Nowa restauracja "Tawerna"

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
uzuuri
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 września 2013, 15:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: uzuuri »

pomelo pisze:Niestety kawa była zimna bezpośrednio po podaniu więc wypicie jej zajęło mi dosłownie minute :( a szkoda bo może bym jeszcze coś zamówiła do niej
Mrożona kawa ma to do siebie, że jest zimna :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: pomelo »

HA HA tylko w karcie nie ma mrożonej. :)
drak
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 stycznia 2015, 15:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: drak »

Piłem osobiście w Tawernie kawę mrożoną ...wiec nie wiem o co chodzi w tej dyskusji ? :D nie wypada się tak licytować ...pozdrawiam
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: u-ka »

Podają w Tawernie kawę mrożoną i to jaką dobrą zobacz tu ......
https://www.facebook.com/tawernajaslo?fref=ts
Aleks
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 20:39

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Aleks »

pomelo pisze:HA HA tylko w karcie nie ma mrożonej. :)

W karcie na stronie szóstej, pozycja trzecia, licząc od góry :) ( Instrukcja dla .... nie uważnych, albo dla tych co w Tawernie nie byli. Kawy mrożonej nie ma tylko w ulotce , a w karcie w Restauracji JEST... :) ;) ;) )
Nie rozumiem tylko jednego..... W czym widzisz ( pomelo) sens wypisując takie bzdury? Klepiesz tak, żeby tylko klepać? Nudzi Ci się? To wyjdź z tych czterech Swoich ścian i zaglądnij na chwilkę do Tawerny... Tak będzie prościej i przyjemniej... :) :) :)
Pozdrawiam i życzę spróbowania pysznej kawy mrożonej w nadchodzące upały :) :) :)
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Drapichrust »

Czy piwa regionalne, które zostały wymienione są lane czy butelkowe?
Bo jeżeli tylko i wyłącznie butelkowe, to sorry ale na nasz region z takimi cenami przeginacie i to zdrowo. Rozumiem, to jest knajpa i ceny droższe niż w sklepach ale są pewne granice.
Chyba, że mowa jest o lanym piwie, wtedy nie ma dyskusji.

Co do utrzymywania się knajp w tym miejscu, nie wiem jak jest teraz ale z wcześniejszych doświadczeń śmiem twierdzić iż największym problemem jest wielkość knajpy a raczej brak tej wielkości. Ciasno i mało przejrzyście.
Awatar użytkownika
pirat_jaslo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 lipca 2015, 12:52

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: pirat_jaslo »

W niedzielne popołudnie pełni chęci i ciekawości nowych doznań postanowiliśmy zawitać, a raczej zakotwiczyć do restauracji zwanej Tawerna. Mógłbym godzinami rozpisywać i zachwycać się nad cudownością potraw tej restauracji, jednak nic nie zjadłem z prozaicznej przyczyny - po wejściu do środka, zejściu niżej pod pokład nie zobaczyłem załogi, było ciemno, jakby łajba zamiast szykować się do rejsu cumowała w przystani. Zmuszony okolicznościami musiałem szybko się ewakuować do mojej szalupy i popłynąć na inny statek w celu zjedzenia posiłku.

Pirat z Jasła
uzuuri
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 września 2013, 15:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: uzuuri »

Drapichrust rozumiem że na nasze zarobki ceny są jako tako wysokie :)Przykładowo piwo butelkowe polczynskie(butelka bezzwrotna) kosztuje w sklepie około 3 zł. Dorzucić do tego podatek + marżę. Wcale nie tak drogo, nieprawdaż? :) Nie pracuje tam, bywam tylko często, ale śmiem twierdzić że nie ma się czego przyczepić :) Dajcie się rozwinąć a potem krytykujcie.
Aleks
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 20:39

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Aleks »

pirat_jaslo pisze:W niedzielne popołudnie pełni chęci i ciekawości nowych doznań postanowiliśmy zawitać, a raczej zakotwiczyć do restauracji zwanej Tawerna. Mógłbym godzinami rozpisywać i zachwycać się nad cudownością potraw tej restauracji, jednak nic nie zjadłem z prozaicznej przyczyny - po wejściu do środka, zejściu niżej pod pokład nie zobaczyłem załogi, było ciemno, jakby łajba zamiast szykować się do rejsu cumowała w przystani. Zmuszony okolicznościami musiałem szybko się ewakuować do mojej szalupy i popłynąć na inny statek w celu zjedzenia posiłku.

