Pizzeria Piramida

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
shamrock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 24 grudnia 2008, 11:33

Re: Pizzeria Piramida

Post autor: shamrock »

klapouch pisze:
Jagoda Fioletowa pisze:Piramida chyba kiedys byla lepsza... Takie mam odczucie... A jesli chodzi o kebab to najlepszy w Jasle jest w Faraonie. Maly jest duzy, a duzy-ogromny :D naprawde sie oplaca :) :ok: i wielgachne kawalki pizzy za 4 zl :D
Gdzie jest "Faraon"? Bo nie kojarzę... :zawstydzony:

Faraon jest na ul. Dworcowej. Z tyłu dworca pks tak na rogu :D :D
JimsoN
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 22:31

Re: Pizzeria Piramida

Post autor: JimsoN »

Dziękować za informacje ;) Muszę się tam wybrać :D Co do Piramidy to coś sosik mają lepszy ;] xD
Awatar użytkownika
klapouch
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 2 marca 2009, 13:54

Re: Pizzeria Piramida

Post autor: klapouch »

shamrock pisze:
klapouch pisze:
Jagoda Fioletowa pisze:Piramida chyba kiedys byla lepsza... Takie mam odczucie... A jesli chodzi o kebab to najlepszy w Jasle jest w Faraonie. Maly jest duzy, a duzy-ogromny :D naprawde sie oplaca :) :ok: i wielgachne kawalki pizzy za 4 zl :D
Gdzie jest "Faraon"? Bo nie kojarzę... :zawstydzony:

Faraon jest na ul. Dworcowej. Z tyłu dworca pks tak na rogu :D :D
Jeeeej, faktycznie! Przecież ja tam juz byłam :rotfl: Ma inteligencja nie zna granic :hyhy: :rotfl:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Pizzeria Piramida

Post autor: Insomnia »

Ja tam w piramidzie nie lubię przesiadywać bo jest mało miejsca.
Jeżeli jednak już, to zamiast kebaba w bułce polecam zestaw obiadowy z ziemniakami. Mmmm, ziemniaki mi bardzo, bardzo smakują i jest ich dużo. Kebaba na zestaw obiadowy też nie żałują. W przeciwieństwie do kebaba w bułce, bo tam jest go tyle co kot napłakał, sos jest tylko na wierzchu, im głebiej tym mniej sosu i taka sucha ta bułka się wydaje a sałatyyyyy nawalone tyle że aż się z bułki wysypuje :dobani: sałaty to oni akurat nie żałują.
Ale ogólnie to pozytywnie, pozytywnie. :ok:
Awatar użytkownika
pluskwa
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 10 listopada 2008, 18:34

Re: Pizzeria Piramida

Post autor: pluskwa »

Insomnia pisze:sos jest tylko na wierzchu, im głebiej tym mniej sosu i taka sucha ta bułka
jak zamowisz kebaba z ostrym sosem to napewno Ci go nie braknie hihihi :super:
ODPOWIEDZ