Slim Fast

Gdzie lubicie spedzać czas w zimowe wieczory, gdzie pizza jest najsmaczniejsza

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Slim Fast

Post autor: mati » 14 stycznia 2010, 01:22

natalijka pisze:Jak dla mnie to właśnie jest najlepsza pizzeria :)
Nie mają sobie równych, choć lubię też pizzę z Lauterbacha. Jednak slimek to slimek :)

pod warunkiem że nie czekasz 1,5h na coś co można nazwać flaczkami.... :cenzura:

natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: natalijka » 14 stycznia 2010, 09:46

mati pisze:
natalijka pisze:Jak dla mnie to właśnie jest najlepsza pizzeria :)
Nie mają sobie równych, choć lubię też pizzę z Lauterbacha. Jednak slimek to slimek :)

pod warunkiem że nie czekasz 1,5h na coś co można nazwać flaczkami.... :cenzura:
Już pare dobrych lat ten Slimek istnieje, ale jakoś nigdy przed złożeniem zamówienia nie zapomniano mi powiedzieć, ile trzeba będzie czekać( czy to w lokalu, czy to na dowóz). Owszem, czasem czekałam i ja 1,5 h, ale po pierwsze o czymś to chyba musi świadczyć(bynajmniej nie o tym, że są wolni itp.), a po drugie, przecież zawsze, jak już poinformują ile trzeba czekać, to można zrezygnować z zamówienia ;)
A co do tego, że są to flaczki, to wiesz....Mnie ona osobiście bardzo smakuje, to chyba jedyna pizzeria w Jaśle, gdzie przede wszystkim nie żałują klientom składników ;)

Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: mati » 14 stycznia 2010, 10:43

natalijka pisze:
Już pare dobrych lat ten Slimek istnieje, ale jakoś nigdy przed złożeniem zamówienia nie zapomniano mi powiedzieć, ile trzeba będzie czekać( czy to w lokalu, czy to na dowóz). Owszem, czasem czekałam i ja 1,5 h, ale po pierwsze o czymś to chyba musi świadczyć(bynajmniej nie o tym, że są wolni itp.), a po drugie, przecież zawsze, jak już poinformują ile trzeba czekać, to można zrezygnować z zamówienia ;)
A co do tego, że są to flaczki, to wiesz....Mnie ona osobiście bardzo smakuje, to chyba jedyna pizzeria w Jaśle, gdzie przede wszystkim nie żałują klientom składników ;)
napisałem flaczki.... bo była tak mokra że mało nie wypłynęła z pudełka.... fakt wcześniej jak zamawiałem i chodziłem tam to była dobra... raz się sparzyłem i jakoś nie mam przekonania aby wrócić :)

natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: natalijka » 14 stycznia 2010, 12:30

mati pisze:
natalijka pisze:

napisałem flaczki.... bo była tak mokra że mało nie wypłynęła z pudełka.... fakt wcześniej jak zamawiałem i chodziłem tam to była dobra... raz się sparzyłem i jakoś nie mam przekonania aby wrócić :)
Ja najbardziej lubię "Alexa", ale raczej mi się nie zdarzyło jeszcze, żeby była rozwodniona aż do stopnia "flaczków":P

michal29
Mistrz
Mistrz

Post autor: michal29 » 27 lutego 2010, 10:45

Najlepsza to pizza popularna :)

kicek25
Ekspert
Ekspert

Post autor: kicek25 » 10 kwietnia 2010, 17:07

pamitam raz jadem pizze z slim fasta i byla cakiem niezla. cena tez dobra. Moze dlatego ze maja dobrego kucharza i piec na drewno. :) :) :) :) :) :)

Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz

Post autor: rodnok » 10 kwietnia 2010, 18:47

pizza jest bardzo dobra może i nawet najbardziej mi smakuje spośród wszystkich pizzeri (moja ulubiona to numer 5) ale tylko gdy robi ją "gruby", bo ten drugi to tak potrafi spi...dolic, ze spód jest czarny, zwęglony, boki to samo, strasznie przypalone a ciasto wogole od sera sie odkleja, no coś okropnego ;/

mafia37
Guru
Guru

Post autor: mafia37 » 10 kwietnia 2010, 18:51

Pizza dobra tylko strasznie przypalona :mur:

Pablo24
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pablo24 » 1 maja 2010, 16:06

pizzunia zarąbista i wogóle tania a to że sie komuś raz trafiła niedobra albo spalona to nie znaczy żeby więcej nie zamawiać bo każdemu sie przytrafi jakiś bubel czy coś ale najlepsza pizza jest jak ją zrobi kiero slima to wymiata wtedy ;] :super:

Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz

Post autor: rodnok » 2 maja 2010, 00:00

szczerze mowiąć to teraz coraz częsciej ciasto jest albo przypalone albo zakalec, slimek schodzi na psy...

Pablo24
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pablo24 » 4 maja 2010, 00:18

bo rzadko robi pizze kierownik i dlatego jest dziwne ciasto albo przypalone ale takie teksako lub aleksa to mmmm... pychotka ;] i jeszcze jak z sosem czosnkowym mmmm jeszcze większa pychotka
P.s. podobno ma powstać jakaś nowa pizzeria w jaśle??? słyszał ktoś coś na ten temat? :D

loginspl
Guru
Guru

Post autor: loginspl » 23 czerwca 2010, 14:42

no pizza dobra tania piwo dobre tanie można usiąśc pogadać chodzie czasami polecam :)

poruszony
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: poruszony » 23 czerwca 2010, 17:20

Pablo24 pisze: P.s. podobno ma powstać jakaś nowa pizzeria w jaśle??? słyszał ktoś coś na ten temat? :D

Wcale mnie to nie dziwi, w Jaśle tyle pizzerii ze trudno zliczyć. :)

gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: gosiak19 » 5 lipca 2010, 15:11

Jedna z lepszych pizzy w Jasle :P
chociaz nie podoba mi sie lokal :/

xkubx
Guru
Guru

Post autor: xkubx » 5 lipca 2010, 21:14

pizza (zależy kiedy) dobra, lokal w miarę, jak ktoś nie lubi dymu tytoniowego to jest sala dla nie palących

ODPOWIEDZ