Pizzeria Ti Amo

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: pemko11 »

Witam,

Swego czasu Pizzeria Ti Amo serwowała świetne zapiekanki oraz pizze, niestety, ale właścicielom było "za mało" i podnieśli ceny. Tym samym zmieniając ekipę w kuchni oraz kelnerów. Teraz zatrudniają w pizzeri samą RODZINĘ. Obsługa nie jest miła. Podczas zamawiania pizzy nie potrafią dogadać się z klientem, ich zachowanie w stosunku do nich jest SKANDALICZNE. Po zamówieniu pizzy przychodzi Pani kelner rzuca ją na stół i wybrednie mówi - "Masz". Pizza często ma bardzo cienkie ciasto, tak jak by było robione z resztek z poprzedniego dnia a może i nawet tygodnia. Często od pizzy odpada "spód". Ponadto podnieśli ceny i to kolosalnie. Pizzeria zaopatrza się w produkty najgorszej jakości (czy. Biedronka) Między innymi miałem wrażenie, iż ketchup jest rozrabiany z wodą, aby było "go więcej". Dawniej była to pizzeria - teraz? Sami sobie dopowiedzcie..

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSZELKICH KONTAKTÓW Z TĄ PIZZERIĄ.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Levitt »

Jak widzę najwięcej mówią Ci którzy najmniej wiedza. Co do obsługi jest ciągle ta sama od samego początku. Nigdy jak mi pani podawała pizze, kebaba czy zapiekankę nie mówiła " masz " tylko " proszę " mimo iż ona miała ok. 20 lat a ja 17. Poza tym zawsze przy podawaniu pizzy czy czegoś innego pytała czy nie trzeba czegoś jeszcze ( keczupu więcej czy drugiego talerzyka ). Ti Amo robi najlepsze Kebaby w cieście ! Poezja, smaczne, sam kebab po prostu poezja " cud, miód, kaszanka " :D. Pizze zawsze robią dobrą ( 6/10 ) czasem wyjdzie im wspaniała ( 9-10/10 ). A i zawsze przed podaniem pytają się na wynos czy na miejscu. Wszystko jest okej ale wystrój masakra, ten stary był duzo lepszy. Ale tak poza tym wszystko na wysokim poziomie. Więc mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że Ti Amo to najlepsza pizzeria w Jaśle :)
Awatar użytkownika
Konrad21
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 16:05

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Konrad21 »

Haha teraz to naprawdę ktoś przegiął... Aktualnie Ti Amo jest chyba zamknięte, nawet wcześniej szedłem obok tego i jest na kartce napisane, że "aktualnie nieczynne". W tym roku podnieśli ceny na tych "wspaniałych" zapiekankach o 2 złote, kiedyś się na nie chodziło, teraz za tę cenę to już naprawdę szkoda iść... Do kebaba to trzeba Bosha chyba przynieść, nie da się go pokroić. W środku jest nawet nieźle, z tym, że czasem to leci telewizja i radio naraz... 3/10...
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Levitt »

Jest nieczynne z powodu naprawy kilku instalacji ( prąd siadł podczas ostatniej burzy oraz remont sali ). To nie ich wina, że podnieśli ceny, wszystko poszło w górę, prąd, gaz, żywność. Ty chcesz za darmo jeść? Ośmieszasz sie ziomek z lekka. A co do zapiekanek, sory za słownictwo ale z tego co piszesz wychodzi na to, że jestes piz** bo zamiast ugryźć " twardą " zapiekanke ty chcesz ją kroić. Bo nie uwierze w to, że jest tak twarda, że nie da rady ugryźć. Hahahaha :rotfl: Tak jak mówiłem, najwięcej gadają Ci którzy najmniej wiedzą.
Awatar użytkownika
Konrad21
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 16:05

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Konrad21 »

Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, że napisałem o kebabie i to jego nie da się pokroić. A zapiekanki na początku były całkiem dobre, a później były już tylko spalone od dołu. A co do zamknięcia lokalu, raz byłem o godzinie 20 w weekend w tamtym tygodniu, próbuję wchodzić, a tam nieczynne... Wydaje mi się, że utrzymują się teraz głównie z piwa, które piją klienci grający na maszynie...
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Levitt »

Nie wiem czy Ty to wiesz ale ciasto do kebaba to jest takie samo ciasto jak do pizzy tylko drugie tyle grubsze. Także nie łatwo jest je pokroić... to chyba proste nie ? Pff...
Awatar użytkownika
Konrad21
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 16:05

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Konrad21 »

Akurat ten kebab, który jadłem był w naleśniku, który wyglądał jak zawinięty dywan :)
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Levitt »

