Nowa restauracja "Tawerna"

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
uzuuri
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 września 2013, 15:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: uzuuri »

Z piw regionalnych oferujemy : Grybów 5,50 - 7 zł - różne smaki , Połczyńskie 5 zł - różne smaki, Braniewo 5 zł, Namysłów 5 zł.
Tradycyjnie: Lech, Żubr i lane Tyskie
A dla Pań Redds 4 rodzaje, Warka i Tyskie Radler :super:

Kąciku dla dzieci na razie nie ma. Być może to kwestia czasu.

https://www.facebook.com/tawernajaslo?ref=hl
Aleks
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 20:39

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Aleks »

Do: jakow05: Teoria bez praktyki jest nic nie warta. Radzę sprawdzić w praktyce Swoje przewidywania.... Zapraszam do TAWERNY na degustację....
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: lol666 »

uzuuri pisze:Z piw regionalnych oferujemy : Grybów
To piwo akurat polecam. :) A menu krótkie i treściwe, bez żadnych fast foodów, co oczywiście na plus. Niedługo tam zajrzę to się wypowiem, ale już teraz życzę powodzenia. :)
drak
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 stycznia 2015, 15:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: drak »

do jankow05......wypowiadasz się jak konkurencja ,naprawdę opowiadasz głupoty ,Tobie życzę powodzenia i oby Twoja restauracja nie miała pecha :)
pozdrawiam i polecam piwa regionalne ,sałatki przepyszne Greckie ,placki po Węgiersku i zapewniam ,smacznie ,tanio i do syta !!!!!! :ok: :oczami:
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: halszka »

Byłam. Placek mały po węgiersku, trzy świeże surówki - 10 zł. Bardzo dobry. Wg mnie należałoby zmienić i ujednolicić wyposażenie (stoliki i krzesełka), co znacznie poprawiłoby wystrój.
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: expert »

Chcesz się zrelaksować sam lub w towarzystwie znajomych – wyjdź z domu i niech wszystkie Twoje drogi poprowadzą właśnie tu do Tawerny. Mało jest takich fajnych w Jaśle miejsc. Podają tu świetne obiady desery, piwa, w których się rozkochasz i będziesz chciał spróbować wszystkich. Doskonałe miejsce na wieczór w każdy dzień tygodnia.........życzę powodzenia :super: polecam !!!!! :) :ok: .......byłem ,sprawdziłem i będę częstym gościem....
Gianis_Visits_Taiwan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2015, 13:17

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Gianis_Visits_Taiwan »

Kolejna knajpa w Jaśle budująca swoją tożsamość na tym, że jej placek ziemniaczany będzie tańszy i większy od placków w pozostałych 30 lokalach w Jaśle.
Nic wartego pięciominutowej uwagi jak wszystkie lokale w tym mieście.
Oddam królestwo gdy ktoś wskaże mi choć jeden.
Gwoli sprawiedliwości należy nadmienić, że z tych zastanych na rynku jasielskim i tak sprawia wrażenie tej gdzie najbezpieczniej zjeść ale to bardziej zasługa niskiej jakości rynku gastronomicznego w Jaśle.
Aleks
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 20:39

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Aleks »

Gianis_Visits_Taiwan pisze:Kolejna knajpa w Jaśle budująca swoją tożsamość na tym, że jej placek ziemniaczany będzie tańszy i większy od placków w pozostałych 30 lokalach w Jaśle.
Nic wartego pięciominutowej uwagi jak wszystkie lokale w tym mieście.
Oddam królestwo gdy ktoś wskaże mi choć jeden.
Gwoli sprawiedliwości należy nadmienić, że z tych zastanych na rynku jasielskim i tak sprawia wrażenie tej gdzie najbezpieczniej zjeść ale to bardziej zasługa niskiej jakości rynku gastronomicznego w Jaśle.

