Alcapone

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kicek25
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 18:59

Re: Alcapone

Post autor: kicek25 »

Moim zdaniem teraz pizza w al capone jest dużo gorsza niż dawniej, składniki są dużo gorsze i drzeba bardzo dużo czekać :( :(
hardkor12
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 22 marca 2010, 11:30

Re: Alcapone

Post autor: hardkor12 »

Szkoda ze zlikwidowali pizzeria " u greka" na kadiego 7 tam byly tanie i dobre pizze
konto usunięte

Re: Alcapone

Post autor: konto usunięte »

alcapone to zlot jasielskich nastolatek, całe wycieczki dziewczyn przy stolikach tak jakby świat poza tą knajpą nie istniał...

a co do pizzy to ostatnio mi nie podchodzi, jakoś sie źle czuje po niej tak jakby dawali jakąs kiepską mąke albo coś...
arcybiskup
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lutego 2010, 18:05

Re: Alcapone

Post autor: arcybiskup »

1 pizza dużo gorsza niż była
2 obsługa nie miła i wredna
3 muzyka porażka

każdy ma swoje zdanie ja już tam więcej nie pójdę !
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Alcapone

Post autor: kasiuńcia »

Podpiszę się pod tym, że pizza w Al Capone pogorszyła się.
Jeszcze nie dawno wręcz za nią przepadałam. Ostatnio miałam (nie)przyjemność z bodajże "trójką" i śmiało mogę stwierdzić, że coś się zmieniło na gorsze. Nowy kucharz?
W każdym razie teraz się zastanowię zanim znowu zamówię.
konto usunięte

Re: Alcapone

Post autor: konto usunięte »

wg mnie znaleźli sobie tańsze składniki z Chin albo skądś i dlatego wychodzi takie badziewie:)
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Alcapone

Post autor: kokos »

Juz od dawna pizzeria Al Capone schodzi na psy. Ceny coraz droższe, pizza coraz gorsza. A jak widze tych ludzi, którzy jedza pizze w swoich "furach" przy wiejskiej muzyce z przerobionym tłumikiem, to mam wrażenie że jestem daleko poza Jasłem :zdegustowany: Coraz mniej ludzi z miasta tam widzę, natomiast nie obrażając nikogo, towarzystwo tam przebywające zalatuje lekkim prostactwem :D
malberg
Guru
Guru
Posty: 144
Rejestracja: 12 lipca 2009, 20:15

Re: Alcapone

Post autor: malberg »

Najlepszą pizze robi moja mama, a nie tam jakieś z przydrożnych knajp, barów etc
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Alcapone

Post autor: lato »

kokos popieram twoja opinie o al-capone.Lipa sie zrobiła i tyle.Ja lubie pizze w Skołyszynie,Bieczu a w Jasle Verona.
quleczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 14:12

Re: Alcapone

Post autor: quleczka »

kokos pisze:Juz od dawna pizzeria Al Capone schodzi na psy. Ceny coraz droższe, pizza coraz gorsza. A jak widze tych ludzi, którzy jedza pizze w swoich "furach" przy wiejskiej muzyce z przerobionym tłumikiem, to mam wrażenie że jestem daleko poza Jasłem :zdegustowany: Coraz mniej ludzi z miasta tam widzę, natomiast nie obrażając nikogo, towarzystwo tam przebywające zalatuje lekkim prostactwem :D

A jednak Kokosanko obrażasz innych nazywając ich prostactwem. Jestem stałą klientką w ALU od wielu lat i zdecydowanie nie uważam się za prostaczkę, moi znajomi z MIASTA, z DUŻEGO MIASTA ORAZ Z "NIEMIASTA" Z którymi tam często zagladamy również nimi nie są. Co do cen - to raczej od lat są takie same. A poza tym co to za selekcja ludzi z miasta lub nie. Lokal jest zapewne dla wszystkich. Ja zdecydowanie polecam ;)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

koks, miastowy się odezwał haha wez... Każdy sobie może jeść pizze gdzie chce, czy w aucie czy w domu czy w lokalu, i nieważne czy jest bogaty czy biedny, idąc Twoim tokierm rozumowania biedny = prostak bogaty=inteligent.
Mi tam pizza smakuje, jak wam nie smakuje to tam nie chodzcie i tyle, jaki problem widzicie? Najwyrazniej tylko kilka osób tak twierdzi, iż pizza jest nie dobra,po jak można w weekendy zobaczyć są tam tłumy :)
A taki ktoś, kto ma się za wielkiego inteligenta i MIESZCZUCHA, sam jest wielkim prostakiem i jest po prostu śmieszny
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Alcapone

