Alcapone

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Alcapone

Post autor: Jacek1986 »

Charlie_P- sam wyciągasz jakieś chore wnioski. Kokos nie napisał że ludzie, którzy nie mieszkają w mieście są prostakami, więc nie musisz dopisywać czegoś, czego on nie napisał. Siejesz niepotrzebną napinke.
A wg mnie pizzeria ma dużo do pudełek na ulicy bo na tych pudełkach jest ich logo. Gdyby były "no name" to co innego. Można by powiedzieć- wiatr przywiał. A samochody- jak ci podać przykład- rejestrację, nagrać telefonem filmik? Chcesz zobaczyć- weź sobie krzesło, termos z herbatą i obserwuj. Piątek blisko.
A co do cen- nie złotówkę a ładnych parę złotych za nie za dużą pizzę.
dunczyk
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 19:44

Re: Alcapone

Post autor: dunczyk »

Czytając to forum, mam odczucie, ze każdy post który nie pochwala all capone jest napietnowany.Np taki Charlie nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nie wnikam w jego pochodzenie bądz stały pobyt zamieszkania, chłopak ma jakies kompleksy. Człowieku, jest wolnosc slowa i kazdy moze pisac co mu się podoba. Nikt tu nikogo nie obraża, a Ty wszystko zle odbierasz. Twoje zachowanie jest jakies nadpobudliwe. Weź sie chłopaku ogarnij bo Ci zyłka pęknie. Forum jest po to aby wyrazac swoje opinie.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

Winić al capone za to, że pudełka z pizzy zaśmiecają miasto, to tak jakby winić producenta np gum do żucia, bo w Jaśle na chodnikach leżą wyplute przez ludzi gumy :wstyd: a sprzedawce piwa, o to, że puszki zaśmiecają ulice itd itd
ja778899
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:30

Re: Alcapone

Post autor: ja778899 »

spoko pub tylko Panie z obsługi moglyby byc milsze i kultularniejsze. Pozdrawiam!:)
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Alcapone

Post autor: Jacek1986 »

Charlie_P pisze:Winić al capone za to, że pudełka z pizzy zaśmiecają miasto, to tak jakby winić producenta np gum do żucia, bo w Jaśle na chodnikach leżą wyplute przez ludzi gumy :wstyd: a sprzedawce piwa, o to, że puszki zaśmiecają ulice itd itd
Na gumie do żucia nie widać loga- a na pudełku widać i wiadomo skąd ono jest. Znaczna różnica- nieprawdaż? Z resztą gabaryty nie porównywalne ;) A puszek nie widzę- surowiec bardzo pożądany- długo nie poleży na ulicy. ;) Z resztą i dobrze- nie wala się pod nogami ;)
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Alcapone

Post autor: kokos »

Charlie koncze z Tobą rozmowe, bo naprwdę,chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem( przynajmniej w tym temacie). Nie napisalem, że ludzie tam przebywajacy którzy nie są z miasta sa prostakami :mur:Napisalem, ze ludzi ogolnie z miasta jest tam mniej, niz w innych pizzeriach, a czy to dobrze czy nie to juz jest nieważne, mnie to jak najbardziej nie przeszkadza. Po prostu wiekszosc moich znajomych tam nie chodzi takie maja zdanie o tym lokalu, wiec tak napisalem. Prostacewem nazwałem zachowanie o którym juz wczesniej pisalem. A napisze jeszcze raz. Zaśmiecanie, krzyki, muzyka na full itd. Chyba nie uwazasz ze takie cos jest w porzadku ? A czy ktoś jest z miasta czy nie, to nie odnosi sie do tego jak sie zachowuje. Wielokrotnie ludzie z miasta, jak ty to napisaleś "mieszczuchy" gorzej sie zachowuja i z tym sie zgadzam. Chodzi mi o ogólne zachowanie. A, że czuje sie jakbym był poza Jasłem to prawda. Bo sorry, ale w miescie jest takie cos jak cisza nocna, a niejednokrotnie przechodząc tuż obok pizzeri widzę co sie dzieje. Pudełka po pizzy, kawałki niedojedzonej pizzy itp. Wg mnie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, tym bardziej w centrum miasta. Przykładow o samochodach nie bedę Ci dawał. Może kiedys wieczorną porą sam zobaczysz, a bardziej usłyszysz ;)
Nie wiem czemu się kłócisz tak o tą cenę. Ja uważam ze jest jak za droga a i pizze tez lepsza jadłem. To było moja zdanie. Ty wyrazailes swoje i ok.