Na tym forum już było opublikowane MENU Restauracji, dla tego myślę, że nie ma potrzeby "zaciągania ręcznego" na Plackach. Gianis - Placek po Węgiersku , owszem, jest popularnym daniem i dla tego jest w każdym lokalu, ale , jeśli nie zauważyłeś, to jest w Menu dużo innych dań, na których WARTO skupić uwagę.... nawet jeśli to będzie tylko przez pięć minut Twojego cennego czasu. GIANIS - więcej optymizmu, Kolego. Bo widzę, że jesteś w jakiejś depresji.... Wpadnij do Tawerny.... Jak się uda że Tam się spotkamy, to chętnie z Tobą porozmawiam pod czas delektowania się smacznym jedzeniem... Pozdrawiam :) :) :) :) :)
Gianis_Visits_Taiwan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2015, 13:17

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Gianis_Visits_Taiwan »

Aleks pisze:
Gianis_Visits_Taiwan pisze:Kolejna knajpa w Jaśle budująca swoją tożsamość na tym, że jej placek ziemniaczany będzie tańszy i większy od placków w pozostałych 30 lokalach w Jaśle.
Nic wartego pięciominutowej uwagi jak wszystkie lokale w tym mieście.
Oddam królestwo gdy ktoś wskaże mi choć jeden.
Gwoli sprawiedliwości należy nadmienić, że z tych zastanych na rynku jasielskim i tak sprawia wrażenie tej gdzie najbezpieczniej zjeść ale to bardziej zasługa niskiej jakości rynku gastronomicznego w Jaśle.

Na tym forum już było opublikowane MENU Restauracji, dla tego myślę, że nie ma potrzeby "zaciągania ręcznego" na Plackach. Gianis - Placek po Węgiersku , owszem, jest popularnym daniem i dla tego jest w każdym lokalu, ale , jeśli nie zauważyłeś, to jest w Menu dużo innych dań, na których WARTO skupić uwagę.... nawet jeśli to będzie tylko przez pięć minut Twojego cennego czasu. GIANIS - więcej optymizmu, Kolego. Bo widzę, że jesteś w jakiejś depresji.... Wpadnij do Tawerny.... Jak się uda że Tam się spotkamy, to chętnie z Tobą porozmawiam pod czas delektowania się smacznym jedzeniem... Pozdrawiam :) :) :) :) :)
Rozumiem, że to Twój lokal ale jest to moja opinia na podstawie odwiedzin.
Oczywiścię życzę powodzenia bo przydałby się w tym wymarłym mieście lokal gdzie można zjeść coś dobrego nie ryzykując zdrowiem.
Pamiętaj, że dobra kuchnia broni się sama. Mniej zachwalania na forum a więcej rzetelnej pracy.
Aleks
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 20:39

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Aleks »

Gianis_Visits_Taiwan pisze:
Aleks pisze:
Gianis_Visits_Taiwan pisze:Kolejna knajpa w Jaśle budująca swoją tożsamość na tym, że jej placek ziemniaczany będzie tańszy i większy od placków w pozostałych 30 lokalach w Jaśle.
Nic wartego pięciominutowej uwagi jak wszystkie lokale w tym mieście.
Oddam królestwo gdy ktoś wskaże mi choć jeden.
Gwoli sprawiedliwości należy nadmienić, że z tych zastanych na rynku jasielskim i tak sprawia wrażenie tej gdzie najbezpieczniej zjeść ale to bardziej zasługa niskiej jakości rynku gastronomicznego w Jaśle.

Na tym forum już było opublikowane MENU Restauracji, dla tego myślę, że nie ma potrzeby "zaciągania ręcznego" na Plackach. Gianis - Placek po Węgiersku , owszem, jest popularnym daniem i dla tego jest w każdym lokalu, ale , jeśli nie zauważyłeś, to jest w Menu dużo innych dań, na których WARTO skupić uwagę.... nawet jeśli to będzie tylko przez pięć minut Twojego cennego czasu. GIANIS - więcej optymizmu, Kolego. Bo widzę, że jesteś w jakiejś depresji.... Wpadnij do Tawerny.... Jak się uda że Tam się spotkamy, to chętnie z Tobą porozmawiam pod czas delektowania się smacznym jedzeniem... Pozdrawiam :) :) :) :) :)
Rozumiem, że to Twój lokal ale jest to moja opinia na podstawie odwiedzin.
Oczywiścię życzę powodzenia bo przydałby się w tym wymarłym mieście lokal gdzie można zjeść coś dobrego nie ryzykując zdrowiem.
Pamiętaj, że dobra kuchnia broni się sama. Mniej zachwalania na forum a więcej rzetelnej pracy.
Pamietam !! I się nie zachwalam się na forum, ponieważ jestem takim samym odwiedzającym jak i Ty... A Forum, generalnie, służy do wymiany zdań i to właśnie czynie, tak samo jak i Ty..... I tak samo moją opinią jest, że Rzetelnej pracy w Tawernie nie brakuje...... Sam widziałem i to moja ocena. Oczywiście nikogo nie zmuszam do takiego samego zdania, bo żyjemy niby w demokratycznym Kraju.
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: lol666 »

