Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

karoluch25 pisze:Giuseppe wyjechał 1 marca z Jasła do Pisy, dokładniej. Obecnie na floriańskiej pizze pizze robi inny włoch (według Pepe tak samo dobry). Początkowo ( gdy obaj robili pizze) nie można było odróżnić który zrobił.
Owszem. Jak najbardziej, ale liczą się też składniki. Miejmy nadzieję, że państwo Schabińscy nie będą się starali zaoszczędzić na produktach.
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: jasmin »

dragoness pisze:
karoluch25 pisze:Giuseppe wyjechał 1 marca z Jasła do Pisy, dokładniej. Obecnie na floriańskiej pizze pizze robi inny włoch (według Pepe tak samo dobry). Początkowo ( gdy obaj robili pizze) nie można było odróżnić który zrobił.
Owszem. Jak najbardziej, ale liczą się też składniki. Miejmy nadzieję, że państwo Schabińscy nie będą się starali zaoszczędzić na produktach.
Dokładnie tak, ale jak znam to towarzystwo to zaraz się zacznie kombinowanie jak tu zrobić taniej.... Giuseppe jakość zawsze stawiał ponad wszystko i dało się to wyczuć. Amore robiła boską lasagne, tiramisu i obłędne spaghetti. Lubiliśmy wpaść tam w niedzielę na rodzinny obiadek w śródziemnomorskim stylu. Teraz będzie nam ich brakowało bo raczej już tam nie pójdziemy. :rozpacz:
czucza2005

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: czucza2005 »

Mam takie pytanie gdzie jest ta dobra pizza w Warzycach?
KOLEŚ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: JASŁO

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: KOLEŚ »

Ludziska chyba sobie jaja robicie, ze pizza od tego wlocha z florianskiej jest taka dobra, hahahahahaha to chyba dobrej pizzy nie jedliscie!!!! Dajcie spokój, niewiem jak na miejscu, ja zamawiałem do domu, nie smakowala mi i tyle moze kucharz mial zly dzien :zakrecony:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

KOLEŚ pisze:Ludziska chyba sobie jaja robicie, ze pizza od tego wlocha z florianskiej jest taka dobra, hahahahahaha to chyba dobrej pizzy nie jedliscie!!!! Dajcie spokój, niewiem jak na miejscu, ja zamawiałem do domu, nie smakowala mi i tyle moze kucharz mial zly dzien :zakrecony:
No to może polecisz lepszy lokal? Poważnie, bo wątek jest o najlepszej, nie o takiej, co nie smakowała.
KOLEŚ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: JASŁO

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: KOLEŚ »

Smakuje mi w this is it, w rjs, i azyl, ostatnio tez jadkem z pajaka i tez byla smaczna. Cos slyszalem ze jeszcze jedna sie otwiera tylko niewiem dokladnie gdzie...
andzia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 sierpnia 2012, 18:08

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: andzia »

Gdzie się coś otwiera? Z chęcia spróbowałabym cos jeszcze innego :D
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szogun2000 »

W jaśle nie spróbujesz niczego innego.. całe jasło jedzie na jedno kopyto
truskawka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2014, 20:39

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: truskawka23 »

JA w 100% mogę polecić pizzerie FARAON. Pizza jest wyśmienita tak dobrej nie ma w całym Jaśle. POLECAM!!!! :D
arikazukitoka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 22:33

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: arikazukitoka »

A ja lubie z Aristo na cienkim cieście, pychota :)
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Fps »

Wczoraj ze znajomymi zamówiliśmy pizze ze Slima, już podczas pierwszego kawałka było wyczuć ze cos jest nie tak, ale dzisiaj to mi chce bebechy rozsadzić, z kolega rozmawiałem i tez ma problem z brzuchem, troszke zawiodłem sie na nich bo pizza mi smakowała od nich :wsciekly:
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szogun2000 »

To koledzy nie wiecie ze Slimfast to stary środek na odchudzanie? i wszytsko się zgadza, flaki wam chce wyrwać więc przez 2 dni nic nie zjecie i schudniecie :super: dlatego ja pizzy w jaśle nie jadam :zawstydzony:
CzłowiekZajonc
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2014, 18:03

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: CzłowiekZajonc »

Wam faktycznie smakują te wszystkie Slimfastowe, Alowe i Rjsowe zakalce o konsystencji podeszwy, zapachu kału i koniecznie z keczupem na occie?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kociamberek »

slimfast to syf nie pizza no chyba jako środek na odchudzanie, bo sraczka po tych specjałach murowana :hyhy:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Łyssy »

CzłowiekZajonc pisze:Wam faktycznie smakują te wszystkie Slimfastowe, Alowe i Rjsowe zakalce o konsystencji podeszwy, zapachu kału i koniecznie z keczupem na occie?
Nie tykam tego czegoś...
ODPOWIEDZ