Ja Ciebie nie obrażam, wiec życze sobie tego samego od Ciebie. Zdrowia ! :)

Nie rozmywajmy wiecej tematu.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Alcapone

Post autor: Charlie_P »

oK. Więc może polecisz jakąś lepszą pizze? Chętnie się wybiorę i spróbuję;)
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Alcapone

Post autor: kokos »

Każdemu smakuje inna :) Ja moge polecić Verone, Parkowa ( przystępna cena) a także U Grzymały (choc ceny porownywalne do All capone), ale najlepsza i tak domowa :P
Smacznego ;)
quleczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 14:12

Re: Alcapone

Post autor: quleczka »

kokos pisze:Charlie koncze z Tobą rozmowe, bo naprwdę,chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem( przynajmniej w tym temacie). Nie napisalem, że ludzie tam przebywajacy którzy nie są z miasta sa prostakami :mur:Napisalem, ze ludzi ogolnie z miasta jest tam mniej, niz w innych pizzeriach, a czy to dobrze czy nie to juz jest nieważne, mnie to jak najbardziej nie przeszkadza. Po prostu wiekszosc moich znajomych tam nie chodzi takie maja zdanie o tym lokalu, wiec tak napisalem. Prostacewem nazwałem zachowanie o którym juz wczesniej pisalem. A napisze jeszcze raz. Zaśmiecanie, krzyki, muzyka na full itd. Chyba nie uwazasz ze takie cos jest w porzadku ? A czy ktoś jest z miasta czy nie, to nie odnosi sie do tego jak sie zachowuje. Wielokrotnie ludzie z miasta, jak ty to napisaleś "mieszczuchy" gorzej sie zachowuja i z tym sie zgadzam. Chodzi mi o ogólne zachowanie. A, że czuje sie jakbym był poza Jasłem to prawda. Bo sorry, ale w miescie jest takie cos jak cisza nocna, a niejednokrotnie przechodząc tuż obok pizzeri widzę co sie dzieje. Pudełka po pizzy, kawałki niedojedzonej pizzy itp. Wg mnie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, tym bardziej w centrum miasta. Przykładow o samochodach nie bedę Ci dawał. Może kiedys wieczorną porą sam zobaczysz, a bardziej usłyszysz ;)
Nie wiem czemu się kłócisz tak o tą cenę. Ja uważam ze jest jak za droga a i pizze tez lepsza jadłem. To było moja zdanie. Ty wyrazailes swoje i ok.

Ja Ciebie nie obrażam, wiec życze sobie tego samego od Ciebie. Zdrowia ! :)

Nie rozmywajmy wiecej tematu.
Przepraszam że się wtrące do waszego sporu, ale też popieram Charliego w tym co napisał, wczoraj byłam w Alu na pizzy z kumpelami.W środku czyściutko, pizza smaczna i nowe wreszcie łazienka :super: .Na zewnątrz też nie zauważyłyśmy jakiegoś bałaganu, i nie wiem dlaczego to ma żle rzutowac na lokal. Raczej chyba nie przeprowadzają selekcji przy drzwiach, lub może tak jest i dlatego te osoby jedzą na zewnątrz, nasz naród ogólnie słynie ze złego zachowania wystarczy wjechać do lasu lub pod( do niedawna Europe).Myśle Kokos że powinieneś to zgłosić do Straży Miejskiej lub na Policje. A co do cen to myśle że są stałe, choć wszystko drożeje co nie powinno nikogo dziwić w dzisiejszych czasach, myśle że pizza i sałatki za którymi przepadam są warte swojej ceny.Polecam :super: , pozdrawiam PEACE i :serce: ludzie, nie ma o co się kłucić.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Alcapone

Post autor: Mała_Miczitanka »

Straż miejska i policja ma daleko to co się tam dzieje. Radzę Ci przejśc się w weekend wzdłuż tej ulicy, to wtedy zobaczysz jak jest naprawde :)
Btw kłócić się piszę przez "ó" :P
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Alcapone

Post autor: Jocke »

normalne, że za dobre trzeba płacić. Wolę dać pare złotych więcej i zjeść dobre, świeże niż pare złotych mniej i jakiś syf. A co do zaśmiecania, to ciekawe czy Ci co tak wielce zbulwersowani są zaśmiecaniem, nigdy w życiu żadnego śmietka nie wyrzucili. Dajcie przykład i posprzątajcie Igielną jak tacy porządni jesteście.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Alcapone

Post autor: Jacek1986 »

Jocke pisze:normalne, że za dobre trzeba płacić. Wolę dać pare złotych więcej i zjeść dobre, świeże niż pare złotych mniej i jakiś syf. A co do zaśmiecania, to ciekawe czy Ci co tak wielce zbulwersowani są zaśmiecaniem, nigdy w życiu żadnego śmietka nie wyrzucili. Dajcie przykład i posprzątajcie Igielną jak tacy porządni jesteście.
Jakby ktoś tobie pod domem robił syf nie był byś zbulwersowany? Jak jesz na mieście tez zostawiasz za sobą syf?
wiolcia167
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwietnia 2010, 16:26

Re: Alcapone

Post autor: wiolcia167 »

nawet lubię pizze z alcaponne , ale bardziej mi jednak smakuje z picasso :-)
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Alcapone

Post autor: kamileek96 »

Alcapone jest już czynne po tym remoncie ?? Nie moge się doczekać :) Pizza bardzo dobra nie wspominając o sałatkach :D
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Alcapone

Post autor: mafia37 »

Pizza z Alcapone ok:) ale wole teraz jedzenie z Panoramy :]
ODPOWIEDZ