Alcapone

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Slipkas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 19 grudnia 2009, 22:07

Re: Alcapone

Post autor: Slipkas »

jks666 pisze:pizzaa ok a sałatkii poprostu meega :D Caramba miodzio :D
O tak zgadzam się z ks666 :) :P
Awatar użytkownika
maribel
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 marca 2010, 10:35

Re: Alcapone

Post autor: maribel »

W tej knajpie nie byłam już chyba od roku. Nie zmienia to jednak faktu, że robili tam najsmaczniejszą pizze w mieście. Nie wiem jak jest teraz, ale zakaz palenia w knajpie oceniam na pewno na plus! :ok: Toaleta jednak zawsze była tam obskurna. :dobani: Brudna, ciasna i mało atrakcyjna. :wsciekly: Ktoś słusznie zauważył też, że zbyt głośna muzyka przeszkadza, zamiast rozluźniać atmosferę. :( W ogóle to skoro to jest tematyczna knajpa, powinna tam lecieć adekwatna muzyka, a nie jakaś doda. :znudzony: A i jeszcze coś mi się przypomniało na koniec: kilka lat temu siedziałam z moja drugą połową w ogródku i nie pamiętam już jak to się stało, ale zupełnie niechcący rozbiła nam się popielniczka, której nawet nie używaliśmy (bo nie palimy). I co? Przyleciała dziunia zza baru i kazała nam za tą popielniczkę zapłacić, uwaga...... 2,50 zł ! :dobani: Totalna porażka. :wstyd: Szanująca się knajpa nie każe płacić gościom za naczynia i tandetne dodatki, które niechcący zniszczą. To niedopuszczalne :dobani: Oczywiście 2,50 zapłaciliśmy,bo byliśmy sobą za bardzo zauroczeni, żeby przejmować się brakiem profesjonalizmu pracowników tej knajpy. Z perspektywy czasu jednak oceniam to za totalną porażkę.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

no muzyka to jest stanowczo za głośno, niekiedy trzeba krzyczeć pomiędzy sobą żeby się słyszeć
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Alcapone

Post autor: Jaślanka »

maribel pisze: Ktoś słusznie zauważył też, że zbyt głośna muzyka przeszkadza, zamiast rozluźniać atmosferę. :( W ogóle to skoro to jest tematyczna knajpa, powinna tam lecieć adekwatna muzyka, a nie jakaś doda. :znudzony:
Tak, muzyka za głośno, a czasem to nawet radio po prostu "charczy" :/ A ten pomysł z muzyką tematyczną, nooo świetny! :super:
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Alcapone

Post autor: Jocke »

no z tą muzyką to przesadzają, rozumiem że leci jakaś muza ale bez przesady żeby tak głośno było że ciężko usłyszeć osoby siedzące przy tym samym stoliku
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Alcapone

Post autor: kamileek96 »

Teraz jakiś remont tam robią :)

Ogólnie pizza mi smakuje , ale mogłaby być lepsza :hyhy:
osandra
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 lutego 2010, 00:00

Re: Alcapone

Post autor: osandra »

jadłam pizze z wielu pieców, ale pizza Alcapone to jest pizza CUD MALINA :super: gorąco polecam :ok:
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

wie ktoś co tam robią teraz?
daro74
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 25 lutego 2010, 14:33

Re: Alcapone

Post autor: daro74 »

zmienili recepturę sosu TEX-MEX.Moim zdaniem jest gorszy w smaku.
pastel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 4 kwietnia 2009, 22:23

Re: Alcapone

Post autor: pastel »

Jest jeszcze ten remont?
bubus1234
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 24 marca 2010, 17:32

Re: Alcapone

Post autor: bubus1234 »

Moim zdaniem pizza jest tam dobra. Nigdy nie byłem w tym pubie, ale podobno jest tam mila atmosfera.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

Chyba nas wysłuchali bo byłem, i zrobili łazienkę tak jak należy :D Już nie jest tak ciasno, że nie można się ruszyć :) Przynajmniej jedna pizzeria, gdzie liczą się ze zdaniem klientów i za to wielki plus :D , jeszcze jakby ta muzyczka trochę ciszej grała bo czasami uszy bolą i ciężko coś powiedzieć do osób przy tym samym stoliku:padam:
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Alcapone

Post autor: cullen »

W Al Capone serwują najlepszą pizze w mieście. :D
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Alcapone

Post autor: Flowerekk »

Zgadzam się, najlepsza pizza :) Aczkolwiek jak dla mnie jest jeden minus- czas oczekiwania. I niestety raz zdarzyło się tak, że zamówiłam pizze, miała być po 1.5 godziny, ale nigdy do mnie nie dotarła.. Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy, bo to zdecydowanie najlepsza pizza :)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

nie zgodze się z tym, że długo się czeka. Jeśli zamówisz w lokalu, lub jeżeli sobie po nią przyjedziesz no to do 20 minut. No a z dowozem to różnie, ale nie ma się co dziwić, pt sobota mają wielki ruch. Nie jest zle, choć jeszcze jedno autko by nie zaszkodziło.
ODPOWIEDZ