Własna pizzeria w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: Lelum »

Kolejna pizzeria?? Nie sądze, żeby otworzenie nowej pizzerii było opłacalne - lokalny rynek jest przesycony pizzeriami. Bez względu na to jak fajne będzie to miejsce, nie utrzyma się długo.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: jankow05 »

To już nie można wymyślić nic innego do jedzenia? Wszędzie tylko ta pizza...W Jaśle jest chyba kilkadziesiąt pizzerii!! A w ilu jest dobra pizza? W jednej, może w dwóch (nie wiem czy nie przesadziłem). Kebab i pizza. To jedyne pomysły na gastro biznes w Jaśle.
Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: lukasz6263 »

jankow05 pisze:To już nie można wymyślić nic innego do jedzenia? Wszędzie tylko ta pizza...W Jaśle jest chyba kilkadziesiąt pizzerii!! A w ilu jest dobra pizza? W jednej, może w dwóch (nie wiem czy nie przesadziłem). Kebab i pizza. To jedyne pomysły na gastro biznes w Jaśle.
Może jeszcze szmateksy
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: viktoria11 »

Mi tez się juz przejadły te pizzerie jasielskie. znalazłam swój przepis na pizze jak z pizzerii i robię ją w domu a piecze sie cale 8 min:) a w Jaśle brakuje takiego miejsca gdzie można przyjść z dzieckiem i dla takiego smakosza żeby było tez smaczne menu typu muffinki na słodko, słono, gofry, tarty np. ze szpinakiem (moje dziecko uwielbia tylko trzeba je dobrze zrobić:) i inne czy tez fajne naleśniki, kopytka, racuszki itp. kiedyś po zabawie w figielku ze swoim małym głodomorkiem chciałam gdzieś pójść ale dosłownie niema gdzie a na pizze 4 latka nie zabiore chyba że sama ją zrobię w domu:)
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: kowalski38200 »

Daj przepis na PIZZE. Jak pieczesz?
Joziin
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 marca 2015, 15:34
Lokalizacja: Ciemnogród wyklęty przez ludzi i boga...

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: Joziin »

lukasz6263 pisze:
jankow05 pisze:To już nie można wymyślić nic innego do jedzenia? Wszędzie tylko ta pizza...W Jaśle jest chyba kilkadziesiąt pizzerii!! A w ilu jest dobra pizza? W jednej, może w dwóch (nie wiem czy nie przesadziłem). Kebab i pizza. To jedyne pomysły na gastro biznes w Jaśle.
Może jeszcze szmateksy
albo kebab ... :padam:
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: viktoria11 »

pizze robiłam z tego przepisu tylko dokładnie jak jest na filmiku. do ciasta mała garść płatków owsianych błyskawicznych i mąki użyłam typ 750 jest w sklepie mpm taka na pizze super. przetestowałam juz dużo przepisów ale ten jest SUPER i piecze sie naprawde 8 minut!!!!
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: BodeineBrazy »

Jasło zagłębie pizzerii ale z drugiej strony niewielki jasielski rynek dostosowuje się do klienta - każdy boi się zaryzykować.
Zresztą zobaczymy przed wakacjami jak już otworzą ten meksykański bar " Gringo " - zobaczymy czy będziecie chodzić i jak szybko upadnie.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: CYNGIEL »

BodeineBrazy pisze:Jasło zagłębie pizzerii ale z drugiej strony niewielki jasielski rynek dostosowuje się do klienta - każdy boi się zaryzykować.
Zresztą zobaczymy przed wakacjami jak już otworzą ten meksykański bar " Gringo " - zobaczymy czy będziecie chodzić i jak szybko upadnie.
"Gringo"?Gdzie to ma być?Lubię kuchnię meksykańską.
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: lol666 »

Lelum pisze:Nie sądze, żeby otworzenie nowej pizzerii było opłacalne - lokalny rynek jest przesycony pizzeriami. Bez względu na to jak fajne będzie to miejsce, nie utrzyma się długo.
Dokładnie tak. Ja natomiast bardzo chciałbym w Jaśle burgerowni z prawdziwego zdarzenia, gdzie zamiast tych samych "kupnych" kotletów i bułek serwowane byłyby prawdziwe wołowe hamburgery, ze świeżych i dobrych jakościowo składników. Taki biznes od pewnego czasu rozwija się głównie w stolicy, ale i w niektórych większych miastach, a rosnąca konkurencja sprawia, że poziom serwowanych kotletów w bułce jest coraz wyższy. Ale patrząc na Jasło, taki interes pewnie też nie utrzymałby się za długo, bo wiadomo, że cena takiej przyjemności oscylowałaby już w granicy 20. złotych i większość szła by do budy za rogiem, bo tam "hamburgier panie za 6,50"...
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: menua »

Lelum pisze:Kolejna pizzeria?? Nie sądze, żeby otworzenie nowej pizzerii było opłacalne - lokalny rynek jest przesycony pizzeriami. Bez względu na to jak fajne będzie to miejsce, nie utrzyma się długo.
A moim zdaniem miejsca potrzebne, bo nie ma dobrej pizzerii. Wszystko upada, bo albo sprzęt kiepski albo obsługa nie ta albo brak umiejętności. Nie ma się co dziwić, bo ludzie nie chcą inwestować. Zobacz sobie ile sam sprzęt kosztuje http://multigastro.pl/category/wyposazenie-pizzerii, a każdy chciałby za darmo mieć. Przeważnie utrzymują franczyzny.
Awatar użytkownika
anuśka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 marca 2015, 21:29

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: anuśka »

Sądzę, że nowe pizzerie i inne lokale będą powstawać, tak jak powstawały do tej pory. Na rynku musi być rotacja. Ja sądzę, że to bardzo dobrze. Zawsze to jakieś urozmaicenie i większy wybór. Wpływa to poprawę jakości, bo zwiększa konkurencje.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: viktoria11 »

borsuk 1.8 pisze:
viktoria11 pisze:pizze robiłam z tego przepisu http://gotuj.skutecznie.tv/2010/07/pizz ... -pizzerii/ tylko dokładnie jak jest na filmiku. do ciasta mała garść płatków owsianych błyskawicznych i mąki użyłam typ 750 jest w sklepie mpm taka na pizze super. przetestowałam juz dużo przepisów ale ten jest SUPER i piecze sie naprawde 8 minut!!!!
Super baba z ciebie umiesz pizze z linka zrobic
Nie rozumiem o co ci chodzi chciał ktoś przepis na pizze więc wysłałam link. miałam przepisywać go w całości na forum? nie lubię takich docinek..........
wallander
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2015, 04:12

Re: Własna pizzeria w Jaśle

Post autor: wallander »

Dopoki bedzie klientela, będą i nowe pizzerie, ja osobiscie nie widze w tym nic złego.
ODPOWIEDZ