Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Loki
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 marca 2009, 01:53

Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: Loki »

Czołem, przyjdzie mi odwiedzić gród Jasielski niedługo kilka razy i stąd moje pytanie.
Gdzie tanio i w miare w niezłych warunkach można przenococwać w Jaśle?

1 osoba :)

Z góry dzięki za pomoc.
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: angela666 »

hmm no za dużo tych noclegowni nie ma w jaśle polecam hotel restauracja małopolska przeszło stówe kosztuje dobra ze sniadaniem na ale nie wiem czy dal ciebie to dużo i na grosarze także mozna a warunki tam niewiem jakie bo nie byłam heh :ok: :ok: :ok:
OBSERWATOR1987
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 01:13

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: OBSERWATOR1987 »

Hotel "Bieszczady" i Hotel na Mosirze - najtańsze w Jaśle :hyhy: a tak to są po restauracjach ale troche kosztują :)
Awatar użytkownika
bezdomny85
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 15 listopada 2006, 08:35
Lokalizacja: Rugby ( dla niekumatych UK )

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: bezdomny85 »

OBSERWATOR1987 pisze:Hotel "Bieszczady" i Hotel na Mosirze - najtańsze w Jaśle :hyhy: a tak to są po restauracjach ale troche kosztują :)
Bieszczady :dobani:
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: brzuhu »

Jak chcesz tanio to wydaje mi się że Mosir bedzie najlepszym rozwiązaniem. z tego co się orientuję to warunki sa tam dobre
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: TomekDJ »

ześ z tym hotel bieszczady prz'''''ł :hyhy: tam to chyba karaluchy spia :dobani:
OBSERWATOR1987
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 01:13

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: OBSERWATOR1987 »

Przecież wiem ze tam speluna a nie hotel ale tani jest hehe :) Bedzie chciał chłop to se pójdzie nie bedzie to pójdzie gdzieś indziej. Ale na mosirze jest tani hotel i raczej zadbany nie ma chlewu. :zdegustowany:
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: TomekDJ »

na mosirze tak :)
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: jaselko »

Mini hotelik na MOSiRze-30 zł za dobę -jest tam całkiem OK kilka tygodni temu tam nocowałem .
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: Pablo fanatyk »

jaselko pisze:Mini hotelik na MOSiRze-30 zł za dobę -jest tam całkiem OK kilka tygodni temu tam nocowałem .
6 lat temu tam nocowalem wiec pewnie sie zmienilo na lepsze jak piszecieJa tam nocowalem dwa razy-raz gosc wziol 30 zeta a drugim razem 50....wiec trzeba sie nastawic na wyłudzanie....a co do warunków - byly wtedy FATALNE! Walilo cygarami tak ze nie dało sie spac a ja nie pale wiec mi to nie bylo na ręke a druga sprawa nie miałem w pokoju telewizora...Nie wiem może w innych pokojach były.....po za tym woda pod prysznicem tylko sie ciurkała-ALE UWAGA PODKRESLAM ZE JA TAM OSTATNI RAZ NOCOWALEM 6 LAT TEMU.
Moze sie zmienilo na lepsze jak chłopaki piszą ale ja tam juz bym nie poszedl.To moje zdanie.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: jaselko »

Pablo fanatyk pisze:
jaselko pisze:Mini hotelik na MOSiRze-30 zł za dobę -jest tam całkiem OK kilka tygodni temu tam nocowałem .
6 lat temu tam nocowalem wiec pewnie sie zmienilo na lepsze jak piszecieJa tam nocowalem dwa razy-raz gosc wziol 30 zeta a drugim razem 50....wiec trzeba sie nastawic na wyłudzanie....a co do warunków - byly wtedy FATALNE! Walilo cygarami tak ze nie dało sie spac a ja nie pale wiec mi to nie bylo na ręke a druga sprawa nie miałem w pokoju telewizora...Nie wiem może w innych pokojach były.....po za tym woda pod prysznicem tylko sie ciurkała-ALE UWAGA PODKRESLAM ZE JA TAM OSTATNI RAZ NOCOWALEM 6 LAT TEMU.
Moze sie zmienilo na lepsze jak chłopaki piszą ale ja tam juz bym nie poszedl.To moje zdanie.[/quote
To było jak piszesz 6 lat temu kiedy Mini hotelik był w dzierżawie.
Teraz hotelik jest pod MOSiRem -cudów tam niema -ale jest ciepło,czysto i przytulnie.
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: Pablo fanatyk »

Ale są w każdym pokoju telewizory i można sie odświeżyć po ludzku pod prysznicem-jak pod prysznicem czy dalej woda kapie jak cieknący kran? I dalej tylko 3 dychy?To nie zależy od portiera?
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: luki666 »

http://www.eholiday.pl/noclegi-nc9483.html
mysle ,ze warto sie tam zatrzymac ,do miasta 5km a warunki napewno lepsze niz na mosir-e
Awatar użytkownika
krzysi1991ek
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:12

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: krzysi1991ek »

Ja też od siebie mogę polecić nocleg na wzgórzu. Jest to w Trzcinicy zaraz za Jasłem. Mili ludzie. Piękna okolica. Zaraz nad Karpacką Troją.
makebealive87
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 26 stycznia 2011, 09:41

Re: Gdzie tanio przenocować w Jaśle

Post autor: makebealive87 »

Mini Hotel na ul 3 maja tanio , czysto , wygodnie .( za Pizzeria Express)
ODPOWIEDZ