Pod Skałą czy Różana ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
grubasek bumbum
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 lutego 2009, 17:21

Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: grubasek bumbum »

Planuję przyjęcie weselne i zastanawiam się nad wyborem lokalu, czyli Pod Skałą czy w Różanej ? Proszę o swoje opinie na temat tych lokali a dokładniej obsługi, jedzenia, wystroju, cen itd. Proszę o poważne potraktowanie tematu.
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Woytec »

Pod Skałą
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Jaślanka »

Pewnie że Różana!!!!!!:) :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Byłam tam na weselu i świetnie było :] Pod Skałą mieli STUdniówki moi znajomi (dokładniej 3) i nie byli zadowoleni (ciasno i w ogóle). W Różanek o 100 razy lepiej ;) :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: niezapominajka »

jak znam zycie to jakies trzecie rozwiazanie bedzie najlepsze;)
Awatar użytkownika
bezdomny85
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 15 listopada 2006, 08:35
Lokalizacja: Rugby ( dla niekumatych UK )

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: bezdomny85 »

Zależy na ile osób to ma być wesele
Jak na mniejszą liczbę to zdecydowanie Pod Skałą :hyhy:
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: paulaaa »

jeśli chodzi o obsługę, to chyba w obydwu tych miejscach jest porównywalna. Mi bardziej smakuje jedzonko w Różanej ;) no i zależy na ile osób, jak na więcej do właśnie w Różanej i ogólnie tą restaurację polecam bardziej :)
jaslo1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 lutego 2009, 08:41

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: jaslo1910 »

Proponuje pojechać zobaczyć łowisko pstrąga przed Dębowcem.Zrobili tam super salę na wesela i inne imprezy.Naprawde warto to zobaczyć :cool:
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Mary »

Pod skałą .
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Woytec »

Podzielam zdanie Mary, pod Skała ponieważ są mili pracownicy, bardzo ładne wnętrze, duże menu, pyszne polskie jedzenie i super pyszne naleśniki xD
kristoo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 marca 2009, 19:09

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: kristoo »

Robiłem wesele w Różanej i moje wrażenia są złe. Pani, która rozmawiała z nami kiedy przyjechaliśmy z narzeczoną pytać o wolny termin i warunki organizacji przyjęcia roztoczyła przed nami wizję wspaniałego przyjęcia. Miało być mnóstwo jedzenia, dużo gorących dań i perfekcyjna obsługa. Tymczasem okazało się, że na stołach są "kurze" porcje zimnych zakąsek a dania gorące nie nasyciłyby kota. Jedynie obsługa była ok. Natomiast kilka tygodnia później byłem na weselu u mojej kuzynki Pod Skałą i kiedy siedzieliśmy na sali z żoną zaczęliśmy żałować, że nie zrobiliśmy przyjęcia tutaj. Stoły uginały się od pysznego jedzenia. Dań gorących było o jedno mniej ale za to były duże i smaczne. No i oni robią grila, który jest REWELACYJNY. Żadna inna knajpa nie ma tak pięknego położenia i nie wychodzi się z sali na ulicę albo chodnik. Mamy tam zarezerwowany termin na chrzciny dziecka i napewno będzie fajnie. Szczerze polecam
wiolka86
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 26 marca 2009, 20:12

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: wiolka86 »

Zgadzam się z Kristo. Pytając w Różanej o przyjęcie weselne można usłyszeć więcej negatywnych słów o Zajeździe Pod Skałą niż o ofercie weselnej, tymczasem każdy rozsądny człowiek gołym okiem zauważy, że Różana nie umywa się do Zajazdu Pod Skałą. Mają przede wszystkim bajeczne miejsce, duży parking i plac zabaw dla dzieci a jedzenie i obsługa są na wysokim poziomie. Polecam.
krzychu
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2009, 20:30

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: krzychu »

FAKTYCZNIE, innym jasielskim lokala jeszcze sporo brakuje do Zajazdu pod Skala :)
MałaMi
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 marca 2009, 18:53

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: MałaMi »

Ja miałam wesele w różanej- z obsługi i jedzenia jestem bardzo zadowolona i wszyscy goście również. ale to co mówiła szefowa przed faktycznie różniło się od rzeczywistości. i po imprezie mieli oddawać jedzenie które zostało... w moim przypadku troche kruchych ciastek i dwie sałatki- to mi się nie spodobało bo wiem ile było...
Arczi
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 marca 2009, 13:58

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: Arczi »

powiem tak. 3 tygodnie temu byłem na weselu pod skałą mojej kuzynki i było czadersko :cool: wesele było na ok 120 osób miejsca było pod dostatkim hulałem z moją concitą jak nigdy :P obsługa chodziła jak meserschmit :D szybko i sprawnie, orkiestra super chyba gdzieś z z okolic Sanoka jedzonko też pierwsza klasa tak że naprawde polecam:)
MOONIA
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2009, 13:59

Re: Pod Skałą czy Różana ?

Post autor: MOONIA »

Mialam w Zajeżdzie Pod Skałą swoje wesele i jestem zachwycona ich obsługa jest na bardzo wysokim poziomie jedzenie mają wspaniałe a ich grille z pochodniami przy zapachu wiejskich wyrobów FANTASTYCZNE wręcz zaskakujące. Wszystko było dopiete na ostatni gózik. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję obsludze Zajazdu oraz szefowi panu Ireneuszowi za zorganizownie tego przyjęcie . Napewno zostanie ono na zawsze w naszej pamięci. A co do Krzycha to ma 100 % racje!!!Dziekuje i bardzo serdecznie polecam ten bajeczny lokal
ODPOWIEDZ