Alcapone

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Alcapone

Post autor: pipi86 »

no właśnie apropo podłogi- zwróciłam z koleżankami uwagę kiedyś na podłogę na tej sali z ciężkimi krzesłami i nie że była brudna, tylko jakby od tych krzeseł 'zardzewiała' i nie wygląda to ładnie i w sumie przydałoby się jakieś odnowienie lokalu.. bo klienci zwracają na takie rzeczy uwagę, a szkoda by bylo żeby przez to gorzej prosperował, bo pizza naprawdę dobra i obsługa również :) :ok:
misior
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 16:01

Re: Alcapone

Post autor: misior »

obsluga ok tylko jedna rzecz czasem jest denerwujaca...czesto przy barze wisi pelno facetow...a drua rzecz to czasem sie zastanawiam czy kelnerka ma stac za barem czy przed automatem do gier :zakrecony:
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: Alcapone

Post autor: anuska2c »

fajna obsługa ;) jedzonko też niczego sobie... :)
dari
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2011, 14:20

Re: Alcapone

Post autor: dari »

No fakt,niestety zepsuła się.Kiedyś była o wiele lepsza.Mało składników teraz dają :zly:
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Alcapone

Post autor: lukk »

panie włascicielu jesli czytasz to forum to prosze zrób cos aby ceny nie szły w góre a jakosc w dół kilka lat temu w twojej pizzerii była swietna pizza nawet w stanach podobnej nie jadłem ale cóż widac wolisz tylko zarabiac. Nie oszczedzajcie na składnikach ile na jednej pizzy mozna oszczedzic 1 zł ?? myslisz ze klienci tego nie widza?
wiem ze i tak macie ruch i nic z tym nie zrobic ale nie mysl tez sobie ze jak oszukasz na składnikach to klient nie bedzie wiedział nic z tego

i naprawde szkoda ze juz nie ma tej pizzy która kiedys była
ODPOWIEDZ