Pirat z Jasła
Jakby załogi nie było, to i łajba by była zamknięta , i nie dałbyś rady zejść pod pokład. A jak Tobie się udało już zejść pod pokład to trzeba było wywołać z Siebie okrzyk morski, typu: Hejjjjjjjj :)
Awatar użytkownika
pirat_jaslo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 lipca 2015, 12:52

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: pirat_jaslo »

Bardziej pasowałoby AHOOOOOOOJ, Hejjjjj to wołam na topielców.
ale seriously, wszystko było pogaszone, ciemno, bardziej szykowałem się do abordażu niż do posiłku :)
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: expert »

Do pirat-jaslo ....ale seriousty,należało zastosować zamiast abordażu- taranowanie drzwi do kuchni na galerze i wołać Kapitana !!!!! pozdrowienia marynarskie AHOJ!!...... i polecam Tawernę !!!!!
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: MartaW »

Niestety spotkała mnie i męża identyczna sytuacja jak Pirata. W niedzielę chcieliśmy iść na obiad i stwierdziliśmy, że wypróbujemy Tawernę. Weszliśmy za drzwi a tam: żadnej muzyki, cicho i ciemno, ale mąż stwierdził, że a chodźmy na dół po schodach chociaż kawałek może tam będzie jasno, zeszliśmy a tam coraz ciemniej i jedyne co czuć to zapach "piwnicy". W tej ciemności było słychać tylko dwa kobiece głosy. Zrezygnowaliśmy i wyszliśmy na górę. Będąc już u samych drzwi na górze słyszeliśmy za nami kroki (pomyśleliśmy a może jest otwarte i ktoś za nami biegnie to by były jaja :D) nie wiem, czy jedna z Pań zauważyła, że ktoś wszedł i wychodził czy po prostu wyszła sobie na pole ale faktycznie jak już byliśmy na drugiej stronie ulicy widzieliśmy, że jakaś ruda starsza Pani wyszła, porozglądała się i wróciła.
Pojęcia nie mam czy było otwarte. Na stronie restauracji pisało, że być powinno.
Mam nadzieję, że restauracja była zamknięta, bo jak tak wygląda knajpa jak jest otwarta to myślę, że spora ilość nieśmiałych klientów wyjdzie tak jak my.
To klient jest panem i to restauracja jest dla klienta a nie odwrotnie! Dlatego nie rozumiem słów, że klient ma wołać: Hej,ahoj czy cokolwiek innego? To nie klientowi zależy tylko właścicielowi i to właściciel ma zabiegać o klienta a nie odwrotnie.
Żeby klienta przyciągnąć powinno się tam z daleka świecić, słychać muzykę i czuć zapach gotowanych potraw a nie ciemność i cisza.
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: u-ka »

do Marta W ....nie wiem w jakim celu wypisuje Pani te bzdury, byłam właśnie dzisiaj na pierogach w Tawernie (a propos czy widziała Pani jasną tawernę ?)
może mówimy o dwóch różnych restauracjach ! ale nie o tym chcę pisać ! jadłam wspaniałe pierogi polecam....widzę ,że chce Pani zdyskredytować tę restauracje a może konkurencja tak się produkuje ??????? ciekawe,ciekawe ...... :) :) :) :kwasny:
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: MartaW »

? konkurencję? Jak chyba widać, jestem na forum od 2011 roku, udzielam się w różnych tematach po których można chyba zobaczyć, że nie promuję żadnych knajp, ale jak się nie ma żadnych argumentów na realną sytuację to najłatwiej napisać, że może się jest z konkurencji. ehhh... Zdyskredytować? Nigdzie nie napisałam, że nie polecam, opisałam tylko sytuację jaka miała miejsce. Knajpa wyglądała na zamkniętą, była totalna ciemność. Zresztą już raz opisałam tą sytuację wyżej nie widzę potrzeby opisywania tego samego drugi raz. Widziałam, nie jedną restaurację i w tych co jadłam, zawsze miałam pewność, że są otwarte - właśnie po świetle, gwarze, muzyce i ruchu w środku :)
Dran
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 lipca 2015, 07:47

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Dran »

Wìtam
Byłem kilka dni temu, pierogi poprostu super, dopiero co lepione, pyszne, delikatne. Dawno takich nie jadłem a kociołek dopełnił całości. Najadłem się smacznie i będę wracał bo to miejsce gdzie gotuje się z pasją i sercem.
A dotego mila obsługa i mega tanio jak dla mnie.
Pozdrawiam i dziękuję
ODPOWIEDZ