Jak Ci tak bardzo nie smakował ten kebab to już tam jeść nie będziesz i po problemie.
alutek20
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 lipca 2011, 09:25

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: alutek20 »

Bardzo często bywałam w tej pizzerii od czasu kiedy powstała wtedy pizza była najlepsza w Jaśle teraz też dobra choc czasem diabelsko słona : :zdegustowany: nie potrzebnie zmienili kucharza bo mieli superowe jedzenie np placki po węgiersku były pycha kiedyś byłam na zapiekance na cieście pizzowym i też mi smakowała ale kedab okropny olbrzymi grubaśny rulon na wpół surowe ciasto choc środek smaczny ale trzeba było się trochę natrudzic żeby się do tego środka dobrac :) kebab polecam w carrefurze w barze i w budce pod kauflandem pycha
Awatar użytkownika
Konrad21
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 16:05

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Konrad21 »

Levitt pisze:Jak Ci tak bardzo nie smakował ten kebab to już tam jeść nie będziesz i po problemie.
Wiem, dlatego tam już nie chodzę, może czasami tylko na piwo :)
pawelek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 16 lutego 2009, 11:05

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: pawelek »

levitt a ty to z rodziny właściciela czy płaca ci od ilosci napisanych postów?? jednym słowem jedzenie bez rewelacji i zgadzam sie z postem wyzej iz dodatki to produkty z biedronki nie polecam tego lokalu :)
łasuch
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2011, 18:36

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: łasuch »

Ha ha upadek jest już bliski kto widział wakacje, a pizzeria o 20 już zamknięta, a w weekendy wcale nie czynna. Śmiechu warte.
Mańka18
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 września 2009, 20:47

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: Mańka18 »

Hmmm, byłam ostatnio i jestem zdruzgotana!!

Pierwszy raz jadłam pizzę z pieczarkami marynowanymi-fujjj,.., no sie nie chce obrac i pokroic pieczarek świeżych, a nawet nie obrac, tylko porządnie umyc i pokroic!!!
Skandal-pizza do [...] i szynka tez byla jakas taka "nieciekawa"...

Obsługa.., no cóz - pozostawia wiele do zyczenia..., oj wiele....
Czy nie mozna zatrudnic chlopaka, dziewczynę z miłą aparycją, usmiechnietą/ego ze slowem proszę, dziękuję...itp???Pani nie sprząta na stolikach jak ktos sobie pojdzie, okruchy i caly balagan sa pozywka dla much ...

Nie piszcie smiesznych rzecy typu "produkty sa z Biedronki"..., a niech sobie będą, ja tez w biedronce kupuję, nie sa to produkty V kategorii, liczy sie swiezosc, sposob wykonania, obsluga....

A propos produktow z Biedronki, to pisze to ktos, kto nie ma zielonego pojecie lub tkwi w blogiej nieswiadomosci przekanany, ze w super restauracjach czy pizzeriach produktów sie takowych nie uzywa??!!!

jedyne in plus to ciasto-smakowało mi!

Ale obsluge niech zmienią..przeklinajaco - nieciekawą, odglosy "inteligentnych" dialogów, tekstów dochodzacych z zaplecza mnie powaliły...to, ze ktos sie schowa za scianą i drze w niekulturalny sposób buzię(zeby nie napisac dosadniej)nie znaczy, ze go nie slychac...Jest sie w koncu w pracy i troszkę wypadaloby "poudawac", ze sie czlowiek umie kulturalnie zachowac...
kryska
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2010, 22:25

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: kryska »

Kebab żywcem zerżnięty z pająka
zapiekanka podpatrzona w Magurze Osiek lub Kołaczyce
placek po węgiersku i pizza jest wszędzie
kucharka z Rafinerii ledwo zawodówkę skończyła nie dba o higienę i nikt z nią nie chce pracować bo donosi do szefostwa
i dlatego brak drugiej kucharki
sama nie da rady wiec lokal wieczorami nieczynny
taka jest prawda
czyli do zamknięcia
pozdrawiam
doster80
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 października 2011, 18:09

Re: Pizzeria Ti Amo

Post autor: doster80 »

:cisza: dokladnie sie z toba zgadzam a tego placka jak to nazywaja juz nie zjem bo paznokca wyciągnolem masakra... :cenzura: SYF SYF NIECH SANEPID COS ZTYM ZROBI!!!!!!!!!!a ta kucharka to totalna poraszka w ogóle sie nie zna na gotowaniu !!!...obgaduje,smierdzi,rac nie myje SYF SYF SYF .........
ODPOWIEDZ