Kelner kelnerki

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
global
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 13 listopada 2008, 10:22

Kelner kelnerki

Post autor: global »

Gdzie lubicie chodzic i gdzie jest miła obsługa
Ja mam pare typów np Grzymała tam koles jest spoko fajnie obsługuje i bardzo miły jest w Allu te dziewczyny wiecznie zawieszone ale przynajmiej cos ładnego W legendzie hmm . Panorama cos robia ale nie jeszcze poziom tego jednego pamietam z pajaka spoko koles ale troche cwaniak. Pajak troche tam duzo tych pracowników ten na górze moze byc ale troche pyskaty ale ok a na dole o tyle co pamitam jest 2 jeden wiem ze fajne driny robi kazdy smak wymysli ten drugi widziałem go tylko w tygodniu wiec nie moge cos powiedziec. ale tak jak stawiamm na Sławka z Grzymały
ciekawy
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 września 2008, 19:06

Re: Kelner kelnerki

Post autor: ciekawy »

Moim zdaniem miła obsługa jest w panoramie. Jest tam jedna taka miła kelnerka, która na pewno nie jest nastawiona anty do klientów.
malutka82
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 sierpnia 2015, 16:17

Re: Kelner kelnerki

Post autor: malutka82 »

Oczywiście, że obsługa uprzejma i uśmiechnięta to połowa sukcesu. Z taka ostatnio spotkałam się będąc w Krakowie w restauracji Mekong. Jedzenie pyszne, kelnerzy uwijali się jak w ukropie, a z twarzy mimo wszystko nie znikał uśmiech.
ODPOWIEDZ