Pizzerie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
fiestunia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:16

Dostawa Pizzy po 2 godzinach

Post autor: fiestunia »

Witam wszystkich
Chciałem się z wami podzielić moim przeżyciem, a mianowicie w sobotę o godzinie 21:02 zadzwoniłem po pizze ( nie pierwszy raz ) do baru Express ( Pizzeria ) na ulicy 3 Maja. Odebrała Pani mówiąc "dzień dobry ( a była 21 ;) ) słucham" - więc złożyłem zamówienie, Pani przyjęła mówiąc że pizze dostanę za około 40 minut, więc czekam, czekam i czekam - mija 22:00 i dalej nic, ogarnięty wielkim głodem o godzinie 22:34 postanowiłem zadzwonić i zapytać się gdzie jest moje zamówienie, znowu odebrała Pani mówiąc "dzień dobry ( a była 22:34 ;) ) słucham" grzecznie zapytałem się co z moim zamówieniem - Pani odpowiedziała że za 10 min kierowca wyjeżdża - więc trochę mniej grzecznie odpowiedziałem "żeby się nie fatygował i jest to trochę przesadą aby dostarczyć pizze po 1,5 godz. ". Ogarnięty głodem przygotowywałem się do spania ( mytko ) nagle do drzwi ( godzi. 23:03 ) dzwonek ( nie jeden ale ok 20 ) i walenie do drzwi - chyba z pięści, zanim wygramoliłem się z wanny już nikogo nie było pod drzwiami, spojrzałem przez okno a spod bloku odjeżdża opel corsa pizzeri Express.
Mimo odwołania zmówienia i po 2 godzinach od zamówienia chcieli dostarczyć zamówienie (śmieszne) - jeszcze dodam że obudzili tym waleniem mojego synka.
Zrozumiał bym to jakby kierowca nie mógł znaleźć adresu, ale zamawiam od nich pizze od dłuższego czasu i zdawałem sobie sprawę że zamówienie od nich trwa ok 1 godziny, chyba że właściciel rozwozi to pizza jest po 30 minutach w moim mieszkanku.
Mam pytanie do wszystkich forumowiczów:
czy nie powinno być tak, aby bary, pizzerie jeżeli deklarują dowóz do domu miały czas np 40 minut na dowiezienie zamówienia, a jeżeli się spóźnią to jedzonko dostajemy już za DARMO!!!
CO WY NA TO???.
Panie Marcinie ( właściciel pizzeri ) bardzo mi przykro, ale już zamówień u Pana nie będę dokonywał :/
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Pizzerie

Post autor: Mała_Miczitanka »

Fakt, masz rację, to co się Tobie zdarzyło powinno być niedopuszczalne.
Ale tez nie można zakładać, żeby zdąrzyli zrobić pizze i dowieźć ją w 40 minut. Wiadomo, że osoby w lokalu mają pierwszeństwo w obsłudze. Ale z tego co mi wiadomo, to w Expresie zbyt wiele osób nie przebywa. Powinno być tak, że skoro kelnerka mówi, że zajmie to godzine to powinni się w tym czasie zmiescic. Jesli przyjeżdża poźniej to podziękować mu za fatygę i nie przyjmować zakupionego jedzenia. Niech będą raz, drugi, trzeci stratni i wtedy się nauczą punktualnosci. Wg mnie największą winę ponoszą panie, które odbierają telefon. Lepiej niech powiedza, że potrwa to 10 minut dłużej i się miło zdziwić niż czekać w nieskończonosc i sie denerwować. Podobna sytuację miałam zamiawiając pizze w Slim. Czekałam ponad 2 godziny, a dzwoniłam 3 razy między czasie.
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Pizzerie

Post autor: herbata87 »

hejka otworzyli może ostatnio jakieś fajne pizzerie w Jaśle?
podobno jakaś pizzeria Manhatan ma powtac moze juz jest?
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Pizzerie

Post autor: Jocke »

jest jest, bardzo fajna :)
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Pizzerie

Post autor: herbata87 »

a gdzie ona jest?? może jakis link do niej?
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Pizzerie

Post autor: Jocke »

Manhatan jest na ul Lenartowicza 24. Dobra pizza :)
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 09645&z=17

A co do postu wyżej na temat pizzeri express.

W al capone miałem podobną sytuację, zamówiłem dwie pizze, miały być za 40 minut u mnie w mieszkaniu. Minęła godzina, półtorej i dzwonek do drzwi..... kierowca al capone, odrazu przeprosił, że tak długo i powiedział, że w ramach przeprosin te pizze dostaje za darmo. I to rozumiem, pełna kultura. Jak się zdeklarują a nie dowiozą w czasie to pizza za darmo..proste i logiczne.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Pizzerie

Post autor: OBCY »

w Manhattanie maja dobre pizze , kebaby i kanapki ;) Polecam ;) ;) ;) :hyhy:
gaba1998
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 11:38

Re: Pizzerie

Post autor: gaba1998 »

Ja bardzo lubię i polecam pizzę z SOPRANO :) Najlepsza jest firma SOPRANO :) :) :) Dobre są też kebaby i zapiekanki na cieście :D
jasmine21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, 11:35

Re: Pizzerie

Post autor: jasmine21 »

Bardzo dobra pizza moim zdaniem jest w al capone... ale rowniez zmakuje mi pizza w veronie.. to tak dla urozmaicenia :)
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzerie

Post autor: 9kasica2 »

w al capone jest nowy kucharz i nie za dobrą pizze robi. Dobra pizza jest w slim fascie:D
julia224
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 września 2010, 09:33

Re: Pizzerie

Post autor: julia224 »

ja najbardziej lubie pizze z asa ;)
no i oczywiście te przepyszne placki po węgiersku ....
:super: :serce:
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Pizzerie

Post autor: loginspl »

jeśli chodzi o pizze to slimfast jest ok do obsługi mam pewne zastrzeżenia :cisza:
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Pizzerie

Post autor: Jaślaneczka »

Po przeczytaniu tego tematu postanowiłam wypróbować pizzę z Soprano ponieważ kilka razy jest tutaj zachwalana. Zadzwoniłam, zamówiłam no i muszę przyznać że... nie zawiodłam się. Bardzo mi smakowała nawet bardziej niż w Al Capone któremu byłam wierna.
nula
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 lipca 2010, 08:48

Re: Pizzerie

Post autor: nula »

ojj pizzeria na pochulance popsóła się totalnie ...niedawno wybraliśmy sie tam z dziećmi i męzem i to co podano nam za pizze to trudno nazwac pizzą totalna porazka :mur: dawniejbyła smaczna jeszcze za czasów ich reklamy w radiu bieszczady ...ale było to dawno i ie prwada.. :krzeslem:
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Pizzerie

Post autor: Jaślaneczka »

Na pochulance? To znaczy gdzie? Którą pizzerie masz na myśli?
ODPOWIEDZ