a jak będę potrzebował węgiel to pójde do apteki. Uczcie się od TURKA :ok: A jeśli nie macie pojęcia o tym co robicie to przejdzcie jakieś szkolenie. :wstyd:
A co nas to obchodzi? nie smakował ci to więcej tam nie kupuj a nie zaśmiecaj forum debilnym tematem.
insanity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 października 2013, 06:22

Re: Spalony kebab w This is it

Post autor: insanity »

witam, tak przeglądam to forum i chyba nie ma tematu żeby ktoś komuś nie dowalił. :wstyd:
ODPOWIEDZ