Pizzerie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Elex89
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 14 października 2006, 18:32
Lokalizacja: Cieklin

Re: Pizzerie

Post autor: Elex89 »

jak odemnie pizza w expresie dostaje 4/6,a lokal nie nalezy do najprzytulniejszych miejsc na ziemi :) teraz jak jade na pizzae to tylko do Al Capone - fajny klimat, dobra pizza ;]

NIE POLECAM PIZZERI " pajak" ! w jednej dali taki sos ze omalo sie nie zrzy***em ... smietana + jakas pietruszka ... nieiwem jak z innymi pizzami ale wiecj juz tam nie pojade na pizze.
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Pizzerie

Post autor: e-l-a-n »

Ninko, oczywiście, że mam racje, mega pizza (najlepsza dziesiątka Zwierzyniec), ale niekoniecznie soczek do tego... :piwo: :D
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Pizzerie

Post autor: Mary »

Ja najbardziej lubie alcaponei Pizzerie Werone. :hurra:
Awatar użytkownika
Ninka
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 29 sierpnia 2007, 20:59
Lokalizacja: Kraina marzeń

Re: Pizzerie

Post autor: Ninka »

Baniuś oczywiście, że pamiętam :)) Jakbym mogła zapomnieć ! W końcu Ty byłeś jedną z tych 9 osób ;)) Nie ma to jak pizza w Expressie ! Ciasto jest tak dobre, że można by było je jeść bez końca. Elex89 - masz rację, lokal nie jest najprzytulniejszy, w Al Capone jest przytulniej, ale pizza ? Nie ! Express wygrywa ! :ok:
Cube...
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 6 września 2007, 18:03
Lokalizacja: Jasło

TOSKANIA = The best pizza !!!

Post autor: Cube... »

TOSKANIA!! Tylko i wyłącznie „Toskania”. Maja tu najlepsza pizze w mieście i tu nie ma się co sprzeciwiać (taka jak we Włoszech :) ). Od dłuższego czasu słucham różnych opinii na ten temat i słyszę, że „tu i tu można się najeść i to tanio”. Otóż w Toskanii można zjeść dużo za niewielkie w stosunku do tego jaką porcje dostane pieniądze. Weźmy pod uwagę pizze: przejdzcie się tam i zobaczcie ile składników na nią dają (po prostu mnóstwo, niczego nie żałują) w porównaniu do np. Ala, Expresu, Pająka.(pare plasterków szynki na krzyż) No i najlepsze jest to ze ser jest na spodzie i widać wszystkie składniki, bo w pozostałych pizzeriach ser jest na wierzchu i tak na prawde nie widzisz ile czego ci tam dali na ta pizze. A jeśli chodzi o ciasto: nie chce tu nikogo urazić , ale jaślanie (nie wszyscy, ale ogromna większość) lubią jeść „bułki” ( bo tak wyglądają pizze w jaśle: grube jak bułka.) Natomiast gdy ja chce zjeść bułkę to idę do sklepu i kupuje kajzerkę :) (wam radze tak samo :p) A w Toskanii jest fajna i cienka i czuć każdy składnik kiedy się ją je. A na koniec cytat : „Nie ma to jak pizza w Expressie ! Ciasto jest tak dobre, że można by było je jeść bez końca”. Bleee :( Już 2 razy tam pizze kupiłem i 2 razy zakalca dostałem, tak że od razu do kosza wszystko wyrzuciłem, w życiu już tam nic nie zamówie.

To moja opinia, czekam na Wasze :)

Pozrdrowionka dla wszystkich. :D
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Pizzerie

Post autor: wuju »

Cube..., ja się zgadzam :D
harry z tybetu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2007, 00:35
Lokalizacja: tybet

Re: Pizzerie

Post autor: harry z tybetu »

a ja wole isc na orzeszki solone do nocturamy :hyhy:
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Pizzerie

Post autor: pablo »

Ja lubię pizze w slimfast, a jak nie ma miejsca do pędzę do CityPizza :] Pizza "taka sobie" ale lokal nadrabia ładną obsługą :zawstydzony: :D szczególnie jedna blondynka (niestety nie znam imienia :( )

pozdr
Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 276
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzerie

Post autor: JKS »

najlepsza pizza jest w Slimfastcie
Awatar użytkownika
$Glutek$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lipca 2006, 18:42
Lokalizacja: Jasło_City

Re: Pizzerie

Post autor: $Glutek$ »

Slim ma najlepsza podstawowa + kurczak i tzw Guma jest wyjebist*** :) Pozdro Lolak nieco
;/ ale coz
copywriter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 3 sierpnia 2007, 17:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzerie

Post autor: copywriter »

Tylko że slim ostatnio podbil swoje ceny, ale dalej zasluguje na miano najlepszej pizzeri. Chociaz dobrze jest tez w city pizza:D
Awatar użytkownika
cuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 lipca 2007, 10:25
Lokalizacja: Cuba

Re: Pizzerie

Post autor: cuba »

1.Tylko i wyłącznie „Toskania”.
copywriter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 3 sierpnia 2007, 17:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzerie

Post autor: copywriter »

W toskani tez milo i smacznie ale jednak slim wymiata. No moze jeszcze allcapone no ale cos sie zepsuli przez ostatnie lata.
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Pizzerie

Post autor: karson1910 »

Lauterbach :!: :!: :!: :!: :!: :!:
jaślak
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2007, 02:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzerie

Post autor: jaślak »

ludzie walcie do Soprano tam jest zajebista pizza i wystrojh lokalu miły wiec walcie tam na pizze a nie pozałujecie
ODPOWIEDZ