Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: _WHISKEY_ »

Al Capone jedzie na marce, kiedyś to była dobra pizza (na miejscu być może nadal jest smaczna).
Dzisiaj prawda jest taka, że przywożą zimny, choojowy placek.
Zawsze daję napiwki, ale tym z Capone nie ma sensu, skończyło się.

Ponieważ pizza przywieziona z AL CAPONE ZAWSZE jest zimna, dziękuję, więcej nie kupię.

Polecam THIS IS IT - gorąca. Można ?
Można.
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: cytrynowakredka »

Ja ostatnio chodzę do THIS IS IT. Moim zdaniem najlepsza pizza w całym Jaśle, jest pyszna, dużo składników i ciasto miękkie. Polecam wszystkim :) Szkoda, że w lokalu jest tak mało miejsca, jedyny minus.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: lato »

mala317 pisze:Też jestem za Vesuvio :) Sprawdźcie, a też będziecie mieć takie zdanie :)
No ja mam jak najgorsze zdanie.Raz nie było miejsca i pani powiedziała żeby za godzinę spróbować a przedwczoraj zastałem zamknięte drzwi i kartkę przerwa od 17.30 do 18.30. Pozałatwiałem sprawy na mieście i wróciłem o 18.30 ale karteczka była już zmieniona i informowała o przerwie do 19.To było moje ostatnie podejście,jak sie klienta nie szanuje to sie go traci.
Fajna pizza była w Veronie,obecnie w Skołyszynie.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: greg@@ »

lato pisze:No ja mam jak najgorsze zdanie.Raz nie było miejsca i pani powiedziała żeby za godzinę spróbować a przedwczoraj zastałem zamknięte drzwi i kartkę przerwa od 17.30 do 18.30. Pozałatwiałem sprawy na mieście i wróciłem o 18.30 ale karteczka była już zmieniona i informowała o przerwie do 19.To było moje ostatnie podejście,jak sie klienta nie szanuje to sie go traci.
Fajna pizza była w Veronie,obecnie w Skołyszynie.
Lato nie masz czego żałować ;) byłem i nie jest aż tak zaj......e jak to opisują no ale czego można oczekiwać za 10 zł. Pizza robiona na ilość nie na jakość ,jak ktoś ma ochotę najeść się plackiem ulepionym z mąki i wody to za dychę się naje . Osobiście wolę zapłacić więcej i zjeść nie tylko ugniecionego placka ale coś więcej żeby było na tej pizzy.Nie będę wymieniał lokali z pizzą w Jaśle ale są dużo lepsze niż Vesuvio może trochę droższe ale lepiej dołożyć parę złoty i mieć konkretną pizze a nie samego placka i odrobiną serka na środku. Do tego jeszcze obskurny lokal , zaniedbany :kwasny: nie miło tam jeść.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: mala317 »

Każdemu może się zdarzyć jakiś wypadek losowy ... Zwłaszcza, że ten biznes prowadzi małżeństwo z małym dzieckiem. Ważne jednak, aby takie sytuacje nie powtarzały się więcej, bo nawet REWELACYJNY SMAK PIZZY w takiej sytuacji nie pomoże :) Raz mozna przymknąć oko :P Ja w dalszym ciągu podtrzymuje swoje zdanie, że ta pizzeria (Vesuvio) :hyhy: jest najlepsza w Jaśle :)
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Bunkier »

To że nie było miejsca albo że musieli zamknąć z jakiegoś powodu to chyba nie jest złe podejście do klienta tak na prosty rozum .. tylko szukanie dziury w całym jak się nie wie co napisać :) Wczoraj siedzieliśmy dość długo i próbowaliśmy czterech różnych - każda ZAJE***TA ! :) Gość zrobił na wynos ok 160 pizz, to ja jestem ciekaw ile wykręcił placków dla osób na miejscu... :) A tak w ogóle to widzę że Al Capone zrobiło sobie pare nowych kont na forum.. ej nieładnie nieładnie ! Tym bardziej że słyszałem że klientela się im nie zmieniła i dalej mają dużo zamówień więc nie kumam o co im chodzi :) Ktoś tu wspomniał o ThisIsIt i o tym że przywożą gorącą - sam byłem pod wrażeniem ciepła pizzy którą przywieźli..normalnie jakby została wyjęta z pieca a kawałek facecik jechał, to duży plus chociaż pizza w smaku taka sobie :)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: lato »