Post autor: kokos »

quleczka pisze:Jestem stałą klientką w ALU od wielu lat i zdecydowanie nie uważam się za prostaczkę, moi znajomi z MIASTA, z DUŻEGO MIASTA ORAZ Z "NIEMIASTA" Z którymi tam często zagladamy również nimi nie są. Co do cen - to raczej od lat są takie same. A poza tym co to za selekcja ludzi z miasta lub nie. Lokal jest zapewne dla wszystkich. Ja zdecydowanie polecam
To może nie było skierowane do Ciebie, wiec co tak od razu wyjeżdżasz :) W mojej wypowiedzi chodziło mi o ludzi którzy przyjeżdzają, puszczają muzykę na full i siedzą w samochodach, często do późnych godzin. Może takie rzeczy przeszkadzają mieszkańcom. A wg mnie takie zachowanie, jak również wyrzucanie pudełek po pizzy na środek ulicy chyba jest lekko niekulturalnym zachowaniem. W dodatku takiej osobie nie mozesz zwrócic uwagi bo zaraz sie oburzy. Więc, nie wiem o Ci chodzi. Jakoś w innych lokalach jest inaczej. A jesli, Ty zachowujesz sie w porzadku, to chwała Ci za to. Sam od czasu do czasu jestem klientem tej pizzeri.
Charlie_P pisze:koks, miastowy się odezwał haha wez... Każdy sobie może jeść pizze gdzie chce, czy w aucie czy w domu czy w lokalu, i nieważne czy jest bogaty czy biedny, idąc Twoim tokierm rozumowania biedny = prostak bogaty=inteligent.
Nie wiem w jaki sposób to wywnioskowałes. Ze pizza w porówananiu do innych lokali jest droższa to fakt i nie powiesz ze tak nie jest.
Prostak nie równa sie biedny czy bogaty, tylko prostak= człowiek bez kultury.
Charlie_P pisze:A taki ktoś, kto ma się za wielkiego inteligenta i MIESZCZUCHA, sam jest wielkim prostakiem i jest po prostu śmieszny
Nie uważam sie za takiego i wypraszam sobie.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Alcapone

Post autor: Mała_Miczitanka »

Nie rozumiem dlaczego tak wszyscy się bulwersują. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię. Na tym polega forum. Nie są podane żadne konkretne osoby, więc nie wiem, dlaczego tak sie unosicie. Poza tym zgadzam się z kokosem. Cała ulica Igielna zastawiona, nie ma jak przejść chodnikiem, nastepnego dnia pełno pudełek na ulicy, bo niektórzy nie wiedzą do czego służy śmietnik. Jeśli ktoś nie wie, to niech się wróci do przedszkola, to dzieci pokaża mu jak się wyrzuca puste opakowania do śmieci.
Co do siedzenia w samochodach i puszczania muzyki głosno, to niech sobie robią to ludzie, ale nie w centrum miasta. Mieszkają przecież tam starsi ludzie, małe dzieci. Ja rozumiem że na wsi nie ma czegoś takiego jak "cisza nocna" ale w mieście to obowiązuje.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Alcapone

Post autor: Jacek1986 »

Co do ludzi tam siedzących to się nie wypowiem, bo jestem tam bardzo rzadkim klientem. Ale byłem tam ostatnio przed remontem- mogę powiedzieć, że ceny maja wysokie (jak na Jasło za wysokie). Sama pizza- średnia. Jadłem dużo lepsze a i w samym Jaśle można zjeść lepszą. Kiedy Al zaczynał miał najlepszą pizze w Jaśle wg. mnie. Teraz bez porównania- in minus. Co do opakowań na ulicy o których wspomniał kokos. Wracając nieraz wieczorem widać pudełka leżące na ulicy. Widać więc, że to nie pojedynczy przypadek. A co do głośnej muzyki- to raczej przegięcie. Ulica jest wąska. Z jednej strony blok z drugiej domy szeregowe. Mieszka tam dużo ludzi i nie każdemu się to podoba.
A co do tłumów w Alu- nie trudno zapełnić tak małą knajpe.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

Koks sam napisałeś, że ludzie jacy tam przebywają nie są z miasta, tym samym są prostakami. Ty jesteś z miasta to za kogo się masz? Za lepszego od tego z poza miasta? Bo co? Bo mieszkasz w bloku czy co? Nie rozumiem takiego myślenia. A co do jedzenia pizzy w samochodach to powiedz mi jaki to ma związek z tym tematem o pizzeri alcapone? Sprawdzasz jaką pizze w danym aucie jedzą czy co? Jak widzisz że zaśmieca albo zakłóca ciszę to zadzwoń na straż miejską jak Ci to przeszkadza a nie obwiniaj pizzeri o to :szok: Co mi pizzeria do tego kto jak się zachowuje poza nią? Szok...
Co do cen, są takie jak były, od wielu lat, ja wole zapłacić nawet złotówkę czy dwie drożej i zjeść w AL dobrą pizze, a nie jakieś badziewie. Jak Ci nie pasuje taka cena i lokal to nie chodz, proste :) Są inni którzy tam będą przychodzili :D To, że nie uważasz się za prostaka nie znaczy, że nim nie jesteś... Sam nazywasz ludzi prostakami, bo nie mieszkają w mieście, ZERO KULTURY. A jak sam napisałeś prostactwo=brak kultury :)

PS. Co ma pizzeria do pudełek na ulicy? Pudełka tylko z ALa leżą?
A co do tych samochodów z głośną muzyką i pizzą z AL capone....podajcie konkretny przypadek gdzie o której jaki samochód, kto? Chętnie zobaczę to "zjawisko" bo jakoś jeszcze nie miałem okazji.
Jesteście śmieszni, pizzerie zaraz będziecie obwiniać za powywalane znaki drogowe haha.
ODPOWIEDZ