A ja mam pytanie w związku z "Tawerną", bo placka po węgiersku i tak pójdę zasmakować. Ktoś poleca coś poza tym daniem? ;)
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: expert »

Ja polecam drób w cieście z surówkami ,bardzo dobre są też sałatki i "kociołek pirata" naprawdę smaczne a porcje bardzo duże .....do tego oczywiście piwko regionalne ..... :D
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: pomelo »

Byłam.... szału nie ma(to oczywiście moje zdanie) i ta karta!!! kociołek, muszle, sałatka grecka owszem, ale co mają wspólnego z tawerną pierogi ,żur i flaki????????????? trochę nieprzemyślane. A już podanie prawie zimnej kawy trochę nie na miejscu jeśli chce się zatrzymać klienta, bo przy ciepłej trochę by posiedział dłużej.


TAWERNA - Określenie to na przestrzeni lat przyjęło znaczenie odnoszące się do ubogiej karczmy portowej, przeznaczonej głównie dla rybaków i żeglarzy. Swoje pochodzenie wraz z nazwą wywodzi z krajów płd. Europy położonych nad Morzem Śródziemnym, zwłaszcza z Włoch.Wyraz ten zapożyczony z języka włoskiego w języku polskim oznacza portową restaurację lub bar, których charakter oraz menu skierowane są głównie w stronę żeglarzy i rybaków, a nie turystów. Taki też mają charakter, atmosferę i wystrój, kojarzące się jednoznacznie z żeglarstwem
Aleks
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 20:39

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: Aleks »

pomelo pisze:Byłam.... szału nie ma(to oczywiście moje zdanie) i ta karta!!! kociołek, muszle, sałatka grecka owszem, ale co mają wspólnego z tawerną pierogi ,żur i flaki????????????? trochę nieprzemyślane. A już podanie prawie zimnej kawy trochę nie na miejscu jeśli chce się zatrzymać klienta, bo przy ciepłej trochę by posiedział dłużej.


TAWERNA - Określenie to na przestrzeni lat przyjęło znaczenie odnoszące się do ubogiej karczmy portowej, przeznaczonej głównie dla rybaków i żeglarzy. Swoje pochodzenie wraz z nazwą wywodzi z krajów płd. Europy położonych nad Morzem Śródziemnym, zwłaszcza z Włoch.Wyraz ten zapożyczony z języka włoskiego w języku polskim oznacza portową restaurację lub bar, których charakter oraz menu skierowane są głównie w stronę żeglarzy i rybaków, a nie turystów. Taki też mają charakter, atmosferę i wystrój, kojarzące się jednoznacznie z żeglarstwem

Czyżby sama szanowna Pani Gessler, po raz drugi, odwiedziła Jasło ???? :) :) :) :) :) ........ Trudno wszystkim dogodzić :) Może jakby właściciele wrzucili 3 tonową kotwicę, na środek sali, i na stole panował by RUM z beczki oraz kawał mięcha na kości to by było lepiej? :) :) :) :) :) Bardzo by pasowało do nazwy, no nie? ..... Nie rozumiem, co złego w smacznych pierogach, żurku i flakach.... Bardzo mi smakują :) :) :) ... Aha i kawę piję od razu po podaniu, a nie po zjedzeniu obiadu.... i zawsze jest gorąca :) Może mi się tak tylko poszczęściło?
:) :) :) :) :) ( ale, oczywiście, to tylko moje zdanie :) )
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Nowa restauracja "Tawerna"

Post autor: pomelo »

Niestety kawa była zimna bezpośrednio po podaniu więc wypicie jej zajęło mi dosłownie minute :( a szkoda bo może bym jeszcze coś zamówiła do niej
ODPOWIEDZ