...To że nie było miejsca albo że musieli zamknąć z jakiegoś powodu to chyba nie jest złe podejście do klienta tak na prosty rozum .. tylko szukanie dziury w całym jak się nie wie co napisać ...
Ja wiem w odróżnieniu chyba od Ciebie co chce napisać i co napisałem ,daj im Boze zdrowie ale stracili klienta(czego pewno nie zauważą teraz jak jest tzw.boom)
Umów się ze mną na 17 załatwić sprawę, przyjdź pod drzwi ,dowiedz sie z kartki ze będę za godzinę, wróć za godzinę i dowiedz się ze nie będzie mnie jednak jeszcze przez następną godzine. To oczywiście nie będzie złe podejście przez Moją osobe do Ciebie, lecz szukanie dziury w całym przez Ciebie .No tak.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: mala317 »

Lato za bardzo się spinasz :P Twój przykład jest lekko nietrafiony :P Ponieważ, jak Ty to napisałeś "stracili klienta", a tak naprawdę to nie stracili, bo nie byłeś ich klientem!
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: greg@@ »

lato pisze:Lato za bardzo się spinasz Twój przykład jest lekko nietrafiony Ponieważ, jak Ty to napisałeś "stracili klienta", a tak naprawdę to nie stracili, bo nie byłeś ich klientem!
I bardzo dobrze że nie był :ok: warunki w jakich lepią tam pizze są mało powiedziane "niehigieniczne" przypuszczam że będą tak lepić do pierwszej wizyty sanepidu.Włoch lepi ta pizze trójka jego dzieci biega koło niego,żona biega między stolikami w białym fartuchu z dzieckiem na ręku i podaje pizze :niepewny: masakra . Ktoś coś zaczął robić tylko nie wie jak się za to odpowiednio zabrać
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

nie samego placka i odrobiną serka na środku.
Oj, to chyba przesada, ale fakt, że nie każdemu wloska odpowiada. Co do innych spraw, może zainteresowanie trochę ich przerosło, internet to jednak potęga :D Ja tam im życzę wszystkiego najlepszego i w niedzielę się znów wybieram. Od kilku zarazków jeszcze nikt normalny nie umarł :hyhy: A Sanepid ma teraz co innego na głowie. Likwidację laboratorium.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: greg@@ »

greg@@ pisze:A Sanepid ma teraz co innego na głowie. Likwidację laboratorium.
Dlatego jeszcze może chwile polepią placki w takich warunkach :kwasny: chyba że zmienia podejście do tego czym się zajęli , ja osobiście po jednej wizycie i zobaczeniu jak to wygląda wrócę tam dopiero jak zmienią warunki lepienia tych placków.Jakoś lubię zjeść w fajnym lokalu z atmosferą i przede wszystkim w czystości . Ten lokal po dawnej piwiarni "spelunce"musi być ODNOWIONY.
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Konrad Walczak »

PIZZERIA BARTOLINI UL: 3 MAJA 101 KOŁO RAFINERII jadłem ostatnio MEGA nr 10 i naprawdę super.
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Bibendoo »

:ok: Mam pytanie , kiedy skończy się remont w Alu???? Bo miało być tydzień temu i dalej jest zamknięte, chcemy wreszcie coś zjeść dobrego i napić się jakiegoś browarka , szybciej z tym remontem.....bo w Jaśle nie ma miejsca żeby połączyć dobry smak z klimatem. Może ktoś wie kiedy skończą????
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Najpewniejsze info będziesz miał jak zadzwonisz do lokalu i po prostu zapytasz. Myślę, że to żadna tajemnica i powiedzą Ci bez problemu ;)
michallus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 239
Rejestracja: 2 marca 2013, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: michallus »

ktoś dalej nie rozumie tu czym jest prawdziwa włoska pizza..

za wikipedią: Pizza – potrawa kuchni włoskiej, obecnie szeroko rozpowszechniona na całym świecie. W wersji podstawowej jest to płaski placek z wytrawnego ciasta makaronowego, znacznie później zaczęto także używać ciasta drożdżowego (focaccia), posmarowany sosem pomidorowym, posypany tartym serem mozzarella i ziołami.

tak więc takie pisanie "Osobiście wolę zapłacić więcej i zjeść nie tylko ugniecionego placka ale coś więcej żeby było na tej pizzy.Nie będę wymieniał lokali z pizzą w Jaśle ale są dużo lepsze niż Vesuvio może trochę droższe ale lepiej dołożyć parę złoty i mieć konkretną pizze a nie samego placka i odrobiną serka na środku." jest bzdurą bez zrozumienia czym jest prawdziwa, typowa, włoska pizza, którą można spróbować w Vesuvio ;) tyle w temacie.
ODPOWIEDZ