Pizzerie

Gdzie lubicie spedzać czas w zimowe wieczory, gdzie pizza jest najsmaczniejsza

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

Pizzerie

Post autor: falstaff » 29 marca 2006, 15:37

Może pizzeri w Jaśle nie jest za wiele, ale z istniejących co niektóre są naprawde niezłe :)

Chyba zgodzicie sie ze mną ze najlepszą pizze robią w Al Capone i klimacik tez nie najgorszy.

a wy gdzie wbijacie najczesciej?? ;)

Pitter
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Re: Pizzerie

Post autor: Pitter » 29 marca 2006, 17:51

AL Caponoe nie jest zla wrecz powiedzialbym prawie najlepsza pizzeria w Jasle, PRAWIE taka jak inne nie bede wymienial a prawie robi wielka roznice :] a w Jasle jest duzo pizzeri chyba ze Ty tylko tam jadasz

Clinton Fucker

Al Capone, Pająk, Verona

Post autor: Clinton Fucker » 31 marca 2006, 23:12

:( Zgadzam się co do ALa. Szybko obsługują a i pizze nienajgorszą mają. Zażalenie złożyć chciałam na pizzerie Pająk. Obsługa moze i miła (szczególnie jeden pan :rotfl: ) ale czekać trzeba ponad pół godziny. Nie polecam tym którym zależy na czasie. Polecam serdecznie Veronę. Klimacik, ciepełko od pieca i smaczna pizza.
See ya :padam:

Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: Gołąb » 31 marca 2006, 23:23

Nie no tylko nie Verona obsluga do niczego (niesympatyczny kelner) pizza nie smaczna i piwo jakieś dziwne. Polecam Ala i Toskanie :D

PS.
Jak będziecie w Sanoku to polecam Klub Kino i naleśniki z bananem i czekoladą mniam :D

falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

Post autor: falstaff » 1 kwietnia 2006, 00:09

Verona to pizzeria z historią... pełna kulturka tak jak w dobrych lokalach płaci sie po zjedzeniu ;) Na wakacjach pełno tam absolwentów...

IPE

Post autor: IPE » 2 kwietnia 2006, 20:28

a co sądzicie o Ti Amo ,dużo samochodów z ich reklamą jeździ po Jaśle

Roman
Debiutant
Debiutant

Post autor: Roman » 17 kwietnia 2006, 20:06

ja najczęściej jadam w ASie blisko taniocha i krótko się czeka a pizza good ;)
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2008, 09:24 przez Roman, łącznie zmieniany 1 raz.

Reebel

Post autor: Reebel » 18 kwietnia 2006, 17:45

Co do super reklam Ti Amo...samochody tej pizzerii jezdzily po mieście jeszcze za nim umeblowali swoje pomieszczenia...to jest chyba 'agresywna reklama' czy jakoś tak ;) mam do tej pizzerii pare kroków, jednak nie miałem okazji jeszcze tam zagościć. Verona? taaaak, za kulturke PLUS, Al Capone? PLUS za pyszne pizze

falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

Post autor: falstaff » 20 kwietnia 2006, 00:01

do Asa to chyba tylko zjeść...

Awatar użytkownika
mLoDa
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: mLoDa » 8 maja 2006, 19:56

a mi najbardziej smakuje pizza ze Slima (slim fast) :hyhy: ,choc musze przyznać, że dłuuugo sie czeka.... dawno też nie byłam tam w środku, a chodzą pogłoski że jakieś pomieszczenie nowe jest...
a gdzie najczęsciej? ostatnio pająk... całkiem ok choć to nie te same pizze co w wyżej wymienionym slimie :rotfl: hie hie

Awatar użytkownika
Princess Parano
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Princess Parano » 8 maja 2006, 21:20

co do Ti Amo - pizze tam maja dobre ale lepiej zamawiac do domu, bo lokal nieciekawy, mieszkam niedaleko i zauwazylam ze przychodza tam glownie jakies zule i dresy z rownie nieciekawymi pannami. Dobre tez pizze maja w Al Capone i w pizzeri Slim Fast tyle ze strasznie duzo tam dymu i oczy pieka (przynajmniej mnie) :zalamany:

natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: natalijka » 8 maja 2006, 21:25

No zrobili już dawniej w slimie dla niepalących :)Oi ja też lubię pizze ze Slima ;) I wiesz Mloda,ostatnio nie muszę długo czekać na pizze :] :] :] :]

Awatar użytkownika
bitelz
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: bitelz » 8 maja 2006, 21:58

hmm do domu zamawiam ostatnio z vivy...
chodze roznie, slimfast (zygam wystrojem i mgla nikotynowa), pajak. Scierpiec nie moge al capone, plastikowa (jak i corner), smieszna pizzeria. Ludzie - przewaznie buraki ze wsi a obsluga - pozal sie boze.

Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt:

Post autor: Miś » 8 maja 2006, 22:42

mLoDa pisze:a mi najbardziej smakuje pizza ze Slima (slim fast) :hyhy:
Oi ja też lubię pizze ze Slima

Tak trzymac :D Oi ! ja tez lubie ze slima(ew. salatka z kurczakiem;D) .. :D rzadzi .. tylko do domu zamawiam.. noi pizza z lauterbacha i pajaka tez niczego sobie.. ale nie wiem jak tam w lokalach jest bo ja to taki wygodny jestem ze sobie z dowozem prosze :D

jaskier
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: jaskier » 10 maja 2006, 00:07

Jak dla mnie najlepsza jest pizza salami na cieńkim cieście w Slimie, trzeba powiedzieć że się chce na cieńkim cieście, jeśli ktoś nie próbował to polecam :P

ODPOWIEDZ