Pizzeria Verona

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Pizzeria Verona

Post autor: matrix »

Charlie_P pisze:Verona od jakiegoś czasu spada na dno....... nie do pomyślenia, lokal ma jedną z najlepszych lokalizacji ze wszystkich lokali w Jaśle..a mimo to jego sytuacja jest dość trudna. Ale nie dziwi mnie to. Jak to możliwe, że w pizzeri przykładowo brakuje podstawowych rzeczy jak talerze albo sztućce? Dlaczego są wystawione puste butelki po alkoholu którego i tak nie można kupić? Dlaczego menu jest tak ubogie?
Rada dla właścicieli, jeżeli chcą aby ta pizzeria zaczęła przynosić jakieś dochody..
1 Zainwestujcie trochę w wyposażenie pizzeri, nie może brakować talerzy, sztućców itd!! To bardzo dziwi i zniechęca klientów..
2 Zainwestujcie w zakup większej ilości asortymentu jeżeli chodzi o alkohol, nie można mieć tylko wyborowej i bolsa, ludzie chcą się napić lepszego alkoholu! Kilka rodzajów droższej wódki, finlandia, pan tadeusz, absolut, belveder, klient musi mieć wybór.
3 Zatrudnijcie kucharza z prawdziwego zdarzenia i poszerzcie menu o kilka dań obiadowych (zestawy obiadowe na dowóz w Jaśle sprzedają się bardzo dobrze, bardzo wiele firm korzysta z takich usług, bardzo wiele osób chętnie przyszłoby do Verony na smaczny obiad w ciągu dnia), warto byłoby się też zastanowić nad kebabem, zapiekankami itd. to też przyciąga ludzi..
4 zwiększyć ilość drinków, dobrych drinków, prawdziwych, a nie wódka i sok pomarańczowy!
5 Zatrudnijcie kelnerkę z prawdziwego zdarzenia a nie młodziutkie wystraszone dziewczynki które nie mają pojęcia o tym co robią. Mieliście świetną kelnerkę kilka miesięcy temu, nie wiem czemu jej nie ma, ale takie właśnie powinny być kelnerki, niestety nie każdy na to stanowisko się nadaje.
6 Koniecznie zastanówcie się nad poprawieniem cyrkulacji powietrza, kiedy jest więcej osób, dym z pieca niesamowicie szczypie w oczy, jest gorąco, zaczyna sie czuć dyskomfort.
Verona zawsze była świetną pizzerią, szkoda, ze to się popsuło, uważam, że jeżeli właściciele nic z tym nie zrobią to Verona upadnie, szkoda, bo jest tam fajna atmosfera :(

Mam nadzieję, że właściciele czasami czytają to forum i przemyślą, czy ta pizzeria jest dla nich czy dla klientów. Jeżeli będzie dla klientów i będzie się dbało o klienta..to zacznie przynosić zyski.
chyba prowokujesz ? tam już nie ma pizzerii ! ! ! dwukrotny "podwójny"................ suples
"Verona zawsze była świetną pizzerią" ......... masz rację - była.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzeria Verona

Post autor: serjtankian »

Od kiedy nie ma już Verony? :szok:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Pizzeria Verona

Post autor: antykieckowy »

serjtankian pisze:Od kiedy nie ma już Verony? :szok:
Lokal jak był tak jest. Im chodziło raczej o to, że Verona przestała być "pizzerią" a stała się "czymś" gdzie podają coś co z pizzą ma niewiele wspólnego.

Według mnie, problemem Verony jest to, że nie mają pizzera. Pizzę, z tego co zauważyłem, robi mąż/partner/wspólnik właścicielki Verony i nie wychodzi mu to za dobrze. Pizza, niemal za każdym razem jest przypalona.

Myślę, że zmieni się to na wiosnę/lato gdy skończy się "zimowy przestój" i przyjmą pizzera.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzeria Verona

Post autor: serjtankian »

antykieckowy pisze:Lokal jak był tak jest. Im chodziło raczej o to, że Verona przestała być "pizzerią" a stała się "czymś" gdzie podają coś co z pizzą ma niewiele wspólnego.
Aaaa. Mój błąd. Źle zrozumiałem :D
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Pizzeria Verona

Post autor: matrix »

serjtankian pisze:
antykieckowy pisze:Lokal jak był tak jest. Im chodziło raczej o to, że Verona przestała być "pizzerią" a stała się "czymś" gdzie podają coś co z pizzą ma niewiele wspólnego.
Aaaa. Mój błąd. Źle zrozumiałem :D

dobrze zrozumiałeś !
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18474
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pizzeria Verona

Post autor: dragoness »

Ale z tego co słyszałam, przenoszą się na rondo do dawnego "Shake'a".
Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: Pizzeria Verona

Post autor: lukasz6263 »

Był już ktoś w lokalu? Reklama już jest od tygodnia, zmieniło się coś czy zostało tak jak w dawnym shakeu ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Pizzeria Verona

Post autor: lato »

Byłem ,nie wiem jak było w poprzedniej knajpie ale to juz nie jest ta Verona i pizza tez nie ta niestety.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Pizzeria Verona

Post autor: juve_fan »

lato pisze:Byłem ,nie wiem jak było w poprzedniej knajpie ale to juz nie jest ta Verona i pizza tez nie ta niestety.
Ale automat jest i to się liczy :)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Pizzeria Verona

Post autor: lato »

juve_fan pisze:
lato pisze:Byłem ,nie wiem jak było w poprzedniej knajpie ale to juz nie jest ta Verona i pizza tez nie ta niestety.
Ale automat jest i to się liczy :)
To Mnie zaskoczyłeś bo nie widziałem ,ale nie kuś bo juz dałem sobie spokój :ok:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Pizzeria Verona

Post autor: antykieckowy »

a na miejscu "starej" Verony dzieje się coś ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18474
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pizzeria Verona

Post autor: dragoness »

antykieckowy pisze:a na miejscu "starej" Verony dzieje się coś ?
A czy to nie tam będzie muzeum Łukasiewicza?
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Pizzeria Verona

Post autor: dyna »

Doszly mnie słuchy ze bedzie knajpa ale to ploty.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Pizzeria Verona

Post autor: onomatopeja »

bedzie knajpa niedługo otwarcie..
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Pizzeria Verona

Post autor: dyna »

onomatopeja pisze:bedzie knajpa niedługo otwarcie..
A wiesz kto otwiera?
ODPOWIEDZ