Pod Skałą czy Różana ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
klapouch
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 2 marca 2009, 13:54

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: klapouch »

Ja też byłam na studniówce "Pod Skałą". Według mnie wszystko było w porządku. Napoi nie brakowało, jedzenia też. Na studniówkę płaciliśmy jakieś 150 zł łącznie (o ile dobrze pamiętam), a więc za restaurację, kwiaty, zespół itp. Więc niemozliwe, żeby brali 300zł od osoby. A klas było 6 (a-f), nie 4 (to zmienia liczby). Jeśli chodzi o Skałę - mi odpowiada.
I ten pyszna zupka, bodajże kalafiorowo-grzybowa, czy jak jej tam :D "niebo w gębie":D
Arcane
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 marca 2009, 00:25

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Arcane »

kanapeczka pisze:I jeszcze jedno, od mojego nicku to Ty się odwal. A arcane to przygodowa gra dla dzieci. Coś w sam raz dla Ciebie.
Hehehe wiesz co, jak szukasz tłumaczeń,to zamiast google zacznij czasem używać swojego mózgu, bo jak widzę baaardzo rzadko Ci się to zdarza. No cóż jednych Bozia obdarza rozumem, ale Ciebie niestety tylko orzeszkiem laskowym, trudno bywa i tak...

p.s. W wolnym czasie może pogram w gierkę, która mi tak gorąco polecasz, skoro Ci się podoba, to może warto spróbować ? :) pozdrawiam
jaeck
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwietnia 2009, 15:01

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: jaeck »

:super: Myślę że Różana lepiej nadaje się na robienie jakichkolwiek imprez, mają najlepszą obsługe która w 99% jest od początku lokalu i ma ogromne doświadczenie, potrafią sobie poradzić w sytuacjach nietypowych, nie ma u nich ludzi z przypadku albo łapanki. Ostanio przygotowywali mi catering na 60 osób i jestem bardzo zadowolony.
jaslo1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 lutego 2009, 08:41

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: jaslo1910 »

Do wiolka86
To może o Ciebie chodzi!!!!!!!!!!!!! :hurra:
buziorek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 marca 2009, 21:02

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: buziorek »

TYLKO SKAŁA ! JEST NIE DO PRZEBICIA !
wiolka86
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 26 marca 2009, 20:12

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: wiolka86 »

jaslo1910 pisze:Do wiolka86
To może o Ciebie chodzi!!!!!!!!!!!!! :hurra:
No to błędne masz przypuszczenia :) Noi peszek :cool:
jaslo1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 lutego 2009, 08:41

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: jaslo1910 »

Jak tam tak dobrze Pod Skałą to dlaczego co miesiąc jest ogłoszenie że potrzebują kucharzy i kelnerów!!!!!Pracowała tam moja znajoma i mimo dobrej kasy odeszła!!!! :wstyd:
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Union »

To przereklamowane lokale.
123456
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:13

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: 123456 »

Z restauracji Pod Skałą mam złe wspomnienia. Podczas obiadu kelnerka przy nakładaniu ziemniaków strąciła mi je na spodnie zamiast na talerz. Owszem przeprosiła i ponownie je strąciła. Zrobiło się jej głupio ale ja obróciłem to w żart bo wiem jaka to ciężka robota. Na studniówce z kolei po godz 23 kolega biegał po stołach z czystą wysowianką i prosił żeby się ktoś zamienił na tymbark (bez skutku bo inni mieli ten sam problem). Sałatki mają zapach i smak jakby były doprawione olejem samochodowym (porażka), jedynie grill im wychodzi i otoczenie ładne, ale to nie wystarcza niestety. W Różanej to chociaż obsługa przyzwoita i jedzenie dobre (wcale nie mało jak niektórzy piszą). Wiem to z własnego doświadczenia, bo mam okazję bywać dosyć często w tych restauracjach.
wiolka86
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 26 marca 2009, 20:12

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: wiolka86 »

123456 pisze:Z restauracji Pod Skałą mam złe wspomnienia. Podczas obiadu kelnerka przy nakładaniu ziemniaków strąciła mi je na spodnie zamiast na talerz. Owszem przeprosiła i ponownie je strąciła. Zrobiło się jej głupio ale ja obróciłem to w żart bo wiem jaka to ciężka robota. Na studniówce z kolei po godz 23 kolega biegał po stołach z czystą wysowianką i prosił żeby się ktoś zamienił na tymbark (bez skutku bo inni mieli ten sam problem). Sałatki mają zapach i smak jakby były doprawione olejem samochodowym (porażka), jedynie grill im wychodzi i otoczenie ładne, ale to nie wystarcza niestety. W Różanej to chociaż obsługa przyzwoita i jedzenie dobre (wcale nie mało jak niektórzy piszą). Wiem to z własnego doświadczenia, bo mam okazję bywać dosyć często w tych restauracjach.
Nie rozumiem aluzji :
Sałatki mają zapach i smak jakby były doprawione olejem samochodowym (porażka). To jest przecież niemożliwością...
123456
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:13

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: 123456 »

Przecież wiadomo że to nie olej samochodowy. wiolka86 jak sama zauważyłaś jest to aluzja i abyś ją zrozumiała to wytłumaczę specjalnie dla ciebie, były paskudne. Teraz już rozumiesz?, bo jaśniej chyba się nie da wytłumaczyć. (PORAŻKA) :mur:
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: PrO. »

a mi tam sie pod skałka w 100% bardziej podoba
shamrock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 24 grudnia 2008, 11:33

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: shamrock »

Restauracja Pod Skałą jest przereklamowana natomiast Różana według mnie sie nadaje na weselna przyjęcie :) :)
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Czarny Lotos »

Nigdy nie wynajmujcie sali w BIERÓWCE - koleś 2 miesiące przed weselem powiedział, że wynajmie komuś innemu.
A sala zaklepana było rok wcześniej - orkiestra, goście już wszyscy prawie zaproszeni a tu taka niewiarygodna sytuacja.
Wiem to od osoby, która 18 lipca 2009 miał tam mieć wesele
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Flowerekk »

Zajazd pod Skałą- polecam z czystym sumieniem. Jestem mile zaskoczona profesjonalną obsługą i przygotowaniem wesela.
ODPOWIEDZ